З широко закритими очима: 6 простих правил ідеального сеkсу
Життєві поради

З широко закритими очима: 6 простих правил ідеального сеkсу

У кожному випуску кожного глянцевого журналу можна знайти статтю про сеkс і поради, завдяки яким ви гарантовано досягнете екстазу в ліжку. Крім того зараз пропонують цілу купу тематичних тренінгів та вебінарів, в магазинах повнісінько наворочених сеkс-іграшок. Однак більшість людей не дуже-то щасливі в інтимному житті, і особливо це стосується жінок. Давайте розберемося, що робить сеkс по-справжньому класним?

Відразу скажу, що секрет офігенно сеkсу знаходиться всередині самої жінки. Від того, наскільки вона отримує задоволення від нього в принципі. Потреба в сеkсі і здатність ним насолоджуватися у всіх людей різна. Пов’язано це з природним темпераментом, а також з вихованням: наприклад, в дитинстві дівчинці не вистачало батьківської ласки, і вона виросла холодною, неемоційною.

Багато жінок рідко відчувають орг@зм або не відчувають його взагалі – не тому, що у них щось не так з фізіологією, а тому що у них висока тривожність, психіка нестабільна або є якісь пригнічені емоції. Але, як правило, коли людина закохується, її раптом відпускає.

Тому в ідеалі ви повинні жити з людиною, яку любите і хочете. Багато з душевноїю бідністю живуть із нелюбимими. Я не ханжа і не буду говорити: «Як же можна!» Але в такому випадку ви повинні розуміти, що живете несправжнім життям: вам потрібні гроші, дах над головою, тато для двох крихт, тому ви все це лайно терпите. Але ж могли б жити з людиною, яку любите, але боїтеся щось міняти.

Поширені моменти, які заважають хорошому сеkсу:

  • Перший раз рідко буває класним за рахунок різноманітних страхів, комплексів і недовіри до партнера. Коли все це буде подолано, жінка повністю розслабляється, віддається своїм емоціям і отримує набагато більше задоволення від інтиму. Її шанс отримати орг@зм теж збільшуються.
  • Сеkс буває прісним і механічним тоді, коли одна зі сторін до нього не готова. Наприклад, чоловік уже збуджений, а ви – ні, і ви просто чекаєте, коли він закінчить. Щоб цього не відбувалося, потрібно налагодити комунікацію і дати чоловікові зрозуміти, чого б вам хотілося.

Наприклад, тривалу прелюдію, петтінг і так далі. Взагалі, в парі можуть бути різні потреби в кількості раз, в тривалості і в якості. Чоловік хоче кожен день, а жінка – раз в тиждень. Чоловік кінчає за хвилину, а жінці треба мінімум 15. На початку стосунків розбіжність буває завжди. Але якщо у людей близькі довірчі відносини, то природа сама якось їх пристосовує один до одного.

  • Часто пари використовують сеkс як спосіб помиритися. Це відбувається після бурхливих сварок і з’ясування відносин, і всім здається, що це прекрасний вихід з положення. На жаль, це не так. Після сварки одна зі сторін неминуче буде відчувати злість і образу.

І якщо регулярно займатися сеkсом з цими відчуттями, може з’явитися відраза і до цієї ситуації, і до партнера. Порада: не тягніть конфлікти в ліжко. Спочатку помиріться, потім займайтеся сеkсом.

  • Вам знайома ситуація, коли чоловік, наприклад, відмовився допомагати по господарству, і жінка йому відмовила за це в ліжку?

Ну, може бути, не безпосередньо, а тому що голова болить – але всі все зрозуміли. Або жінки намагаються щось виторгувати, випросити, використовуючи сеkс як валюту. Моя порада: ніколи так не робіть. Сеkс повинен бути вільний від маніпуляції. Він повинен бути просто тому, що хочеться.

  • А що робити, якщо чоловік, наприклад, хоче анального сеkсу, а ви проти? Сексологи кажуть, що можна робити все, що подобається обом партнерам і що не завдає шкоди їх фізичному і психічному здоров’ю.

Тут відповідь полягає в вашій відкритості до експериментів. Але особисто я вважаю, що людина не повинна робити того, чого вонаробити не хоче. Не примушуйте себе. Навіть якщо розумієте, що чоловік може почати шукати те, що їй потрібно, на стороні.

  • А ось що робити потрібно, так це проявляти ініціативу в ліжку.

Багато жінок поводяться пасивно, тому що їх так виховали – мовляв, так і повинна себе вести справжня жінка. А чоловік у такому випадку думає, що його не хочуть. Йому теж важливо відчувати себе бажаним. Так що хоча б іноді беріть все в свої руки.

За матеріалами