Тест: вибрана пара розповість, коли у ваше життя прийде справжнє кохання
Психологія

Тест: вибрана пара розповість, коли у ваше життя прийде справжнє кохання

Тести з асоціаціями використовують багато практикуючих психологів по всьому світу. Згадайте той же популярний тест Роршаха. Наш сьогоднішній тест допоможе вам отримати повне уявлення про те, коли у ваше життя прийде кохання!

Отже, подивіться на всі пари на зображенні і виберіть ту, яка, на вашу думку, уособлює ідеальне кохання!

Результати:

Пара №1

Ви та людина, яка розуміє, що любов – це зобов’язання. Що пристрасть йде, а ніжність і повага залишаються. Ви повністю готові і чекаєте стосунків. Але… з ким? Можемо вас запевнити, що ця людина ближче до вас, ніж ви думаєте.

Пара №2

Ви дуже мрійлива людина. Вам подобається казкова романтика, слова любові і танці до ранку. Але хіба реальні стосунки гірші за оповідання про принців і принцес?!

Якщо ви навчитеся приймати те, що все не завжди буває так, як ви мрієте, але не дивлячись на це, життя прекрасне, ви будете ближче до зустрічі зі своїм коханням.

Пара №3

Ви людина, яка точно знає, чого хоче, колихоче і як хоче. Однак хіба ви щось робите, щоб знайти ту саму людину? Більше спілкуйтеся, виходьте в світ і робіть те, що вам подобається. Тільки тоді ви перестанете бути самотніми.

Пара №4

Ви дуже пристрасна людина. Кохання з першого погляду вам не загрожує. Для вас почуття і пристрасть – це все. Швидше за все, ви далекі від стабільних стосунків. Якщо вас цікавить тільки полум’я любові, у вас не буде довгострокових відносин.

За матеріалами