20 безпрограшних способів прив’язати чоловіка до себе
Психологія

20 безпрограшних способів прив’язати чоловіка до себе

Існує питання, відповідь на яке жінки намагалися знайти споконвіку і до сих пір не опускають руки в пошуках. Це питання звучить наступним чином: Чи існує якийсь певний момент або подія, яка змушує чоловіка подумати «Так, я люблю її! Я не можу без неї! Я хочу бути з нею!»?

Чіткої відповіді на таке питання, як ви самі розумієте, не існує, але є деякі загальні принципи.

У чоловіків існують певні внутрішні потреби, задовольнити які в інтересах жінки ще до того, як він відчує себе прив’язаним до неї,

– стверджує Пол Добранский, доктор медицини, автор книги «Таємнича психологія, або Як ми закохуємося».

Коли хлопець усвідомлює, свідомо чи ні, що ви ідеально підходите йому на цьому рівні, встояти він вже не зможе.

Існують основні потреби чоловіків у стосунках. Якщо ви їх розумієте і задовольните – вважайте, що чоловік ваш навіки.

Зараз ми розглянемо 20 способів з наочними прикладами.

1. Дайте йому відчути необхідність захищати

Хочете вірте, хочете ні – а почуття необхідності захищати вас так само необхідне чоловікові, як необхідне жінці почуття цієї ж захищеності.

Не те, щоб ви повинні вести себе зовсім безпорадно, але давайте йому помічати, що все ж ви тендітне створіння, яке постійно (або хоча б час від часу) потребує захисту. Відкриваючи перед ним свою незахищеність, ви таким чином задовольняєте його потребу в захисті,

– говорить Девід Гівенс, доктор філософії, автор книги «Любовні сигнали».

Тому давайте при кожній нагоді піклуватися про себе і після цього не забудьте, звичайно, сказати спасибі. Коли чоловік відчуває себе поряд з вами в ролі супермена, він, безсумнівно, буде хотіти продовжити ці стосунки. Такі дрібниці можуть допомогти вийти назовні його геройському початуц, а що ще потрібно чоловікові, якщо не відчути себе героєм? Таким чином, у стосунках з’являється гармонія і взаємозадовволення потреб один одного. І вам добре, і йому.

2. Дайте йому завдання

Попросіть полагодити що-небудь або змайструвати. Виконання конкретних завдань наближає його до успіху і допомагає відчути себе сильним і благородним.

3. Запитайте його думку

Чи буде це з приводу вибору місця відпочинку під час відпустки, або ж про покупку чергової дрібнички в будинку – неважливо. Те, що ви прагнете знати і його точку зору і радитесь з ним, значить, що для вас його мізки відіграють не меншу роль, ніж мускулатура.

4. Носіть м’які делікатні тканини

Такі текстури, як віскоза або шовк викликають в ньому потужну реакцію. Ви, можливо ніколи про це не замислювалися і не надавали значення, але насправді те, що ви носите може викликати певні почуття у вашого супутника. Перераховані вище тканини, наприклад, акцентують увагу на вашу особисту м’якості, виставляють вас в світлі тендітної жінки (навіть якщо ви при цьому є підступною бізнес-леді) і, відповідно, збільшують ваші шанси на успіх у чоловіка. А він, у свою чергу, підсвідомо клює на вудку.

5. Приміряйте іноді його речі

Це виставить вас у світлі тендітної, але в той же час такої рідної і коханої жінки.

6. Задовольняйте його потребу в свободі

Навіть емоційно сильні і психічно абсолютно здорові чоловіки повинні бути впевнені, що їх незалежність залишиться недоторканою і після того, як вони оформлять стосунки з дівчиною.

Підкресліть, що ви не хочете і не збираєтеся міняти вашого партнера, що він влаштовує вас таким, як є. Нехай він відчує, що його особистість залишиться недоторканою, принаймні ніякої загрози з вашого боку в цьому відношенні ні в якому разі не повинно бути,

– впевнений Дан Нойхарт, доктор філософії, автор книги «Речі, які ви тримаєте потай від самих себе».

7. Залишайте його одного без попередження

На жаль, це мало хто робить з жінок, а між іншим дуже навіть дарма. Коли ви прив’язані до нього, перебуваєте кожну секунду поряд під боком, по-перше, може виникнути відчуття перенасиченості, а, по-друге, він почне думати, що крім нього, ви нікому не потрібні і робити вам, власне, теж немає що не в його компанії. Адже це зовсім не так. Якщо ви почнете на час віддалятися, то, по-перше, він встигне скучити, а, по-друге, почне замислюватися про те, що ви робите без нього і намагатися утримати вас ще більше.

