Ці 7 предметів жіночого одягу чоловіки визнали найспокусливішими
Життєві поради

Ці 7 предметів жіночого одягу чоловіки визнали найспокусливішими

Мода модою, а у чоловіків свої поняття про красивий жіночий одяг. Багато чоловіків сьогодні вважають безглуздими лофери і бойфренди, великі рукави (я питала у знайомих чоловіків). Але є інші предмети жіночого одягу, які обожнюють всі чоловіки. Вони працюють, як справжню зброя спокушання. Далі розповім про 7 найголовніших.

1. Облягаючі джинси.

Аж 68% чоловіків Європи назвали саме скинні найкращими джинсами для жінок. У тонкощах моди багато чоловіків не розуміються, і їм плювати, що зараз модніші кюлоти. Привабливі – це штани, що облягають жіночу красу. Навіть якщо фігура не ідеальна, навіть якщо ніжки не «стрункі і дзвінкі», дозволяйте собі скинні – й будете сексі! А зайвий жирок в районі попи можна прикрити вільною сорочкою – і все, ти богиня!

2. Спідниці з розрізом.

Їх обожнюють всі чоловіки, адже вони створюють якийсь «ефект підглядання», коли можна дивитися (нескінченно довго, як на вогонь, або на процес видачі зарплати шефом). І раптом раз – промайне якась жіноча подробиця, як подарунок! На стегна в облягаючих джинсах подивишся – оціниш, і підеш далі. А ось від спіднички з розрізом, очей не відвести!

3. Декольте – зброя жінок!

Тільки ось в наші дні вивалювати назовні груди – вульгарно. Краще вже розстебнути зайвий гудзик на блузці. Так і пристойніше, і чоловічі погляди залучиш, в потрібну зону. А разом з ними – увагу й обожнювання.

4. Відкриті плечі (або лише одне плече).

Теж зводять чоловіків з розуму. Ефектно, не вульгарно, стильно, модно. Головне – щоб плечі були без дурних лямок від бюстика.

5. Приталене плаття з пишною спідницею.

Відсилання до класики. Його можуть дозволити собі майже всі жінки, крім тих, у кого вже дуже багато зайвого на талії. Таке плаття – втілення жіночності, жінка в ньому – завжди крихке і ніжне створіння.

6. Вузькі, облягаючі спідниці.

Навіть без розрізів і пристойної довжини, теж працюють. Особливо якщо під ними є форми, які хочеться розглядати.

7. Панчохи – теж в цьому списку.

Нічого, що вони заховані під спідницею – жінка в панчохах буде відчувати себе настільки по-особливому, що чоловіки це відчувають, навіть якщо не здогадаються про панчохи. Моя порада кожній з вас – надягайте панчохи, щоб відчувати себе фатальною красунею – це працює!

Модні поради:

Все, що я перерахувала вище – справді зброя спокушання, і все це працює! Але працює лише в поєднанні з упевненістю. Застосовуй це з розумом. Якщо розумієш, що в скинні точно будеш соромитися велико\ попи, і відчувати себе ніяково – вибери краще спідницю з розрізом, або розстебни гудзик!

Застосовуючи ці штучки, відкинь комплекси і думки про стандарти. І ще – застосовуй це дозовано. Краще – щось одне, за один раз. Девіз «багато спокуси не буває» тут не підходить. Зараз модно багато, але почуття міри ніхто не відміняв! Ремарка – каблучки можеш поєднувати з усім перерахованим вище 😉