Яка карма у різних знаків Зодіаку
Цікаво знати

Яка карма у різних знаків Зодіаку

Кожна людина рано чи пізно задається питанням, чи є у неї якесь особливе призначення в житті, а відповісти на нього допоможуть зірки.

Овен

Під цим сузір’ям з’являються на світ люди з дуже молодою кармою. Нинішнє життя – це одне з перших їх втілень. У попередніх інкарнаціях Овни зазвичай були сміливими людьми, готовими на самопожертву: воїнами, загиблими в боях за батьківщину, або просто доброю людиною, яка пожертвував собою заради коханих. Але ось оточуючі не оцінили її вчинок гідно, і в нинішню інкарнацію він переніс сильну образу на них за це.

Почуття образи буде переслідувати Овна все життя. Воно може породжувати в ньому такі негативні риси характеру як свавілля, упертість і егоїзм. Овну потрібно усвідомити, що надавати допомогу людям потрібно добровільно, не чекаючи за це нагороди і похвали – тільки тоді він зможе розраховувати на духовну гармонію.

Головне кармічне завдання цього знака – вироблення терпіння. Якщо Овен буде терплячий, то навчиться інтуїтивно обходити небезпеки і завжди діяти з розумом, а це – шлях до щасливого життя без неприємних сюрпризів.

Основні кармічні зв’язки цього знака пов’язані з дітьми. Овен сам може пройти через важке дитинство, нерозуміння з батьками, щоб навчитися нести відповідальність за власні вчинки. Наприклад, будучи в минулому житті важким підлітком, в цьому Овен може знову пройти через проблему «батьків і дітей», але вже опинившись на місці батька.

Карма Овна в стосунках – навчитися бути чуйним і розуміючим і не давати волю своєму гніву.

Телець

У попередніх втіленнях цей знак Зодіаку був дуже вразливою людиною, і нинішнє життя – це урок, який навчить його справлятися зі страхами, переживаннями і пристрастями і не йти на поводу у почуттів. Особливо це важливо для карми Тельця-жінки, яка відрізняється підвищеною емоційністю.

Для Тельців велике значення має їх будинок, який повинен бути справжньою фортецею і найзатишнішим місцем на світі. Карма Тельця-жінки протягом всього життя підштовхує її до облаштування власного гніздечка і побудови міцних сімейних відносин.

Головне кармічне завдання Тельця – навчитися бути вдячним всесвіту за все, що він дає, і ставитися спокійно до тимчасових труднощів і невдач. Саме тому доля часто посилає Тельцям випробування на міцність: нещасну любов, фінансові труднощі, відсутність визнання з боку оточуючих.

Щасливим буде той Телець, який зможе усвідомити, що на світі є багато більш важливих речей, ніж стан матеріальної захищеності. Так, наприклад, карма Тельця-жінки, що вийшла заміж за розрахунком, може виявитися дуже нещасливою: адже за спробу збагатитися за рахунок іншої людини їй доведеться розплачуватися згодом.

Близнюки

Зі своїх попередніх втілень Близнюки виносять дуже мало. Вони толком не навчилися спілкуватися з людьми, а значить, в нинішньому житті вони мають знову освоювати соціальні навички.

Їх головне кармічне завдання – зробити правильний вибір і знайти справу, яка буде їм цікаво, зануритися в неї цілком і повністю, не відволікаючись на інші завдання, і тоді вони зможуть по-справжньому перетворити навколишній світ

Близнюки приходять в цей світ, щоб чогось навчити оточуючих завдяки високому інтелекту, відмінній пам’яті і гуманітарному складі розуму. Це говорить про те, що в минулих інкарнаціях їх душа пройшла серйозний духовний шлях. Їм також треба буде пройти і через фізичні подорожі: ось чому вони так люблять нові місця, далекі прогулянки, відрядження та поїздки на природу.

Це дивовижний знак, який може реалізуватися в абсолютно будь-якій області, але безліч інтересів не дозволяє йому піднятися на вершину кожної з них. Люди цього знаку панічно бояться рутини і тому часто міняють партнерів, кидають незакінчені справи і пускаються в ризиковані авантюри, що сприяє витоку енергії.

