Одна проста помилка, через яку багато жінок залишаються самотніми!
Психологія

Одна проста помилка, через яку багато жінок залишаються самотніми!

Якщо ти користувалася або користуєшся сайтами або додатками для онлайн-знайомств, то напевно зустрічала профілі з чимось подібним:

«Зарозумілих і самозакоханих ледарів, бабіїв і тих, хто не планує нічого серйозного, прохання не турбувати!»

Багато жінок можуть прочитати це і підморгнуть: мовляв, молодець, так їм і треба.

Але якщо ти справді хочеш знати, як сподобатися чоловікові, в тому числі хорошому чоловікові, а не з перерахованих в заяві, важливо правильно скласти свій профіль. Тому що від таких, де написані подібні слова, навіть небабії і нелінтяї будуть бігти подалі. Зараз розберемося, чому.

Якщо ти самотня жінка за 30, у тебе напевно були вже серйозні стосунки. Може, навіть ти встигла побувати одруженою. Так що цілком ймовірно тобі зустрічалися не дуже хороші чоловіки.

Онлайн-знайомства хоча теж непередбачувані, але, з точки зору багатьох, дозволяють відразу відсіяти певну категорію чоловіка, не витрачаючись на них фізично і емоційно. Так, ти можеш оцінити його профіль, але не забувай, що він тебе теж оцінює.

Більш того, жіночий профіль, зазвичай, навіть більше говорить про жінку, так як вони більш товариські. І найбільша помилка – це коли жінка відразу заявляє, чого вона НЕ хоче в чоловікові. І що тоді чує чоловік:

  1. Ти все ще страждаєш через свого колишнього-ледаря чи бабія.
  2. Як би сильно він не старався, він не зможе завоювати твоє серце, бо ти вже негативно налаштована.

Коли ти говориш комусь, чого ти не хочеш, ти зосереджується на тому, щоб уникнути минулих помилок, а не щоб створювати нові здорові стосунки.

Не можна служити двом панам. Ти або зосереджена на створенні нових стосунків з потенційно хорошим чоловіком, або дивишся в обидва, щоб помітити негативні риси і швидко втекти, як тільки це буде схоже на твого колишнього.

Чоловік хоче завойовувати жінку і перемагати. Тільки дай йому інструкцію. Не те, чого НЕ робити, а що робити.

Коли ти впевнена в собі і розумієш, який тобі чоловік потрібен (а не який не потрібний), які відносини ти хочеш, тобі не доведеться говорити, чого ти НЕ хочеш.

Це очевидно з самого початку, з того, як ти подаєш себе: як відповідаєш на повідомлення, як пишеш, як спілкуєшся – покажи, що ти не приймаєш нічого меншого, ніж ти гідна.

Ти вчиш чоловіка, як з тобою обходитися – своєю поведінкою, тим, що приймаєш, що готова терпіти, які кордони встановлюєш

Коли ти цінуєш себе, ти показуєш, що ти гідна жінка і чого ти насправді варта.

За матеріалами