Які у жінки груди, так про неї чоловіки і думають!
Психологія

Які у жінки груди, так про неї чоловіки і думають!

Чи знаєте ви, що форма ваших грудей відображає вашу особистість? Дивно, чи не так? Але дійсно існує думка, що певна форма грудей пов’язана з певними рисами й особливостями характеру жінки.

Щоб перевірити, чи так це насправді, подивіться на картинку і виберіть ту форму, яка, на вашу думку, найбільшою мірою збігається з вашою. Потім прочитайте опис. Можливо, ви дізнаєтеся щось нове про свою особистість. Спробуйте, це нескладно!

1.

Ви дуже розумні і швидко приймаєте правильні рішення Ви – своєрідна жінка. Не дуже любите бувати в суспільстві: з двох альтернатив – піти на вечірку або залишитися вдома, ви виберете останню, оскільки вважаєте, що краще проведення часу – це читання або роздуми.

2.

Ви – талановитий лідер. Якщо ви беретеся за справу, все буде зроблено найкращим чином. Ви покладаєтеся тільки на себе, і це дає вам можливість ніколи не упускати свій шанс. Іноді ви вперті і одержимі.

3.

Ви послідовні в своїх вчинках. Ви можете змусити людей повірити в свої сили, і вас люблять за вашу підтримку в потрібний момент. Тому кожен, хто з вами зустрівся хоч один раз, намагається не втрачати з вами зв’язок.

4.

Ви – позитивна і оптимістична людина. Ви бачите в інших людях тільки позитивні якості. Ви приємні в спілкуванні, і з вами завжди весело проводити час.

5.

Ви – дуже добра і чуйна жінка. Ви завжди хочете бути в гармонії з навколишнім світом. Ви вмієте співчувати іншим. Це допомагає вам розуміти людей і підтримувати їх.

6.

Ви – пристрасна людина. Ви – чарівні, і кожна людина при першій же зустрічі з вами відразу в вас закохується. Друзі раді вашому суспільству і ніколи не упустять шанс побути у вашій компанії якомога довше.

За матеріалами