Якщо Близнюки перестануть боятися стабільності, то їх чекає щасливе життя. Якщо ж вони вчасно не зроблять висновки, то можуть залишитися в повній самоті, розгубити всіх друзів і так і не реалізувати себе в якійсь справі.

Кармічні зв’язки Близнюків оточують скрізь і всюди. Більшість людей, які зустрічаються їм на шляху, насправді послані долею невипадково: попутник в літаку або сантехнік, викликаний для заміни крана, можуть мати значення для виконання важливого ​​кармічного завдання.

Серед членів сім’ї особливі кармічні зв’язку у Близнюків зазвичай утворюються з братами і сестрами. Саме тому їм важливо підтримувати з ними теплі і безкорисливі стосунки. Якщо це станеться, то карма до них буде прихильною.

Рак

Ті, що з’явилися на світ під заступництвом цього зодіакального знака, в минулих життях накопичили певні кармічні заборгованості, пов’язані з областю почуттів і відносин. Саме тому в цьому втіленні вони зазвичай дуже потайливі і обережні.

Рак – в глибині душі дуже емоційний знак, і його енергії просто необхідний вихід. Деякі витрачають свої життєві сили на сексуальні пристрасті, швидкоплинні захоплення і короткі романи – це відгомін їх попередніх життів. Насправді ж їм варто усвідомити, що головним є щира любов і співчуття, душевна підтримка близьких людей і, коли вони виховають в собі ці якості, то зможуть стати по-справжньому щасливими.

Як справжні раки мають панцир, так і людям, народженим під цим знаком, дуже важливо мати власний будинок, який буде захищати їх від усіх негараздів і забезпечувати безпеку. Їм важливо усвідомити, що насправді їх будинок знаходиться всередині них самих, і тільки справжнє розуміння свого істинного «я» призведе їх до гармонії зі світом.

Справжнім дивом для Рака стане набуття істинної любові. Коли представник цього знака зустріне свою другу половинку, відмовиться від негативних емоцій і перестане хвилюватися через дрібниці, він відчує, що таке всесвітня енергія любові, і його життя з кожним днем ​​ставатиме все більш і більш спокійним.

Кармічне завдання Раків – проявляти мудрість, терпіння і вміти прощати своїх рідних навіть в найскладніших і неприємних ситуаціях.

Тільки це дозволить йому розплатитися за свої минулі погані вчинки і в наступному житті вийти на новий рівень.

Лев

Це дуже сильний кармічний знак. Людина, народжена під ним, володіє величезною внутрішньою силою. Однак, в попередньому втіленні, йому, швидше за все, так і не вдалося зустріти людей, на яких можна було спертися, і тому він вважає за краще добиватися всього в цьому житті самостійно.

Кармічне завдання Лева – усвідомити, що влада любові сильніше любові до влади, і що вміння любити самого себе набагато важливіше, ніж любов і визнання оточуючих.

Головний орган Льва, який веде його по життю – це його серце. Саме воно допомагає йому знаходити сили для досягнення своїх цілей. Якщо серце Лева відкрито – він може підтримувати своєю енергією інших людей і безпосередньо впливати на всесвіт.

Ще одне кармічне завдання Лева – навчитися адекватно ставитися до критики. Якщо ж Лев ігнорує всіх і вся, то він не спокутує кармічні заборгованості, а ще більше їх накопичує. Його впевненість у собі може зрушити гори, але тільки не тоді, коли вона змушує його відчувати перевагу над іншими людьми.

Велика кармічна помилка Левів – відчувати себе центром всесвіту. Незважаючи на те, що в природі лев – дійсно цар звірів, йому ні в якому разі не можна перетворюватися в впертого самодура, адже таким чином він упускає свої можливості і забирає енергію у оточуючих замість того, щоб її віддавати

Сила Лева – в його любові до всього навколишнього: сім’ї, дітям, домашнім тваринам, природі. Коли він відчуває щирі почуття, він посилає в цей світ промінчик добра, який зігріває все живе. Тільки справжні почуття допомагають йому рухатися по життєвому шляху, відчуваючи себе щасливим.

