Найбільш загадковий знак Зодіаку! Бути поряд з ним можуть тільки обрані
Цікаво знати

Найбільш загадковий знак Зодіаку! Бути поряд з ним можуть тільки обрані

Це найбільш двуликий, таємничий і складний для розуміння знак Зодіаку. Астрологи його ще називають дзеркалом всіх знаків, так як в ньому поєднуються всі позитивні і негативні якості кожного. Про кого ж мова? Звичайно ж про Риби!

Представники цього знака бувають дуже різними, але всі вони володіють величезною чутливістю, мрійливістю, високою емоційністю. Риби люблять каламутити воду, наганяти навколо себе таємничості, створювати хаос. Вони можуть бути як максимально сумлінними, так і дуже підлими. Навіть люди, які живуть ніс до носа довгий час з представниками цього знака, не можуть передбачити, як вони поведуть себе в той чи інший момент, як відреагують на слова або ситуацію. Коротше, Риби чудово вміють шокувати оточуючих, поводячись в деяких ситуаціях абсолютно непередбачувано.

Велика проблема Риб полягає в тому, що вони постійно чогось чекають, чекають втілення свого ідеалу, мрії, бажання в життя, в результаті упускаючи щось важливе, що лежить у них під самим носом. Практично всі представники цього знака ототожнюють себе зі своїм оточенням, вони, як ніхто, вміють “фарбуватися” в колір середовища, завдяки чому виявляються дуже схильними до впливу із зовні. Саме тому для Риб дуже важливі люди, з якими вони дружать, постійно контактують. Якщо близьке коло буде не найкращого характеру і зі слабкими морально-етичними орієнтирами, то дуже великий ризик того, що Риби зміняться в негативну сторону і будуть вести себе точно так само. Особливо це стосується дитячого і підліткового періоду, коли вплив натовпу, оточення величезний.

Риби – великі естети. Для них важлива краса і гармонія у всьому. Відчувають величезну тягу до мистецтва, особливо до музики, а так само до всього таємного, невідомого і нез’ясованого. Як правило, люди, що народилися під цим знаком, інтуїтивно сприймають світ, що допомагає їм безпомилково діяти, приймати правильні рішення. Вони відрізняються великим оптимізмом і милосердям, вміють зрозуміти переживання інших, здатні на самопожертву. Але через сильну вразливість, схильні тікати від реальності в світ мрій і фантазій.

Для представників цього знака максимально важливо правильне виховання з дитинства, формування вірних цінностей і установок. Необхідно створити в підростаючої Рибки чіткі життєві орієнтири, допомогти виробити твердий внутрішній стрижень, щоб надалі в неї була можливість встояти перед спокусами, з якими вона буде часто стикатися в майбутньому через низький рівень критичності й схильності до мрійливості, необ’єктивного сприйняття дійсності. Для Риб дуже важливо реально оцінювати будь-які ситуації, мислити раціонально, а не емоційно, необхідно уникати ілюзорного погляду на життя. І ще, дуже важливо, Риби за своєю природою дуже схильні до будь-яких видів залежностей, тому краще уникати будь-яких вад, припиняючи їх на корені.

Представникам цього знака рекомендується стежити за обміном речовин, за ендокринною системою, не зловживати солодким, так як у них висока схильність до цукрового діабету.