Яку позу в cekci любить чоловік, так він і ставиться до своєї жінки!
Гумор та позитив

Яку позу в cekci любить чоловік, так він і ставиться до своєї жінки!

Про характер чоловіка можна дізнатися по… Напевно, по різних речей в його повсякденному житті. Але простіше і швидше за все, а також з гарантованою точністю результату зробити це можна… по його улюбленій позі в ліжку.

«Бутербродник»

Улюблена поза: класична, «місіонерська»: він – зверху, ти – знизу. Любить придавити тебе всією масою, коли ти в горизонтальному положенні на спині.

Загалом, виходить типовий «бутерброд», де між його тілом і ліжком ти – «начинка». Він, може, і сам не усвідомлює, але його збуджує, що це він зверху, а значить, править балом. При цьому він зазвичай норовить покусати мочку твого вуха або пристрасним поцілунком впитися в шию.

Діагноз: Якщо пруткий, як кролик, швидко отримує задоволення і відвалюється – це означає, що він страшенно ревнивий, жадібний і схильний до отримання сьогохвилинних задоволень і взагалі поганий коханець. У нього часті головні болі, хворий поперек, він багато курить, схильний до запоїв, його кумири – тренер Романцев з сигаретою-соскою і Джим Керрі.

Якщо рухається повільно, шумно зітхає і багато потіє, а ти вже не знаєш, куди подітися, аби швидше все закінчилося, – це проблемний екземпляр, невпевнений у собі. Не дочекаєшся від нього так необхідних дівчатам словечок, типу: «мені добре з тобою, маленька» або круте: «кохана, а ти кльова». Він не здатний на подвиги і експерименти.

«Кобель»

Улюблена поза: «доггі-стайл» або «римська конячка». «Собачка» або «конячка» – це ти, звичайно. А він – «пес» або «приборкувач».

Ти намагаєшся осідлати його, а він все норовить прилаштуватися ззаду. Можливо, б’є тебе по сідницях і раз у раз тягне за волосся.

Діагноз: Якщо він «любить» строго «туди-сюди», з силою, мовчки і суворо, як Суворов, який вирішив будь-що-будь розбомбити ворога, – тримайся! Перед тобою (вірніше – позаду тебе) небезпечна людина з минулим. Цьому типу важливий кайф від «перемоги»: партнерка переможена рачки. Але при цьому він може всією своєю душею по-справжньому любити свою милу. Так любити, що живою з його любовних оков вже не вирвешся.

Інший любитель цієї пози: романтик, що обожнює варіації на тему «покрутити стегнами», рухати ними вправо-вліво, розмахувати при цьому руками, як крилами, співати, припустимо, «Аве Марію». Цей може виявитися цікавим персонажем для спілкування, але боягузом, тремтячим від думки, що потрібно дивитися в очі дівчині, якщо виявиться з нею віч-на-віч. Він обожнює робити «це» дуже часто, з різними дівчатами. Такий собі колекціонер жіночих попок, які “мовчать”, на відміну від очей і губ. Так простіше. Романтик не любить труднощів, тікає від відповідальності. Їсть шоколад, п’є міцні напої, грає в казино.

«Естет»

Улюблена поза. Їх може бути кілька, але всі вони з області немислимою еквілібристики з купою різних супутніх хитромудростей. Тобто все, крім традиційних переваг.

При сеkсуальному контакті починає закручувати тебе в «вузли», норовить посадити в позу «лотоса», розтягнути на шпагат, влаштовує екзистенційні сеkсуальні досліди.

Діагноз: Як правило, це естет, сумує про тантри, що слухає альтернативну музику, часто не знаючи, чого він в житті хоче. Так, мабуть, тільки одного – відходу від нудьги, традицій і… душевності. Тому що він неймовірно егоцентричний, пихатий і амбітний. Центр його всесвіту – він сам. Вирішиш залишитися з ним – не жди турботи і уваги і будь готова виконувати його забаганки, в тому числі і сеkсуальні. Єдине достоїнство – неймовірна охайність.

«Дресирувальник»

Улюблена поза: “Кішка на дереві”. Тобто любов «на вазі»: ви обоє стоїте, ти висиш на ньому, обхопивши його ногами за талію.

Він підхоплює тебе, «вішає» на себе і починає з силою рухатися. Він робить це люто, кричить, як Тарзан (справжній, а не той, який батько дитини Наташі Корольової). Може робити це біля великого дзеркала, щоб милуватися собою. Так-так, він перш за все. А вже потім тобою, якщо ти прекрасно складена.

Діагноз: Божевільний нарцис. Найчастіше такі займаються культуризмом, фітнесом, тенісом. А в культуристи йдуть люди з комплексами, будучи спочатку незадоволеними собою, потім – надто закоханими в себе за рахунок випираючих м’язів. Він неймовірно полігамний, не може насолоджуватися однією-двома дівчатами, йому обов’язково необхідний десяток-другий і неодмінно красунь. Він змусить тебе обвісити квартиру своїми ню-фотографіями, говорити йому море компліментів, їсти разом з ним його білкову їжу, необхідну для культуриста. Він слухає важкий рок, Земфіру, не вживає алкоголь і не курить.

Це, мабуть, плюс. Але від постійних навантажень на поперек, в силу того, що він вважає за краще позу «кішка», у товариша можуть бути проблеми з хребтом, він може страждати запорами.

«Крендель»

Улюблена поза: на боці.

Він перевертає тебе на бік, лягає ззаду, притискається і «вкладається» у вигини твого тіла. Виходить «Крендель» або «калачик», як кому завгодно. Майже те ж може бути, якщо він поверне тебе до себе обличчям. Він насолоджується повільним і глибоким проникненням в тебе, міцно обіймає, щось там шепоче.

Діагноз: Він звик до теплих пирогів і м’яким домашнії капців, розміреного ритму життя, щоб «все по поличках», щоб і орг@зм приходив вчасно, і в сеkсуальному контакті було все передбачувано. Тип – мамин синочок чи нудний жонатик. Нудний, як Карл Маркс у момент роботи над «Капіталом». Якщо доля зведе вас, тобі буде забезпечене життя «по годинах» з рідкісним сеkсом на боці.

«Універсал»

Улюблена поза: Всі!

Він унікальний: нахрапистий, як гусар, і ввічливий, як аристократ; грубий і ніжний; нахабний і сором’язливий, непередбачуваний.

Діагноз: Саме такий чоловік – універсальний коханець. Його головна пристрасть – це доставлення задоволення коханій жінці. Він і її задовольнить і про себе не забуде. Яка при цьому поза – для нього справа десята.

Так що якщо він тебе по-справжньому любить, то піде заради тебе на будь-які жертви. Правда, надовго його навряд чи вистачить: навколо так багато об’єктів для поклоніння…