Кармічне завдання Лева в стосунках – завжди діяти за велінням свого серця.

Діва

У попередньому втіленні Діви, мали відношення до сфери медицини, цілительства або якимось іншим чином надавали допомогу людству. У цій інкарнації їм належить знову зв’язати своє призначення з щирою турботою про оточуючих.

Дівам потрібно усвідомити, що нічого в світі не відбувається просто так, і що навіть у всіх неприємностей і незрозумілих подій є свій особливий сенс, закладений всесвітом.

Кармічне завдання Діви – усвідомити мудрість всесвіту і її законів.

Одна з негативних вроджених якостей Дів – прискіпливість. Її неодмінно потрібно перебороти, щоб стати щасливим. Дівам потрібно перестати судити про те, що добре, а що погано, і навчитися бачити ситуацію з боку.

Негативна карма наздоганяє Дів, коли вони не можуть впоратися зі своїми емоціями і стають злими, дратівливими, нетерпимими до інших і невпевненими в собі.

Діви проявляють себе через стосунки з іншими людьми. Якщо вони поводяться правильно і виконують свої кармічні завдання, вони цілком здатні притягнути до себе кохану людину, яка виявиться їх справжньою другою половинкою.

Кармічне завдання Діви не пов’язане з її родом, тому зв’язки з батьками та іншими родичами зазвичай не тягнуться з минулих втілень. Дівам належить побудувати свою сім’ю і створити власну родову карму.

Терези

У своєму попередньому втіленні представники цього знака відігравали важливу роль у формуванні стосунків між іншими людьми. Вони могли бути миротворцями або мудрецями, які давали вірні поради.

Терезам в цьому втіленні судилося зустріти багатьох людей, з якими вони вже перетиналися в минулих інкарнаціях: в якості нагороди за правильну поведінку або для відпрацювання кармічних боргів.

Головна небезпека Терезів – втратити рівновагу і почати кидатися з крайності в крайність – цим вони знецінюють весь накопичений досвід минулого життя і заводять себе в глухий кут.

Кармічне завдання Терезів – усвідомити важливість гармонії і рівноваги, на яких тримається всесвіт. Цю рівновага Терезам потрібно підтримувати у всьому: і у внутрішньому світі, і у взаєминах з оточуючими, і в складних життєвих ситуаціях.

Терези дуже чуйно реагують на порушення рівноваги в своєму житті. Їм дуже важко відчути себе щасливими, коли щось навколо них йде не так. Але такі перешкоди даються їм для того, щоб усвідомити, наскільки важливо зберігати внутрішній спокій і гармонію, незалежно від того, що відбувається в навколишньому світі.

Величезне значення для Терезів має людина, з якою вони можуть побудувати щасливе сімейне життя. Саме тому люди, народжені під цим знаком, часто міняють партнерів і проходять через кілька шлюбів – вони просто прагнуть знайти того, з ким поруч їм захочеться бути не тільки в нинішньому, а й в подальшому втіленні.

Коли Терези зустрічають свого кармічного партнера, їх життя стає гармонійним. Якщо ж їх постійно переслідують невдачі в особистому житті – це говорить про якусь кармічну заборгованістьі, яку належить проаналізувати і виправити, щоб знайти щастя.

Кармічне завдання Терезів у стосунках полягає саме в пошуку своєї другої половини.

Скорпіон

У минулій інкарнації його життя було наповнене необережними вчинками, які серйозним чином вплинули на інших людей, але Скорпіон не зумів взяти відповідальність на себе і довести розпочаті справи до кінця. Закони карми наказують йому в поточному житті знову пережити подібні ситуації, але вже з усвідомленням відповідальності за все, що він говорить і робить.

У Скорпіонів часто відкриваються надприродні здібності, наприклад, сильна інтуїція, можливість передбачати майбутнє або інші магічні вміння. Головне – використовувати їх на благо і ставати добрим чарівником, а не злим чаклуном.

