Відомий астролог розповів, що чекає на знаки Зодіаку в любовній сфері в цьому році!
Цікаво знати

Відомий астролог розповів, що чекає на знаки Зодіаку в любовній сфері в цьому році!

Василиса Володіна – популярний астролог. Вона знає відповіді на всі питання, в тому числі про те, яким буде 2021 рік. Настав час дізнатися, що вам принесуть зірки в любовній сфері.

Любов часом понад усе. У метушні днів важливо не забувати про неї, адже вона дарує сили, світло і позитив. У 2021 року навіть знакам Зодіаку з найсильнішим характером буде нелегко приймати складні рішення і миритися з негараздами в любові. Саме тому потрібно слідувати корисним рекомендаціям.

Овен

У Овнів у 2021 році очікується дуже багато любовної удачі. Найбільш сприятливими стануть перші два місяці року, літо і кінець осені. У ці періоди, як і в інші відрізки часу, дуже важливо пам’ятати про дію закону тяжіння. Овни зможуть залучати бажане силою думки і своєю непохитною впевненістю. Все, що їм необхідно, – це просто бути самими собою: стійкими, сміливими, позитивними.

Телець

Тельцям для успіхів в любові доведеться позбутися від блоків і бар’єрів у свідомості. Потрібно перестати говорити собі «я не можу знайти любов», «мене не люблять». Це не так, адже все йде від думок. Вони формують реальність навколо нас. У 2021 року нічого випадкового не буде, особливо навесні і влітку. Тельці-оптимісти зможуть справити найкраще враження на кого завгодно. Настав час для боротьби з самотністю. Сімейним Тельцям буде посміхатися удача весь рік.

Близнюки

2021 рік для Близнюків стане непередбачуваним часом, в який фортуна в любові може то приходити, то раптово зникати. Найголовніше зараз для людей цього Знака – пам’ятати, що будь-яка дія буде мати наслідки. Не можна давати коханій людині і родичам порожні обіцянки. Всім, хто знаходиться в активних пошуках любові, краще приділяти велику увагу зовнішності.

Рак

У Раків в 2021 році буде кілька важливих талісманів для залучення любові, що підвищують привабливість. По-перше, це червоний відтінок в одязі. По-друге, це золоті прикраси. Третій і найважливіший елемент успіху – наполегливість, ініціатива. Якщо вдасться познайомитися з кимось, не потрібно поспішати. Спочатку бажано перевірити любовну сумісність. Це допоможе не наламати дров.

Лев

Представникам цього Знака варто користуватися захисними техніками для збереження своєї енергетики. Справа в тому, що в 2021 році буде багато зустрічей з неприємними людьми, і вони можуть несприятливо позначатися на біополі Левів. Якщо Левам хочеться, щоб в любовній сфері все було добре, краще перестати слухати непрохані поради оточуючих.

Діва

У Дів на початку 2021 року може з’явитися дуже багато заздрісників. Зірки і планети хочуть, щоб Діви залишалися позитивними в будь-якій ситуації. Навколишні будуть тягнутися до оптимістичних Дів. Це допоможе знайти любов і завести безліч корисних знайомств. Якщо в любові все буде йти наперекосяк, варто сфокусуватися на справах і роботі. Це допоможе пережити проблемний період.

Терези

Терезам необхідно покладатися в амурних питаннях лише на самих себе. Якщо в якихось аспектах їм бракує знань і життєвої мудрості, краще звернутися за допомогою до інтуїції. Навесні і восени планети і зірки в значній мірі посилять шосте відчуття Терезів. Взимку і влітку краще не ризикувати і залишити все як є, дозволивши собі розслабитися.

Скорпіон

Для Скорпіонів любов стане не просто задоволенням, але ще і джерелом натхнення, творчої енергії. Скорпіони не входять до списку найромантичніших Знаків Зодіаку, але в 2021 році вони зможуть приємно здивувати свою другу половинку або нового супутника життя, а також самих себе. Ідеальний час для нестандартних побачень і флірту – лютий, березень, квітень, липень, жовтень і листопад. Всім, хто вже в стосунках, варто остерігатися ревнощів.

Стрілець

Початок року може бути не найприємнішим для Стрільців. Їх можуть очікувати сварки і конфлікти з близькими і другою половинкою. Успіх в любовній сфері буде слідувати за Стрільцями, які вміють знаходити компроміси. Рік Бика для цих людей буде часом, в який вони зможуть навчитися чомусь новому, стати мудрішими і досвідченішими в питаннях любові.

Козеріг

У Козерогів починається один з найуспішніших періодів в любові. Це буде час підвищеної чарівності, рясної енергетики, рішення кармічних завдань, великих успіхів у вже існуючих стосунках, переході їх на новий рівень. В любові в 2021 році для Козерогів мета виправдовує засоби. Якщо захочеться домогтися прихильності вподобаної людини, потрібно буде діяти рішуче. Найкраще враження Козероги зможуть справити на людей тонкої душевної організації.

Водолій

Водоліям варто навчитися керувати своєю енергетикою. 2021 рік вкрай нестабільний. Нічні світила можуть подарувати Водоліям багато проблем в любовній сфері. Розпочнеться все з легких сварок і невеликих конфліктів. Треба якомога швидше звести їх всі нанівець. Необхідно навчитися визнавати свою неправоту, як би важко це не було і як би сильно це не давило на самолюбство.

Риби

У самотніх Риб буде дуже багато шансів на любовний успіх. Передбачливість і обережність гарантують Рибам спокій і розміреність. Це збереже їм нерви і допоможе залишатися в гарному настрої протягом усього року. Найпозитивніший час – кінець літа та початок осені. У цей період зірки допоможуть Рибам стати успішнішими в любовній сфері.