10 звичок в спальні, які в підсумку зіпсують ваші стосунки з чоловіком
Цікаво знати

10 звичок в спальні, які в підсумку зіпсують ваші стосунки з чоловіком

Стосунки далеко не такі прості, як деякі люди думають. Вони завжди будуть складними, бо люди – складні істоти. На жаль, не всі це розуміють. Вони думають, що найважча частина полягає лише в тому, щоб вступити в стосунки. Вони не розуміють, що підтримувати їх так само складно.

Запам’ятайте, звички – це те, що складає наш характер. Те ж саме відбувається в стосунках. Наші звички як пари складають характер наших стосунків.

Ось кілька звичок, від яких потрібно позбутися за будь-яку ціну, коли ви знаходитесь у відносинах:

1. Писати смс іншим, лежачи в ліжку.

У будь-якому випадку, ви не повинні листуватися з іншими людьми в присутності свого бойфренда. Тим більше, коли ви в ліжку разом. Це такий великий акт неповаги, коли ви відправляєте текстові повідомлення іншим людям, в той час, як ви повинні приділяти всю свою увагу своєму хлопцеві. Нормально, якщо ви відповісте на важливі смс, що стосуються роботи або сім’ї, звичайно.

2. Ваші очі весь час прикуті до соціальних мереж.

Безсумнівно, є висока ймовірність того, що ви є наркоманом соціальних мереж. В даний час ви – рідкісна людина, якщо не перевіряєте свої сторінки в соціальних мережах кожен раз, коли з’являється можливість. Проте, практикуйте самоконтроль, коли ви зі своїм партнером.

3. Перегляд телевізора, коли ви в ліжку разом.

Це слизький схил. Дослідження показали, що пари, які дивляться телевізор в спальні разом, позбавляють себе цінної якості. Для пар було б зрозуміло дивитися телевізор у вітальні або кухні. Але спальня повинна бути місцем близькості, і вона повинна належати тільки вам.

4. Читання книг, коли ви в ліжку.

Читання, ймовірно, є одним з кращих видів діяльності будь-якої людини. Однак, коли ви знаходитесь в ліжку, вам, ймовірно, потрібно відпочити від читання і провести час з вашою коханою людиною. Поговоріть один з одним. Взаємодійте один з одним.

5. Виконання деяких офісних робіт на дому.

Ніколи не приносьте свою роботу з офісу додому. Залиш свою роботу в офісі. Ваш будинок повинен стати святилищем для особистого росту. Якщо ви приносите бізнес в свій особистий притулок, все змішується.

6. Прийняття односторонніх рішень по інтер’єру спальні.

Підключіть свого чоловіка до рішень, що стосуються ремонту спальні. Пам’ятайте, що ваша спальня не належить тільки вам. Це загальне святилище. Він повинен служити безпечним місцем для вас обох. Ви повинні вирішити щось настільки ж тривіальне, як естетика спальні.

7. Не залишили йому місця в шафі.

Не захаращуйте всю шафу. Так, у вас може бути набагато більше одягу, ніж у нього, але вам потрібно дати йому простір.

8. Відмова від прибирання.

Не будь нечупарою. Ніхто не любить жити з нечупарою. Ви повинні завжди докладати зусилля для підтримки чистоти у вашій спальні.

9. Харчування в ліжку.

Кухня і їдальня – місце для їжі. Спальня призначена для інтимності і сну. Не компрометуйте святість вашої спальні, забруднюючи її їжею. Крім того, ви могли б принести мурах в спальню. Це не найкраща ідея, чи не так?

10. Лягати спати, перш ніж помиритися.

Не лягайте спати, якщо все ще гнівайтесь один на одного. Усуньте всі проблеми, які у вас є, перш ніж закриєте очі.

За матеріалами