В чому ваш чоловік спить – така він і по життю людина!
Психологія

В чому ваш чоловік спить – така він і по життю людина!

Ніч – то час, коли ми максимально беззахисні. Лягаючи в ліжко, чоловік знімає з себе всі обов’язки дня і мирно вирушає в царство Морфея.

Існує безліч тестів про пози сну і їх значення. Але набагато цікавіше прочитати характер людини по її одягу. А який одяг може бути вночі? Неправильно, найрізноманітніший! Читайте текст, і ви самі в цьому переконаєтеся!

У трусах

Любить, щоб його оточував порядок. Добре ставиться до близьких людей, любить піклуватися про інших. Завжди пам’ятає дати важливих свят.

В піжамі

Однолюб. Практичний і працьовитий. Цілеспрямований чоловік. Займається спортом, любить нові враження і подорожі.

У брюках від піжами

Людина, що знає собі ціну. Не стежить за модою. Не кидає розпочату одного разу справу. Любить сталість. У деякому роді консервативний.

У кофті від піжами

Думка оточуючих про нього його не сильно турбує. Багато часу проводить вдома. Добрп і не заздрісна людина. До праці підходить з великим ентузіазмом.

Спить без одягу

Цей чоловік має дуже розвинену уяву, досить творчий. Його внутрішній світ дуже багатий і різноманітний. Він завжди домагається поставлених перед собою цілей завдяки впевненості в собі. На роботі користується славою ентузіаста, людини, яка швидко приймає рішення і розбирається в суті проблеми.

За матеріалами