8 трюків, які зроблять вас сексуально привабливими для оточуючих
Життєві поради

8 трюків, які зроблять вас сексуально привабливими для оточуючих

Є ряд трюків, які зроблять вас більш сексуальними і привабливими для оточуючих вас людей. Ви їх можете легко застосувати і вони не вимагають ніяких фізичних змін від вас!

1. Розвивайте почуття гумору

Ідея володіння почуттям гумору працює як для жінок, так і для чоловіків, але по-різному. Чоловіки, якщо ви хочете бути більш привабливими для жінок, потрібно змусити її сміятися. Чоловіки ж шукають жінку, яка буде сміятися над його жартами. Експерти вважають, що ми пов’язуємо гумор з інтелектом, а “розумний – сексуальний”.

2. Показати свою творчість

Чоловіки – ви хочете зробити себе більш привабливим в очах жінок? Будьте креативніші й творчо налаштовані. Недавнє дослідження показало, що жінки фактично віддають перевагу не багатим чоловікам, а творчим і креативним особистостям.

3. Звернути зі свого шляху, щоб допомогти іншим

У дослідженні, проведеному в 2013 році, було встановлено, що акт самовідданості є, по суті, сексуальним. Тут проявляється якийсь природний інстинкт. Коли ти відчуваєш силу і самопожертву з боку партнера.

4. Вчіться мистецтву непідробної розмови

Хоча здатність вести бесіду – це дуже позитивний момент, але дослідження показує, що ваша привабливість для інших залежить від того, про що саме ви говорите. Розмови ні про що не сексуальні. Замість цього дайте співрозмовнику якусь цікаву інформацію про себе, задайте осмислені питання і постарайтеся підтримувати більш глибокі розмови.

5. Зверніть увагу на те, як ви пахнете

Це може звучати банально, але те, як ви пахнете, насправді впливає на вашу привабливість для інших. Партнера залучають наші феромони, природний аромат, який організм виробляє при сексуальному потягу. Так що не робіть акцент на парфумах або одеколонах, просто будьте охайні і дозвольте вашому тілу робити все інше!

6. Працюйте над вашими рухами

Ваші рухи можуть багато розповісти про вас, наприклад, про ваш рівень впевненості або вашу готовність підкорятися.

7. Зробіться так, щоб інші теж відчували себе сексуально

У глибині душі кожен хоче відчувати себе привабливо, і дуже важливо вміти зробити так, щоб партнер відчув себе сексуально привабливим завдяки вам. Експерти вважають, що ми практично не закохуємося в людину, з якою ми спілкуємося, але замість цього ми закохуємося в те, як людина змушує нас це відчувати.

8. Залишайтеся таємничими на початку стосунків

Хоча ми всі чули, що чим більше ви пізнаєте когось, тим привабливішим ви стаєте, нове дослідження фактично вказує на протилежне! Чоловіків приваблює таємничість. Якщо ви намагаєтеся підвищити свою сексуальність, то не розкривайте всі свої секрети на першому побаченні. Залишайтеся таємничою, і не розказуйте відразу про себе всю інформацію.