Ніколи не проси у чоловіка цих 10 речей, яких ти і так гідна!
Мотивація

Ніколи не проси у чоловіка цих 10 речей, яких ти і так гідна!

Зроби собі послугу і ніколи не моли чоловіка про ці 10 речей, які він і так повинен тобі давати без прохань:

1. Повага

Тому що терплячи його погану поведінку і ставлення до себе, ти даєш йому знати, що це нормально, що він може з тобою так поводитися. Але ти заслуговуєш, щоб він поважав тебе і твою думку, почуття. Ти заслуговуєш, щоб до тебе ставилися так, як ти ставишся до інших.

2. Компліменти

Люблячий чоловік приділяє увагу деталям і намагається хвалити свою жінку. Тому його компліменти завжди продумані і осмислені. І це є свого роду підтримкою.

3. Ставити тебе на перше місце

Ніколи не дозволяй собі бути в стосунках, де ти віддаєш чоловікові все тіло і душу, а він ставиться до тебе, ніби так і має бути. Ти ніколи не повинна молити чоловіка змінитися і почати ставитися до тебе достойно. Якщо він не готовий ставити тебе на перше місце і показувати, що ти для нього важлива, значить він не готовий бути з тобою.

4. Перестати спілкуватися з колишньою

Якщо він вибрав тебе, але не відпускає минуле, ти гідна кращого. Це неповага до тебе, якщо він просить тебе почекати, поки він розбереться з нею. Ти на це не підписувалася. Він не повинен був починати ці стосунки, а ти не повинна їх продовжувати.

5. Бути вірним

Для чоловіка, якому правда важливі твої почуття, вірність буде беззаперечним пунктом у відносинах. Це буде природним для нього, якщо він тебе любить. Вірність – дуже цінна в сучасному світі, так що не чекай такого подарунка від дешевих людей. І тим більше не проси їх про таке.

6. Увага

Якщо ти приходиш додому з роботи або у тебе відбувається щось погане, ти ніколи не повинна просити чоловіка вислухати тебе, якщо йому це не цікаво. Він сам повинен приділяти тобі увагу і помічати, коли ти засмучена або стурбована.

7. Чесність

Так само як і вірність, це ще один дорогий подарунок, якого не варто очікувати від дешевих людей. Не чекай такого від чоловіка, який егоїстичний і токсичний. І не виправдуй його, тому що якби ти була йому важлива, він би показав це тобі.

8. Планувати побачення

Якщо чоловік не планує побачення, якщо він влаштовує тобі тільки домашній прийом і перегляд фільму, значить він не докладає зусиль, не намагається тебе вразити. І якщо він не робить цього зараз, то не буде і потім. А просити про це ти не повинна. Це має йти від нього добровільно.

9. Не намагатися її змінити

Гідна жінка впевнена в собі. Вона знає свої сильні і слабкі сторони, вона завжди вдосконалюється. У неї свої тверді переконання і цінності. І чоловік не повинен намагатися її змінити.

10. Незалежність і свобода

Його повага має поширюватися і на твою незалежність і свободу. Він повинен розуміти, що ти – окрема особистість зі своєю індивідуальністю. Він повинен дозволяти тобі займатися тим, що тобі подобається, здійснювати свої мрії і добиватися своїх цілей.

За матеріалами