Не потрібно чекати Нового року, щоб змінити своє життя та бути щасливою!
Мотивація

Не потрібно чекати Нового року, щоб змінити своє життя та бути щасливою!

Твоє життя не зміниться в ніч на 31 грудня, а Новий рік автоматично не означатиме «нова ти». Не варто починати процес змін лише тому, що закінчується черговий цикл 365 днів та починається аналогічний.

Новий рік – це час нових починань, і ми вже звикли до цього твердження, але коли мова йде про власне щастя, навіщо чекати?

Навіщо чекати Нового року, щоб наповнити своє життя радістю й оточити себе людьми, які цю радість приносять? Навіщо чекати, щоб попрощатися з токсичними особами, що тягнуть тебе вниз, і тими, хто просто займає твій простір? Навіщо чекати, щоб зробити для себе те, що ти вже давно мрієш зробити? Ще одне виправдання? Ще одне відкладання на потім?

Дійсно, навіщо чекати? Навіщо морально прив’язуватися саме до дати 1 січня? Ти дійсно вважаєш, що зміниш своє життя лише тому, що це Новий рік?

Ми володіємо дивовижною здатністю перетворити це свято на мильну бульбашку: на те, чого немає, і що не здійсниться, бо ми занадто багато очікуємо саме від початку відліку з 1 січня. Ми будуємо плани та даємо собі обіцянки, які в підсумку не виконуємо, оскільки змінити себе різко та раптово просто неможливо.

Новий рік – це час, що об’єднує людей, сім’ю, друзів та навіть незнайомців; це час, який має бути заповнений любов’ю, але ми дозволяємо йому перетворитися в початок режиму нереальної трансформації. Дивно робити спроби перетворитися з лялечки в метелика лише тому, що почався ще один рік. Зрештою, свята мають властивість закінчуватися.

А що якщо над своїм життям візьмеш контроль саме ти, а не календар?

Що якщо ти вирішиш змінитися просто тому, що у тебе достатньо для цього мотивації та драйву, і головне – рішучості? Що якщо ти вирішиш змінитися тому, що вже давно виросла зі своїх старих штанців і тобі необхідний новий одяг? Що якщо ти вирішиш змінитися для того, щоб у твоєму житті з’явилося більше змісту та цінності? Зроби це для себе, а не з нагоди Нового року!

До речі, а ти не замислювалася над тим, що справжній секрет Нового року в тому, щоб святкувати успіхи та досягнення, а не слугувати чарівним стусаном в бік прогресу та розвитку? Повір, свято не змінить твоє життя – його можеш змінити лише ти, причому почати можна в будь-який з 365 днів. 

Навіть сьогодні. 

Чесно.

Джерело