Найкраща перевірка дружини на вірність!
Психологія

Найкраща перевірка дружини на вірність!

Є хороший спосіб визначити, чи любить жінка чоловіка насправді.

Це ідеальна перевірка дружини на вірність. 80% пар розпадаються саме з цієї причини, як мені здається. Для того, щоб переконатися в щирості почуттів дружини, достатньо всього лише опинитися в такій ситуації, коли вона почне…

Заробляти більше чоловіка!

Покажу на живому прикладі.

У перші роки життя більше заробляв чоловік. Сім’я м’яко і гладко їхала по рейках спільного життя, без причіпок і конфліктів.

Але ось дружина пішла на підвищення. І стала заступником директора великого підприємства! Якщо зіставити дати скандалів, можна з великою ймовірністю сказати – після цього підвищення все і почалося! Дружина стала думати про розлучення!

Як же так? Чому щасливий сімейний човен дав тріщину? І чи завжди підвищення дружини – це початок розлучення? Пропоную поглянути на ситуацію так, як це б зробили обидві сторони!

Давайте спробуємо зрозуміти, що думає дружина, коли починає заробляти більше? Тут не важливо, підвищили її, або чоловік втратив заробіток.

У перші роки шлюбу вона виробила певну систему поведінки, засновану на тому, що чоловік отримує більше. Така модель вважається в суспільстві нормальною і правильною, і ми найчастіше в сім’ях вибираємо саме її. Ну, або прагнемо до неї.

Ця стратегія полягає в тому, що чоловік забезпечує матеріальні блага, а дружина побут і затишок. Вона готує, пере, гладить чоловіка по голові і підносить тарілку з макаронами. В результаті у людей і будинок в порядку, і діти одягнені, і чоловік ситий. Всім зручно і добре. Дружина із задоволенням «прислуговує» чоловікові в побуті.

Але дивіться, що відбувається далі. Дружина починає заробляти набагато більше, а колишня модель поведінки в сім’ї у чоловіка і дружини збереглася. Тепер дружина і «подай-принеси», як було раніше, і годувальник одночасно. Мало того, що на неї лягає подвійне навантаження, тепер в душі зріє почуття несправедливості. Чому я повинна все робити сама?

А чоловік як і раніше приходить додому, і, розвалившись, вимагає ласки і тарілку з макаронами. Ось нахаба! Адже тепер така дружина-начальник підсвідомо чекає від чоловіка «зміни місць доданків». Тепер це він повинен приготувати вечерю і поставити перед нею тарілку з макаронами. Це він повинен помити підлогу і відвести дітей в школу!

Чоловік, в свою чергу, намагається змінити все. Він, замість того, щоб доглядати за дружиною, намагається заробити більше за неї, щоб повернути ролі в звичний для себе стан. Він намагається працювати більше, але це як би вже і не треба! Уявіть, яким нещасним відчуває він себе.

Підвищення дружини по службі, і взагалі ситуація, в якій дружина отримує більше – дуже непроста. Так розвалилася не одна сім’я! Що ж робити, якщо раптом це сталося, і дружина тепер годувальник в будинку?

Для мене питання має лише одну відповідь – помінятися ролями. Тепер чоловік повинен взяти на себе більшість побутових функцій. Готувати, мити підлогу, прати білизну і не дзижчати. Тоді мир і спокій повернеться в сім’ю. Дружина ж повинна бути готова витрачати гроші на чоловіка.

Крім того, саме підвищення дружини покаже, чи був їй потрібен цей чоловік! Адже якщо він був лише сировинною базою, то необхідність у ньому відпаде. Такі жінки прямо кажуть – ситуація, в якій чоловік отримує менше мене – неприпустима!

А ви знайомі з ситуацією, коли дружина різко починає заробляти більше? Як би ви вчинили в такій ситуації?

За матеріалами