30 правил сеkc-етикету, які повинна знати кожна жінка!
Життєві поради

30 правил сеkc-етикету, які повинна знати кожна жінка!

Будь ви одна, заміжня або в стосунках, ви повинні вивчити наступні 30 правил так званого ліжкового етикету.

Хоча для cеkсу потрібні двоє, чоловік не є ключем до вашої cекcуальної свободуи.

1. Говоріть про те, чого хочете в ліжку. Чоловік не може читати ваші думки, і якщо у нього не виходить доставити вам задоволення, підкажіть йому, що не так. Будьте терплячі.

2. Перестаньте імітувати oрг@зм. Якщо ви вдаєте частіше, ніж відчуваєте oрг@зм, в цьому тільки ваша вина. Адже чоловік може думати, що вам завжди добре, тому і не шукає нових шляхів.

3. Якщо ви хочете отримувати, ви повинні давати. Егоїзм – це не cекcуально.

4 …але не задовольняйте того, хто не готовий задовольнити вас. Правильний чоловік ніколи не ставить свою втіху вище жіночої. Його якраз збуджує те, наскільки збуджені ви.

5. Не бійтеся бути гучною. Кричіть, стогніть, або ще що – будьте собою, висловлюйте свої емоції так, як вам хочеться.

6. Не списуйте з рахунків чоловіка, перший cеkc з яким був не дуже. Перший раз з новим партнером може бути дуже незручним. Для відмінного cеkcy потрібна практика, тому не судіть строго.

7 … але якщо він не хоче намагатися, воно того не варте. Якщо він хоче задовольнити тільки себе, нехай робить це сам. Ви гідні кращого.

8. Ніколи не зустрічайтеся з чоловіком, який не питає вас перед тим, як спробувати анальний cеkc. Головне правило cеkcy – це згода обох партнерів.

9. М@cтурбація – це не тільки для чоловіків. Навіть дослідження доводять, що жінки, які регулярно задовольнять себе, відчувають кращі oрг@зми.

10 …і це не те, що ви обов’язково повинні робити тільки на самоті. Немає нічого cекcуальнішого, ніж коли ви говорите чоловікові, що він не може вас торкатися, поки ви «торкаєте» себе.

11. Ви повинні знати свої правила в cеkci, але бути відкритою до нового. У всіх нас є те, що ми робимо і що не робимо, ми вчимося в процесі. Ви можете сказати, що не хочете щось робити, але якщо через час ви передумаєте, не бійтеся змінити правила.

12. Ви не повинні завжди говорити «так». Якщо ви не хочете займатися cеkcом, не дозволяйте нікому тиснути на вас.

13 … але якщо ви постійно говорите «ні», це руйнує стосунки. Якщо ви хочете створити емоційну близькість, то повинна бути і фізична.

14. Ваше тіло прекрасне. При повноті або худобі, з великими грудьми або з маленькими, з округлою попою або плоскою: на вас все добре, просто вмійте це «носити». І не дозволяйте нікому говорити вам, що це не так.

15. Не тримайте біля себе чоловіків, які не вважають прелюдію необхідною.

16. Він не повинен завжди ініціювати cеkc. Спробуйте, вам може сподобатися. А йому точно сподобається.

17. Якщо ви займаєтеся cеkcом без презерватива, час поговорити. Обговоріть статус ваших стосунків: ви точно зустрічаєтеся тільки один з одним (щоб уникнути інфекцій), або, що буде, якщо ви завагітнієте?

18. Не недооцінюйте важливість поцілунків. Це запорука вашої емоційної близькості під час cеkcy.

19. Не судіть чуже cекcуальне життя і не порівнюйте з вашим. Хоч подруга і каже, що у неї багато cеkcy, не поспішайте заздрити, може це неправда або вона все імітує.

20. Якщо ви не впевнені, чи був у вас oрг@зм, значить його не було. Але це лише стимул працювати над цим далі.

21. Ви можете витримати його ранкове дихання. А значить може і він. Особливо, якщо мова йде про ранкову близькість.

22. Купіть собі cеkcуальну білизну. Не тільки для нього, але для себе. Виберіть ту білизну, в якому ви будете почувати себе богинею, неважливо, є хтось поруч чи ні.

23. У cеkci не місце бридливим. Всі ми дорослі люди, безлад і деякі незручності – це частина cекcуального контракту.

24 … тому не бійтеся ковтати. Так буде навіть акуратніше, та й вчені вже не раз доводили користь чоловічої сперми.

26. Говоріть, якщо хочеться. Не потрібно влаштовувати балаканину, але якщо вам добре і хочеться сказати про це, скажіть.

27. У тривалих відносинах тримайте всі cекcуальні подробиці в секреті. Не варто все розповідати друзям, інакше це вже не буде iнтимним. Нехай cеkc буде вашим особливим моментом для двох.

28. Ви cекcуальниі для чоловіка тоді, коли cекcуальні в своїх очах. Він не бачить ті недоліки фігури, які бачите ви, він бачить ваш настрій і впевненість.

29. Використовуйте своє і його тіло по-максимуму: руки не повинні бути бездіяльними ніколи, торкайтеся до людини, а не до подушок.

30. Насолоджуйтесь. Залиште всі переживання на потім і просто дозвольте собі розслабитися.

За матеріалами