Гороскоп жіночого задоволення: хто підходить вам по знаку Зодіаку в сеkсі
Цікаво знати

Гороскоп жіночого задоволення: хто підходить вам по знаку Зодіаку в сеkсі

ОВЕН

З дівчиною-Овном можна обговорити питання фемінізму і рівноправності: вона самостійна і впевнена в собі, тому їй підходить далеко не кожен партнер в сеkсі й стосунках. Чоловіка, який сумнівається в своїх здібностях , вона швидко «задавить» своїм прагненням до домінування. Для того, щоб її стосунки перестали нагадувати тематичні БДСМ-побачення, їй необхідний партнер, який не боїться труднощів, прямолінійний і твердий, а ще іноді дає привід для легких ревнощів.

Овнам ідеально підходять: Лев, Скорпіон, Козеріг.

ТЕЛЕЦЬ

Жінці цього знака Зодіаку подобається бачити обожнювання в очах партнера і чути компліменти: це той випадок, коли представниця прекрасної статі дійсно любить вухами. Вона постійно чекає від бойфренда доказів його почуттів – в тому числі, в ліжку. Чим довше вона перебуває у стосунках з одним чоловіком, тим більше наростає її пристрасть до нього. Для того, щоб максимально розкрити свою чуттєвість, жінці-Тельцю іноді потрібно кілька років. Її вибір – терплячий чоловік, який вміє чекати і витрачати багато часу на пошук ерогенних зон.

Тельцям ідеально підходять: Рак, Діва, Терези.

БЛИЗНЮКИ

Її кредо – непередбачуваність і постійні експерименти. Вона любить приміряти на себе різні психотипи в поведінці («маски») і тут важливо, щоб їй зустрівся чоловік, який вміє чітко проводити межу між іграми і реальністю. Деякі з її шанувальників можуть втратити голову від пристрасті. Вона легко привертає увагу потенційних шанувальників і вражає їх уяву своєю любов’ю до експериментів. Але її любовний запал тут же сходить нанівець, ледве їй потрапляє чоловік з низьким інтелектом. Близнюку потрібні сексуальні партнери з видатними розумовими здібностями.

Близнюкам ідеально підходять: Діва, Скорпіон, Стрілець.

РАК

Спокійна і мрійлива, відкрита до нових стосунків і нехитра – саме такими рисами відрізняється представниця цього знаку. Вона дуже романтична і строго дотримується правило «трьох побачень», ретельно придивляючись до чоловіка задовго до того, як погодиться розділити з ним ліжко. На передній план у стосунках для неї виходять вірність і відданість, а також комфорт. Вона не прагне бути нарівні з партнером, надає величезного значення пестощам в ліжку і погоджується на експерименти тільки в тому випадку, якщо партнер на цьому наполягає. Їй потрібен чоловік, який марить про міцну сім’ю, і з яким сексуальні проблеми можна обговорити без сорому.

Ракам ідеально підходять: Козеріг, Водолій, Риби.

ЛЕВ

Важко уявити самотню дівчину-Лева: залишившись без шанувальника, вона тут же без проблем знаходить нового. Вона знає, що саме їй потрібно і не боїться попросити про це бойфренда. Звичайно ж, Левиця сама вибирає супутника життя, її неможливо примусити бути поруч зі слабовольним чоловіком навіть заради матеріальної вигоди. Ви вибираєте яскравих і неординарних партнерів, але не збираєтеся терпіти зраду або байдужість до себе. Загалом, успішні стосунки вам вдасться побудувати з тим чоловіком, який буде пристрасним і чуттєвим в ліжку, але не ризикне подивитися на іншу.

Левам ідеально підходять: Рак, Телець, Овен.

ДІВА

Для чоловіків, які не потрапили до числа тих, ким зацікавилася Діва, залишається загадкою, як вона зачаровує своїх обранців. Вона мила і жіночна, вміє приховувати свою силу, щоб дати другій половинці відчути себе главою сім’ї і захисником. Їй подобаються ніжні і тривалі ласки, які для темпераментних знаків Зодіаку здадуться занадто затягнутими. Вона намагається захистити себе від розчарувань, тому не поспішає скріпити стосунки, які тільки почалися, швидким сеkсом.

