Ззаду? Спереду? Збоку? Як жінка застібає свій ліфчик, така вона і в любові!
Психологія

Ззаду? Спереду? Збоку? Як жінка застібає свій ліфчик, така вона і в любові!

Здавалося б, це скоріше головоломка для чоловіків – і не застебнути, а, як правило, розстебнути бюстгальтер для багатьох з них є непростим завданням. Але ж те, як саме ти це робиш – застібаєш саму інтимну частину свого гардеробу – може багато що сказати про тебе як про жінку. Перевір – правда це чи ні!

Використовуєш бюстгальтер із застібкою на спині і заводиш руки за спину, щоб його застебнути

Ти ставишся до типу «підтримка». Це означає, що ти любиш дотримуватися традицій і, як правило, дотримуєшся того, чого тебе вчили. Тому логічно, що ти і ліфчик застібаєш «як положено», як робить більшість, як робила мама і однокласниці в шкільній роздягальні.

Ти любиш бути серед людей і знаходити спільну мову з ними, так що похід по магазинах білизни – черговий привід, щоб зібрати подружок і провести з ними час. І якщо хто-небудь потребує допомоги, вибираючи сексуальний комплект нижньої білизни або шукаючи ідеальний спортивний бюстгальтер, – ти тут як тут. Не кажучи вже про те, що у тебе завжди є шпилька під рукою – просто на випадок якщо у когось лямка порветься.

Носиш бюстгальтер із застібкою спереду

Твій девіз як вожатого: «Ніколи витрачати час на дурниці, кожна секунда на рахунку». Тобі ніколи морочитися із застібками, які ти навіть не можеш побачити. Ось чому ти зупинила свій вибір на фронтальній застібці – так у тебе з’являється можливість миттєво застебнути ліфчик і рухатися далі І оскільки ти не любиш витрачати час даремно, ти переконана, що одяг, в який ти вкладаєш гроші, повиннен бути високої якості (адже інакше доведеться знову бігати по магазинах).

Коли настає пора купувати новий бюстгальтер, тобі не до всієї цієї нісенітниці на кшталт витрати цілого дня на шопінг з подругами. Але при цьому ти гарненько шукаєш і вибираєш, що купити, а не хапаєш перше, що трапиться під руку Тому що вважаєш себе босом і схильна до ретельного планування і організації.

Застібаєш бюстгальтер спереду, потім перевертаєш його застібкою до спини

Привіт, авторитет! Ти – та жінка, яка любить відчувати, що її цінують і схвалюють, виглядати з боку так, як вона себе намагається піднести (як бізнесвумен, хороша мама, сексуальна дружина і т. д.), І твоя білизна вписується в цю концепцію.

Ти віддаєш перевагу красивимим, незвичайним бюстгальтерам, як дівчина, яка не боїться носити яскраві кольори або робити заяви. Швидше за все, у тебе цілий ящик відведено під різні види бюстгальтерів, тому що ніколи не знаєш, куди доведеться піти і що вдягнути, тому гардероб повинен бути так само готовий до будь-яких ситуацій, як і ти сама. Що ж стосується власне способу надягання ліфчика, це просто ще один шлях переконатися, що ти виглядаєш на всі сто, – таким чином ти точно не пропустиш ні гачечка і зможеш ідеально підігнати довжину бретелей. І як тільки ти знайдеш свій ідеальний комплект, ти не втримаєшся від того, щоб похвалитися ним в «Інстаграмі».

Застебнула бюстгальтер раз і назавжди, а тепер кожен день одягаєш його через голову

Вважай себе уважним коректором: це означає, що ти прагнеш переконатися в тому, що все зроблено правильно. Ось чому тобі простіше застебнути ліфчик один раз в потрібному місці, а потім знімати і одягати його через голову – ти знаєш, що він застебнутий як годиться, і тобі більше не доведеться турбуватися про те, що ти можеш помилитися гачком (саме тому ти, ймовірно, відчуваєш себе найбільш комфортно в спортивному бюстгальтері).

Ти дуже не любиш перебувати в центрі уваги, по магазинам ходиш одна, вибираєш бюстгальтер відповідно до рекомендації експертів, точно за міркою, спокійно знаходиш що потрібно, акуратно розплачуєшся і непомітно ховаєш покупку в сумочку. Модель вибираєш скромну, без зайвих наворотів: головне – функціональність.

За матеріалами