Одного разу ти подякуєш Богові за те, що він не послав того, про що ти просила
Натхнення

Одного разу ти подякуєш Богові за те, що він не послав того, про що ти просила

«Є голос, який не використовує слів. Слухай!» – Румі.

Ти відчуваєш, ніби твоя душа знаходиться в вогні. Тобі здається, що ще жодного разу в житті ти нічого так не хотіла. Насправді тобі так сильно цього хочеться, що ти готова абсолютно на все. Але у Бога, схоже, інші плани на тебе.

Твої бажання не виконуються, а молитви так і залишаються не почутими. Ти зла на Нього. Зла на Бога і на весь світ. Ну чому ти не можеш отримати бажане, хіба ти просиш занадто багато?

Згодом в тобі починають наростати сумніви. Немов ти знову стала маленькою дитиною, і всі навколо, крім тебе, отримують бажані іграшки. А ти завжди залишаєшся позаду. Ти – це план «Б». Саме ти постійно здаєш свого роду тесту. І саме тебе Бог вибрав для своїх випробувань.

Мені відомо про грудку в твоєму горлі, про болі в серці і сльози, які ти не можеш вгамувати, але повір – це лише твій поточний стан, але аж ніяк не призначення.

Пам’ятай, всьому, що відбувається і не відбувається в твоєму житті, є своя причина. Але щоб зрозуміти її, тобі просто необхідно бути терплячою.

Подумай ось про що… Хіба Господь звалив на тебе непосильну ношу? Раз ти все ще тут, припущу, що відповідь негативна. Бог ніколи не посилає людям те, що вище їх можливостей. Так, в твоєму житті були непрості періоди і падіння. Одна за одною на тебе звалювалися погані речі, часом навіть одночасно.

Ти часто втрачала надію, але поглянь на себе зараз. Ти сильна, дивовижна і все ще стоїш на ногах. Ти витримала всі ті шторми, в яких опинявся твій корабель. Але що ще важливіше, ти вийшла з них сильнішою, ніж будь-коли.

Тепер ти знаєш, що перш, ніж стати кращим, життя стає жахливим. В кінцевому підсумку всіх нас чекає щастя, але спочатку життя повинне зробити нас сильнішими.

Після кожного дощу виходить сонце. Якби не було дощу, у нас не було б можливості побачити веселку. Тому будь вдячною за всі нерівності на своєму життєвому шляху. Вони готують тебе до твого призначення, перетворюючи в людину, якою тобі судилося бути.

Бачиш, ти не отримуєш те, чого хотіла, про що молилася і чого просила, не просто так. Що якщо невиконане бажання в кінці перетворюється в краще, що могло з тобою трапитися?

Що якщо Господь, відмовляючи в твоїх молитвах, тим самим вберігає тебе від зустрічі з токсичною людиною? Що якщо Господь, не посилаючи тобі роботу мрії, тим самим рятує тебе від маси проблем? Що якщо люди, які відкинули тебе – це теж робота рук Господа, щоб уберегти тебе від страждань, які вони можуть тобі заподіяти? Що якщо Господь, змушуючи тебе чекати, тим самим вчить тебе бути терплячою і показує, що для всього на планеті є свій час?

Справа ось у чому – мені подобається вірити, що якщо мені не дають того, про що я молила, значить у Бога на мене є серйозніші плани. Якщо я не отримую те, про що просила, значить попереду мене чекає щось краще і більше. Якщо у тебе буде такий же підхід, то незабаром твоє життя наповниться позитивом і удачею.

Тому не впадай у відчай. Коли Бог посилає тобі речі, які вважає кращими, ніж те, про що ти Його молила, все відразу ж набуває сенсу. Твоє очікування окупиться. І одного разу ти подякуєш Йому за те, що він не почув прохання, а дав те, що тобі було дійсно потрібним.

Одного разу ти зрозумієш, чому ці двері зачинилися і скажеш за це «спасибі».

За матеріалами