Ось чому померлі насправді приходить до нас уві сні! Знати б про це раніше…
Цікаво знати

Ось чому померлі насправді приходить до нас уві сні! Знати б про це раніше…

Для чого душі померлих повертаються до нас у снах? Навіщо приходять в наш світ? Що вони хочуть сказати або, можливо, попередити про щось нас? І чи існує людська душа взагалі?

Зустрічі з померлими у снах

Не варто відразу лякатися або починати перегортати різного роду езотеричну літературу, якщо уві сні вам раптом приснилася людина, яка давно померла.

Для початку спробуємо розібратися, в чому ж причина такого явища, і що мертві намагаються нам сказати цим вчинком. Також, в залежності від особливостей сну, можна спробувати визначити, як почувається душа конкретної людини в потойбічному світі.

Так чому ж нам сняться люди, з якими ми водили знайомство при житті або навіть складалися у родинних стосунках? Слід зрозуміти, що взаємини з кожною конкретною людиною не обов’язково закінчуються відразу ж після її смерті.

Ми не перестаємо відчувати якісь почуття і емоції по відношенню до померлого, процес забування розтягується на довгі роки, а деякі спогади залишаються з нами на все життя. Стосунки не закінчуються, навіть після смерті залишається якийсь духовний зв’язок, що дозволяє відчувати і уявляти собі до болю знайомі риси.

Саме цей зв’язок, незавершені справи, невиконані зобов’язання – все це тримає душу мертвого в нашому світі, дозволяючи відкласти процес остаточного прощання.

Так навіщо ж вони приходять до нас? Набагато простіше пояснити це по відношенню до жінок, так як вони завжди були охоронцями роду, домашнього вогнища, а значить, мали найбільш тісний зв’язок з минулими поколіннями.

В даному випадку душі мертвих можуть приходити до вас для певного енергетичного підживлення або ж просто в пошуку допомоги, наприклад, надання якоїсь дуже важливої для них інформації.

Чому ж саме уві сні?

У звичайному стані людина занадто зайнята повсякденними справами і турботами і не дуже сприйнятлива до різного роду душевних коливань. У сні ж всі основні розумові і життєві процеси уповільнюються, ми занурюємося в малорухливий стан, дуже схожий на смерть, і відповідно мертвим стає набагато легше виходити на контакт і передавати свої послання.

Найчастіше душі приходять у сни до своїх найближчих родичів, до яких були сильно прив’язані за життя. Найбільш ймовірний контакт в перші кілька місяців після смерті, коли ця людина все ще залишається прив’язаною до свого тіла, житла, улюблених місць і зберігає свої особливі звички.

Як говорилося вище, мертві приходять в основному для того, щоб попросити у нас про допомогу. У перший час після смерті душа все ще відчуває деякі потреби, наприклад, їй відоме почуття голоду і спраги, емоції, прихильність до певних речей і улюблених занять.

Але так як фізичного тіла більше не існує, сама вона задовольнити все це не в змозі, і саме ви, можливо, зможете допомогти їй у цьому. Якщо уві сні померлий просить вас погодувати його, почитати улюблену книгу або ж зігріти, не варто лякатися.

При пробудженні обов’язково обговоріть це, даючи зрозуміти, що побажання було почуто, і виконайте всі необхідні дії для того, щоб максимально виконати їх. Це дозволить душі заспокоїтися і знайти довгоочікуваний спокій.

Як визначати стан душі мертвої людини?

Померлі можуть поставати у снах перед нами у зовсім різних станах і обличчях, які здатні розповісти нам про те, як душі на тому світі. На що варто звертати увагу в першу чергу?

Насамперед, придивіться, як і в що одягнений померлий, хороший і охайний одяг свідчить про сприятливий стан душі.

Також визначте, в якому конкретному віці знаходиться побачена людина. Молодість і краса є добрими знаками, тоді як неміч і хворобливий вигляд свідчать про якісь серйозні проблеми.

Спробуйте відчути запах, витікаючий від померлої людини. Якщо він досить приємний, то це означає, що душа швидше за все знаходиться в приємному місці, тоді як сірчані випари і сморід явно означають страждання і біль, а можливо і пекельні муки.

Також можна зробити певні висновки на підставі того, про що і яким чином з вами розмовляє душа. Наприклад, мертвий може достатньо прозоро натякати на певні випробовувані незручності і негативні відчуття.

Дуже важливим є ваше загальний емоційний стан після пробудження. Якщо залишаються тільки позитивні відчуття, значить, мертвий задоволений і почуває себе досить добре в потойбічному світі. При зворотній ситуації варто замислюватися, чим можна полегшити його долю і допомогти знайти вічний спокій.

Як правильно допомогти померлому знайти спокій

Щоб допомогти душі близької або добре знайомої людини заспокоїтися, необхідно слідувати декільком простим рекомендаціям. Для початку, слід пам’ятати, що найважливішим часом, здатним забезпечити відхід душі в щасливий і спокійний світ, є перші 40 днів після смерті. В цей період необхідно зібрати як можна більше побажань і благословляюючих слів від найближчих людей.

Дуже важлива роль відводиться використовуваній на поминках їжі, найкраще готувати з продуктів органічного походження і обмежити споживання алкоголю. Не варто першим пробувати основні страви – право дегустації належить аж ніяк не вам.

Для того, щоб мертвий зміг оцінити приготовану йому трапезу, необхідно покласти зовсім невелику кількість їжі й поставити її перед вівтарем разом зі столовими приладами. Незайвим буде і вимовити поминальну молитву…

Все описане вище повинно було прояснити деякі моменти, пов’язані з приходом померлих у ваші сни. Якщо запам’ятати для себе деякі рекомендації, то вони дозволять краще розуміти причини і природу ваших снів і появи в них душ померлих людей.

За матеріалами