Якщо він перестав дзвонити і писати, негайно зробіть одну із цих 7 речей
Життєві поради

Якщо він перестав дзвонити і писати, негайно зробіть одну із цих 7 речей

Найбільше в романтичних стосунках розчаровує ситуація, коли розумієте, що ваш партнер раптово і невідомо куди зникає. Можливо, він перестає писати. Або говорить, що передзвонить вам, але не робить цього. А коли хлопець не дзвонить і не відповідає на повідомлення, це може звести з розуму.

Отже, він вас уникає. Що ж робити?

У будь-якому із сценаріїв дуже важко вирішити, як вчинити.

Частина вашого мозку хоче вірити, що сталося щось неминуче (але не небезпечне). Наприклад, у нього сів телефон або завал на роботі і він зайнятий речами, на які не може вплинути. Може, його телефон і зовсім зламався і ваше повідомлення не дійшло. Можливо, він намагався зателефонувати, а ви про це навіть не знаєте.

Але є й інша частина мозку – нещасна, яка передбачає найгірші зі сценаріїв, змушуючи відчувати, що вас відкинули.

Отже, як бути, якщо ваш хлопець пропав? Що слід зробити, щоб він передзвонив або відповів на повідомлення?

Для початку пропонуємо скористатися порадами, що вказані нижче. Вони вам допоможуть в будь-якому випадку.

1. Вистачить бомбити його повідомленнями.

Якщо вам хтось не відповідає, бомбити цю людину повідомленнями – це найгірше з того, що ви можете зробити. Це найпростіший і найшвидший спосіб відштовхнути його від себе.

Знаю, відсутність зворотного зв’язку може дратувати, але не варто завалювати когось повідомленнями і дзвінками. Не пишіть йому в Facebook, Instagram й інших соціальнмх мережаж. Не пишіть його друзям, щоб дізнатися, чи не з ними він зараз. Це говорить про ваш розпач і виставляє вас злегка божевільною.

2. Надішліть йому одне просте повідомлення (або два, але це межа!).

Немає нічого поганого в тому, щоб раз або два запитати, як у нього справи. Якщо він не відповість на ваше повідомлення протягом трьох днів або сказав, що передзвонить, але так цього і не зробив, відправте йому просте, грайливе повідомлення.

Використовуйте простий тон. Якщо ж ви будете писати йому божевільний, вимогливий текст, то він безумовно не стане на нього відповідати.

3. Якщо це можливо, краще зустрічайтеся особисто.

Намагайтеся побачитися з ним особисто. Побачившись з ним, ви зможете вловити його вібрації і настрій. Крім того, це дасть вам можливість красиво одягнутися, щоб заволодіти його увагою.

Всі чоловіки сприймають світ візуально (як і жінки, але зараз не про це) і часом потребують дружнього нагадування про те, наскільки ви фантастичні.

Ви зрозумієте, що щось не так з його незвичайного поводження або по тому, що він вас уникає.

4. Будьте обережні в тому, кому скаржитеся.

Розумію, все це вас турбує і буквально зводить з розуму. Просто будьте обережні в тому, кому виливаєте душу.

Я б не стала б скаржитися нікому із загальних друзів, тому що всі ваші слова можуть дійти до вашого партнера, що лише посилить драматичність ситуації і виставить вас в поганому світлі.

Краще поговоріть зі своїми близькими друзями, яких добре знаєте і яким можете довіряти. Але не варто розповідати про свої проблеми всім навколо.

5. Не пишіть про це в соціальних мережах.

Знову-таки, не потрібно виставляти своє особисте життя на загальний огляд. Це стосується тільки вас і його, більше нікого.

Не пишіть неприємні коментарі в Twitter і розпливчасті статуси на Facebook, які очевидно пов’язані з ним і поточною ситуацією у ваших стосунках. Може здатися, що таким чином ви оволодієте його увагою і тим самим змусите зателефонувати або написати вам, але насправді це ще раз покаже вашу незрілість і нав’язливість. Так ви повністю відштовхне його від себе.

6. Не потрібно просто сидіти і чекати його.

Коли хлопець вас уникає, розумію, як легко може розвинутися одержимість, поки ви просто чекаєте від нього повідомлення. Як би там не було, не потрібно його чекати, склавши руки.

Не гіпнотизуйте поглядом свій телефон і не біжіть до нього кожен раз, коли він видає будь-який звук. Живіть своїм життям і постарайтеся відсунути думки про нього на задвірки свого розуму.

7. Рухайтеся далі і змиріться зі втратою.

Якщо він ніколи не звертає уваги на те, що ви робите, просто забудьте про нього і рухайтеся далі.

Переставши приділяти йому достатньо уваги і займаючись тільки своїми справами, ви тим самим донесете йому послання набагато краще, ніж будь-яке довге повідомлення про те, що він козел.

Якщо він поважає вас недостатньо для того, щоб щось вам відповісти, значить, він взагалі не вартий вашого часу.

За матеріалами