Коли Скорпіон стає на шлях добра і перемагає свої ниці інстинкти, він підсилює свій зв’язок із всесвітом, і позитивні результати не змусять себе довго чекати. Коли ж він проявляє темну сторону своєї натури – маніпулює людьми, обманює, стає похмурим і цинічним – він ще більше посилює свій кармічний борг.

Кармічне завдання Скорпіона – подолати своє нижче Я, позбутися від егоїзму, навчитися поважати потреби і бажання інших людей, не прагнути мати одноосібну владу.

Цьому знаку, судилося пройти через періоди депресії і страждань, але вони даються йому для подальшого розвитку. Тільки переживши справжній душевний біль, Скорпіон зможе спокутувати гріхи минулих життів і народитися заново зовсім іншою людиною.

Оскільки карма Скорпіона сама по собі негативна, його чекає безліч труднощів у стосунках з оточуючими. Кармічні для нього є практично всі любовні відносини.

Кармічне завдання Скорпіона в стосунках – навчитися прощати людину, яка завдала йому біль, не прагнути до помсти, не вихлюпувати свої переживання через агресію по відношенню до інших.

Стрілець

Стрілець в своєму попередньому втіленні був непохитно впевнений у власній правоті і часто не може об’єктивно оцінити свої дії. Тому в нинішньому житті людині, народженій під цим знаком, належить відпрацьовувати карму в сфері співробітництва.

Кармічне завдання Стрільця – навчитися правильно поводитися в суспільстві, враховувати думку інших, тактовно спілкуватися з оточуючими і бачити ситуацію з різних сторін.

Йому судилося усвідомити, що той негатив, який він приписує іншим людям, насправді є ніщо інше, як його власні риси, які не приймаються і заперечуються ним самим.

Цей знак можна назвати ризиковим, оскільки від природи йому дана непохитна віра в себе і свої можливості, і часом він вступає в такі ситуації, в які інші вплутуватися побоюються.

Серед Стрільців дуже багато віруючих людей, які часто відвідують церкву. Не так важливо, до якої саме релігії належить Стрілець, має значення лише те, що він усвідомлює, що божественне є у всьому його навколишньому. Якщо він не кине свої духовні пошуки – його чекає цікаве і насичене життя, а сам він стане людиною, яка допомагає знайти шлях до світла іншим.

Представникам цього знака дуже важлива свобода: коли її немає, Стрілець відчуває себе затиснутим в лещата. Йому потрібно зрозуміти, що насправді справжня свобода знаходиться усередині нього, і для того, щоб бути щасливим, зовнішню свободу мати зовсім необов’язково.

Карма Стрільця: служити суспільству, яке його оточує, в найширшому сенсі цього слова.

Козеріг

Народжені під цим сузір’ям пройшли через безліч втілень і накопичили величезний життєвий досвід. У своїх попередніх інкарнація Козеріг міг заслужити на пошану й повагу, і нинішнє народження для нього – це знову хрестовий похід за престижем і громадським статусом.

Козерогам доведеться прожити насичене життя, в якому їм судилося брати на себе серйозну відповідальність і справлятися зі складними зобов’язаннями. Якщо представник цього знака зуміє взяти під контроль свої почуття і емоції, він отримає неймовірну силу.

Кармічне завдання Козерога – усвідомити, що успіх повинен визначатися виключно власними уявленнями про нього, а не думкою оточуючих. Головний секрет щастя для цього знака – уміння приймати себе разом з усіма перевагами і недоліками, і повагу до власних інтересів.

Козероги часто відчувають, ніби несуть на собі якийсь важкий тягар. Це почуття пов’язане з тим, що їх душа досить «стара», вона пройшла безліч втілень. Їм не потрібно сприймати життя занадто серйозно, щоб не загрузнути в зневірі і стані постійної втоми.

Коли Козеріг усвідомлює, що всі перешкоди можна подолати, і почне вдосконалюватися духовно, він отримає від всесвіту щедрі дари. Головне для цього знака – зрозуміти, що катувати себе не потрібно, що до всього треба ставитися спокійніше, і звикнути до думки, що надмірна самокритика створює ще більше проблем.

