Остання цифра вашого року народження розповість всю правду про вашу особистість!
Психологія

Остання цифра вашого року народження розповість всю правду про вашу особистість!

Наша особистість в значній мірі залежить від того, який у нас знак Зодіаку або цифра по нумерології. Виявляється, що правду про наш характер вказує також остання цифра року, в який ми народилися.

Це пов’язано з тим, що кожній цифрі присвоюється один з наступних елементів: Повітря, Земля, Вогонь, Вода, Дерево і Метал. Щоб з’ясувати, хто з них має вплив на вашу особистість, перевірте останню цифру вашого року народження.

0 і 1: Метал

Особи, які належать до цієї групи, мають в собі велику внутрішню силу і завзятість. Вони в житті керуються насамперед власними словами. Їх настрій залежить від гармонії, постійного порядку та щирої любові. Вони прекрасно знають, чого хочуть і в змозі зробити все, щоб досягти своїх цілей. Їх гірші недоліки – це бажання влади і грошей, а також одержимість матеріальними благами.

2 і 3: Вода

Особи, які належать до цієї групи, характеризуються великим співпереживанням і добрим серцем. Їх відрізняє велика уяву і творчий потенціал, тому вони домагаються успіху в сферах життя, пов’язаних з мистецтвом. Керуються, перш за все, високо розвинутою інтуїцією і ніколи не пропускають ні одну, навіть маленьку деталь.

4 і 5: Дерево

Люди з цієї групи дуже працьовиті і вірять в свої можливості. Їм закидають бажання виділитися і особливу оригінальність, нові враження, а також мрії про подорожі та відкриття для себе невідомого. Вони не знають, що таке егоїзм.

6 і 7: Вогонь

Люди, рік народження яких закінчується цифрою 6 або 7, – це справжні шукачі пригод. Вони мріють подорожувати по всьому світу і купатися в гарячих джерелах. Через це вони постійно приймають непродумані рішення, про які потім жалкують. Вони теж дуже доброзичливі і товариські, легко притягують до себе людей.

8 і 9: Земля

Остання група – це особи, які перебувають під впливом стихії Землі. Відрізняються тим, що на них завжди можна покластися і послідовно реалізовувати поставлені цілі. Завжди ретельно все аналізують і ніколи не діють зопалу. Дбають про дисципліну і порядок. Найбільше в житті бояться невідомості.

За матеріалами