8. Поділіться своїми власними страхами

Більшість чоловіків тримаються відокремлено, так як вважають, що абсолютна більшість жінок тільки і мріють, що про дитину і про обручку. Висловіть і свій страх або неготовність зв’язати себе зобов’язаннями. Таким чином, він зрозуміє, що ви також розвідуєте новий грунт, а не намагаєтеся його прив’язати до себе навіки.

9. Відкривайте себе заново

Це можуть бути незначні зміни в зовнішності (зачіска, макіяж, стиль і т.д.) і у внутрішньому світі. Нагадуйте йому про те, яка багатогранна ви особистість і скільки позитивних якостей у вас ще є невідомих йому.

10. Поважайте його приватне життя

Ні в якому разі не зазіхайте на простір, який є для чоловіка невід’ємним атрибутом існування. Доведіть це своєю поведінкою. Не рийтеся в його паперах або записниках в його відсутність (повірте, це не залишиться непоміченим) і не поглядайте крадькома на мобільник, коли він починає вібрувати.

11. Підвищуйте його самооцінку

Можливо, він і виглядає самовпевненим, але в глибині душі він все одно не впевнений в собі. Повірте, чоловікам необхідно знати, що їх цінують і поважають.

Якщо перебуваючи з вами, він відчуває себе впевненим і його самооцінка підвищується, як в своїх власних очах, так і в очах оточуючих, то, природно, його буде тягнути до вас і він буде відчувати потребу в спілкуванні,

– говорить доктор Добранский.

12. Приносьте радість

Жартуйте, коли вам і йому погано, в стресових ситуаціях і в неприємні моменти. амагайтеся його всіляко підбадьорити, якщо він не в дусі. Показуйте всім своїм виглядом, що вам добре з ним. Тоді і він буде відчувати себе відповідно.

13. Будьте пильні в компанії

Як відомо, у чоловіків більше розвинена логіка, тому вони успішніше в точних науках. Але у вас зате перевага у веденні світських бесід. У суспільстві ви можете привертати увагу до себе великою кількістю жартів, цікавою бесідою, привабливою манерою поведінки. Подбайте про власний імідж, особливо якщо ви перебуваєте в компанії його друзів. Нехай він відчує гордість за вас.

14. Залучіть до себе увагу його друзів

Це навряд чи буде ново для більшості жінок. Важко пояснити як це потрібно зробити, тут все суто індивідуально і залежить від конкретної ситуації і людини. Але якщо вам вдасться викликати прихильність (а ще краще заздрість) у його друзів, вважайте, що він ваш.

15. Грайте в інтелектуальні ігри

Можливо, це звучить смішно або безглуздо, але це впливає підсвідомо. Побачивши вас за кросвордом, ребусом або головоломкою, він не тільки зрозуміє, що ви здатні вирішувати інтелектуальні завдання, але і підсвідомо візьме собі на замітку, що непогано було б, якби ваші гени передалися дітям.

16. Покажіть чого ви варті

Коли він побачить, якою популярністю ви користуєтеся у оточуючих (особливо у чоловіків). Спровокуйте ситуацію, коли в барі з вами хтось захоче познайомитися, не помітивши поручвашого супутника (все ж блякне навколо вас!). Запросіть його на який-небудь захід (будь цето конкурс караоке або наукова конференція), де ви будете зіркою, яка виділяється серед оточуючих. Нехай знає, що він може втратити!

17. Створіть комфортні стосунки

Коли йому буде затишно і добре поруч з вами, він перестане думати про відносини і про те, до чого вони можуть призвести (і, відповідно, боятися наслідків), а почне просто ними насолоджуватися.

18. Дозвольте йому спостерігати за тим, як ви збираєтеся

Зазвичай для хлопців це заборонена зона. Їх не підпускають туди, де дівчата фарбуються або одягаються. Зробіть виняток, і це збільшить інтимність і сокровенність ваших відносини. Але тут головне не переборщити: якщо він може спостерігати за процесом накладення губної помади, то йому зовсім нема чого споглядати ваші муки при вищипуванні брів.

19. Готуйте разом

Чим частіше ви будете готувати разом – тим більше він буде асоціювати вас з тим приємним відчуттям, яке викликає у нього поглинена їжа.

20. Наслідуйте його

Якщо він віддає перевагу певному бренду, то заходячи в магазин, не забудьте про це. Якщо у вас в будинку він побачить багато знайомих і рідних речей, відчуватиме себе як вдома. А вам це дуже на руку, якщо звичайно він не буде розводити такий же безлад, як у себе.

Ось таких нехитрих правил досить, щоб чоловік не ставив перед собою питання чи варто продовжувати ваші стосунки, до чого вони призведуть, а чи готовий він і т.д. А виникнення на горизонті суперниці вам і зовсім побоюватися не варто!

За матеріалами