У Козерога дуже сильна родова карма. Йому, як старій душі, що пройшла через багато, належить закріпити отриманий досвід і постаратися щосили, щоб забезпечити щасливе життя своїм майбутнім дітям.

Водолій

У своєму попередньому втіленні Водолій активно цікавився принципами рівності і справедливості, і в цій інкарнації йому дається свобода вираження власних поглядів, які не обмежені будь-якими рамками. Але в той же час йому належить попрацювати над своїм внутрішнім світом, щоб стати більш толерантним до оточуючих його людей.

В цілому життя Водолія буде складатися добре, якщо він усвідомлює, що працювати потрібно на благо власної сім’ї, близьких людей і в інтересах усього людства.

Водолій – це знак вселенської любові. Якщо людина, що з’явилася на світ під його заступництвом, випробує справжнє почуття і побачить справжню красу душі коханої людини – він усвідомлює, до чого насправді потрібно прагнути в цьому житті.

Кармічне завдання – усвідомити, що ніхто не зобов’язаний діяти так, як вважає за потрібне Водолій, і що існує безліч різних способів самовираження. Йому потрібно навчитися спостерігати за іншими людьми, які не дратуючись через їх неідеального поведінки, і завжди помічати хоч щось хороше у вчинках оточуючих.

Водоліям дуже заважає внутрішня впертість, і з нею обов’язково потрібно боротися.

Карма Водолія – ​​прийняти світ таким, яким він є, навчитися помічати щось незвичайне в рутинних справах і перестати підкреслювати відміну себе від інших людей. Якщо це станеться – його життєвий шлях буде спокійним і гармонійним.

Родової карми у представників цього знака немає, адже його основне призначення – свобода. Люди з цим сузір’ям-покровителем зазвичай з легкістю покидають рідну домівку, їдуть далеко від своїх близьких, рано знаходять незалежність. Міцний зв’язок у них є тільки з друзями.

Риби

Знак Риби сам по собі є кармічний, оскільки означає багатий життєвий досвід, через який людина пройшла в попередніх втіленнях. У нинішньому житті йому належить усвідомити і подолати власні накопичені забобони, щоб навчитися вникати в саму суть речей і продовжувати свій розвиток.

Попереднє втілення обдарувало Риб приголомшливою інтуїцією, однак грамотно розвивати її їм заважає нестабільність емоційного стану, схильність до депресій і згубні залежності, від яких Риби часто ховаються після перенесених невдач.

Багато представників цього таємничого знака в минулих життях піддавалися гонінням і переслідуванням, і це навчило їх цінувати страждання інших людей і щиро співчувати оточуючим. Це, мабуть, найкраща якість, яку отримали Риби в цьому втіленні.

Кармічне завдання Риб – усвідомлення важливості самопожертви. Якщо людина, народжена під цим знаком, буде працювати над собою, позбавиться від негативних рис свого характеру і навчиться безоплатно віддавати любов і добро іншим людям, вона стане нескінченно щасливою.

Якщо Риби починають повністю забувати про себе і власні інтереси лише для того, щоб оточуючі вважали їх хорошими людьми, вони не знаходять, а втрачають себе, а значить – не виконують своє кармічне завдання. Їм потрібно відмовитися лише від своїх нижчих, негативних якостей, перестати жити в полоні ілюзій і стати життєрадісними і розвиненими духовно.

Багато Риб настільки сильно хочуть допомогти іншим людям, що замість дружньої поради просто прагнуть врятувати їх, і тим самим позбавляють останніх від можливості розібратися в ситуації власними силами. Так чинити представникам цього знаку категорично не можна, адже виходить, що вони потурають чужий слабкості замість того, щоб мотивувати людей до відповідальності за власну долю.

Карма Риб – усвідомити, що вони повинні рятувати тільки самих себе, а про інших людей їм потрібно просто піклуватися, давати поради, але не вирішувати їх проблеми своїми руками. Тільки так Рибам вдасться зберігати душевну рівновагу.

Доля часто посилає Рибам поганих людей в оточенні, проте, ці злі індивідууми виконують важливу задачу, оскільки випробовують Риб на міцність, і приходять в їх життя лише на певний час.

За матеріалами