Зодіакальні шарики за ролики: жартівливий гороскоп безумств з натяком на правду!
Гумор та позитив

Зодіакальні шарики за ролики: жартівливий гороскоп безумств з натяком на правду!

У кожної людини, що живе в цьому світі, є свої заморочки, які з боку можуть здатися навіть лякаючими. Адже хоч як крути, а у всіх нас іноді заходять «шарики за ролики» і ми часом схожі на пацієнтів з психлікарні.

Часом це весело, іноді не дуже, але що поробиш – такі вже ми є. Я пропоную вам незвичайний жартівливий гороскоп з натяком на правду, який розкриє всі карти про ваш знак Зодіаку.

Овен

Різкі спалахи поганого настрою – ось, що характеризує цей прекрасний знак, але коли дах починає їхати… у Овнів починається особливий вид психозу – маніакально-депресивний. Це означає, що Овен кидається в необґрунтовану депресію, коли є бажання попрощатися з життям, або в мізантропічну злість, коли хочеться всім заїхати по морді, тому що вони козли, а в наступну ж секунду виникає ейфоричний стан, бурхлива спрага діяльності, відчуття, що можна перевернути гори, радість, підйом, в загальному, – феєрія по повній програмі. Але не радійте надто рано, милі Овни, про приплив життєвих сил, це – психічне захворювання.

Телець

Телець швидше за все помішається або на грошах, або на бабах, жінках. Тельчиха так само, на грошах і мужиках. Втім, на дівчатах може теж, адже чоловічого в ній, часом, більше, ніж у багатьох чоловіків. І так, звівши свої бажання в культ, Телець почне їх задовольняти, задовольняти, задовольняти… А що зміниться – запитаєте ви? Так, по суті, нічого. еякі навколишні навіть не помітять різницю.

Близнюки

Це у мене в якому вусі дзижчить? Ах, це не дзижчить І навіть не в мене!

Про що це я? Ах да, про Близнюків. Ну що ж, дорогі мої, ті, хто в оточенні Близнюків: близькі, друзі та співчуваючі, – кріпіться! Тепер вам ніколи не дізнатися, з Близнюками ви розмовляєте чи з однією з численних особистостей і субособистостей всередині них. Вірити в поїхавший дах Близнюкам не можна – у них постійно різні версії на одне і те ж. Тому що голоси в голові говорять різне.

Рак

Рак напевно заведе дружбу з Рибами і рушить в окультизм. І заглянувши якось до нього на вогник, приготуйся побачити Рака, геть обчіпляного амулетами, кришталеві кулі, черепм, свічки, захисні пентаграми і карти Таро. І ти навряд чи підеш, не впізнавши кольору власної аури і прояснив, яке майбутнє написано у тебе в лініях долоні.

Лев

«Дуже приємно, – Цар». Це про кого? Це про Левів. Як ви вже здогадалися, діагноз – манія величі. Всі навколишні автоматично сприймаються васалами, народженими для того, щоб виконувати забаганки царя звірів. І якщо хтось раптом не кориться, Лев цього щиро не розуміє і справедливо чекає виконання очікуваного. За таку поведінку ризикує він отримати по гриві від своїх васалів, що на мить робить його нормальним, але трохи дати послаблення – і хвороба повертається на круги своя…

Діва

Дах Діви зазвичай їде в сторону побутових питань, наприклад, Діва може звихнутися на чистоті і буде відмивати кожен куточок свого будинку і мити руки по три рази з милом, боячись підхопити вірус, або на підрахунку калорій і шкідливих речовин в кожному продукті, або на скрупульозному зведенні балансу доходів і витрат, сильно переживаючи з приводу останніх, і добре б, якби вона страждала цим собі на втіху на самоті. Так ні, звичайно Діва підключає до цього своїх оточуючих і, поки весь мозок не виїсть, не заспокоїться.

Терези

Хронічна нерішучість і напади тривожності – це до Терезів. Забули вони чи закрити кран і вимкнути праску перед тим, як йти? А раптом вибухне будинок, вкрадуть сумочку, переїде автомобіль? О, як страшно жити! А якщо треба буде прийняти яке-небудь життєво важливе рішення, наприклад, обговорити підвищення зарплати з босом, Терези будуть довго мучиться, сперечаючись самі з собою про те, чи дійсно вони цього хочуть чи ні, і чи вийде, а раптом не вийде? Вони будуть коливатися в прийнятті навіть найпростіших рішень. Залишається тільки сподіватися, що з Терезами не буде тієї ж історії, як з мулом, перед яким поклали поруч дві абсолютно однакових купки сіна. Мул довго думав, з якої почати, поки не зголоднів до такої міри, що… Але про це, як каже Вишневський, пізніше.

Скорпіон

Параноя – сестра Скорпіона навіть у нормальному житті. Але якщо вона переходить у хронічні форми, то тут як в анекдоті: Лежать баба з дідом в ліжку перед сном, баба дідові:

– Діду, а дід, а ти на верхній замок двері закрив?
– Закрив.
– А на середній?
-Закрив.
– А на нижній?!
– Закрив…
– А на ланцюжок? На ланцюжок закрив?
– Ні, на ланцюжок забув.
– Ну ось! Приходь, народ, бери, що хочеш!!!

Стрілець

З Стрільцем все ясно. Діагноз – клаустрофобія. Нав’язливий страх, боязнь закритих приміщень. І нікуди дітися бідному Стрільцеві, адже в місті-то воно як? Куди не тицьнеш – всюди маленькі квартирки-клітинки в обмеженому просторі мурашника. А як би йому хотілося сісти на коня й поскакати в чисте поле та так, щоб нікого, та тільки трави та ковила і місяць освітлював шлях своїм сріблястим світлом…

Козеріг

Козерогові загрожує звихнутися від рутини і одноманітності. Але так як одноманітність його, по суті, не лякає, то він так здуріє, що навіть цього не помітить. Зате помітять оточуючі і члени сім’ї, але будь-які спроби внести різноманітність в життя Козерога будуть сприйматися в бштики, як ті, що порушують їх безцінний спокій.

Водолій

Водолійський зсув по фазі може прийняти різні форми і види. Свідомість цього знака настільки відкрита, настільки вразлива, що на неї вплинути і похитнути її – раз плюнути. Складніше не вплинути. І тоді цей параноїк почне всього себе присвячувати або порятунку людства, або досягненню просвітління і доброти душевної, або висміювання пороків і недоліків інших, в упор не помічаючи своїх власних…

Риби

Риби – тримайтеся! У вас і так слабка, тендітна душевна організація, а тут – таке. Затяжна депресія – це найкраще, що може з вами статися. У гіршому випадку коннект з іншими світами переросте з дружнього чату з позаземним розумом в снах в щоденні затяжні планерки і подорожі в паралельні реальності. Але, правда, не варто з цього приводу так турбуватися. Потрібно тільки буде потім опублікувати книжку з результатами своїх досліджень і, дивись, станете черговим месією. Адже навколо стільки ще зсунутих по фазі, бажаючих спілкуватися з позаземним розумом і читати про те, що людство переходить з матеріальної форми свідомості і буття в багатовимірне і високодуховне…

За матеріалами