Дівам ідеально підходять: Риби, Козеріг, Діва.

ТЕРЕЗИ

Незважаючи на удавану рівновагу характеру в усіх інших сферах життя, в ліжку дівчина такого знака проявляє досить жорстку категоричність. Вона прагне пізнавати нові способи досягнення задоволення і охоче практикує їх зі своїм чоловіком, але рівно до тих пір, поки він відповідає всім її високим вимогам. Якщо в парі починає зростати невдоволення, то Терези стають дратівливими і шукають привід уникнути сексуального зв’язку будь-якими способами. Щоб залишатися цікавим для неї, партнеру рекомендується частіше говорити про те, що його все влаштовує в ліжку.

Ідеально підходять: Овен, Близнюки, Діва.

СКОРПІОН

Дівчата цього знаку Зодіаку мають такий магнетизм, який не потребує жодних афродизіаків і феромонів. Вона може зберігати зовнішню холодність, але всередині неї завжди вирують пристрасті. Її дратують поради в дусі «будь м’якшою і покірною», тому що вона знає собі ціну. Найчастіше ініціатором у стосунках (в т.ч. інтимних) виступає саме вона – і важко уявити того, хто став би їй заперечувати. Вона байдужа до чоловіків, які задовольняються малим і не бажають підкорювати вершини протягом усього життя. У ліжку їй потрібен партнер, здатний передати всю ініціативу в її руки і не відчувати себе іграшкою в руках такої коханки.

Ідеально підходять: Риби, Терези, Близнюки.

СТРІЛЕЦЬ

Жінка-Стрілець – джерело невичерпної енергії та нескінченного позитиву. Поруч з нею чоловік не відчуватиме себе невпевненим, навіть якщо допустить промах у відносинах або сеkсі. До інтимної близькості вона відноситься на подив легко і може навіть погодитися на сеkс після першого побачення, не гризучи себе забобонами і не намагаючись з’ясувати, наскільки серйозно ставиться до неї чоловік. Флірт для неї представляє азартну гру, а тому постійний супутник може бути незадоволений тим, що вона занадто нею захопилася. Тому, хто бажає її утримати, варто знати: любовний інтерес вона буде зберігати до тих пір, поки буде бачити, що метою сеkсу є її задоволення в першу чергу.

Стркльцам ідеально підходять: Рак, Лев, Скорпіон.

КОЗЕРІГ

Вона скромна і рідко виявляє ініціативу при знайомстві з чоловіком, але це не робить її невпевненою в собі і власній привабливості. Навпаки, дівчина-Козеріг знає про власний магнетизм і чекає того, хто сам докладе зусиль, щоб домогтися її. Чоловіків в ній приваблює те, що вона не планує морочити їм голову – вона не буде фліртувати, якщо не хоче продовження спілкування. Вона чітко знає, чого хоче в ліжку і може провести справжній сеkс-урок тому, хто поки мало знає про те, як задовольнити жінку.

Ідеально підходять: Риби, Козеріг, Телець.

ВОДОЛІЙ

Незважаючи на те, що дівчата цього знака Зодіаку люблять сеkс, їх дратує, коли партнер ставиться до них виключно як до об’єкту для постільних утіх. Розглядати нового знайомого як коханця кожна з них починає лише після того, як помітить в його очах непідробний інтерес до власних захоплень і поглядів. Їй потрібна довга прелюдія, тому сексуально привабливими вона вважає чоловіків, які не квапляться швидше перейти до більш жвавих рухів.

Ідеально підходять: Телець, Терези, Козеріг.

РИБИ

У сеkсі й стосунках Риби покладаються на інтуїцію: у такої дівчини немає конкретного типажу зовнішності або характеру, вона захоплюється чоловіком, з яким відчуває енергетичний зв’язок. Риби – натури творчі, інтимні стосунки для них стають потужним джерелом, яке підживлює їх вміння і таланти. Їм постійно необхідно нагадувати про почуття. Жінка-Риба швидше віддасть перевагу романтичному чоловіку з м’яким характером, ніж самовпевненому брутальному.

Ідеально підходять: Риби, Діва, Рак.