Жіночі знаки Зодіаку, які приносять удачу і щастя своїм чоловікам
Психологія

Жіночі знаки Зодіаку, які приносять удачу і щастя своїм чоловікам

У тіні кожного успішного чоловіка стоїть жінка. Це вона оберігає, дає стимул рухатися далі і заряджає необхідною енергією свого обранця. Заради неї він готовий гори звернути, щоб довести – вона не дарма вибрала його.

Психологами давно підмічено дивна особливість. Що один і той же чоловік з різними жінками виглядає і поводиться по-іншому. З одного спокусника він може задовольнятися малим, сидіти на нудній низькооплачуваній роботі й вільні вечори проводити з друзями, попиваючи пиво. А з іншою навпаки – його кар’єра стрімко йде вгору, він відмовляється від певних посиденьок, його фігура помітно змінюється.

І перед нами вже впевнений у собі чоловік. Якщо раніше жіноча стать обділяла його увагою, то тепер він перетворюється в «ласий шматочок» для багатьох красунь. Секрет в жіночому впливі на коханого.

Саме супутниця життя задає тонус стосунків, вона може розпалювати почуття, робити кожен прожитий день ще кращим за попередній або поступово вбивати відносини.

За спостереженнями астрологів жінки, народжені під певними знаками Зодіаку здатні будь-якого середньостатистичного чоловіка перетворити на казкового принца. Саме після зустрічі з ними у чоловіка починається небувалий зліт в кар’єрі, і життя все частіше підносить незвичайні і приємні сюрпризи.

Близнюки

Немає межі досконалості, тому вона ніколи не зупиниться на досягнутому. Близнюк завжди прагне перевершити сама себе, ці ж прагнення вона підсвідомо закладає в голову своєму чоловікові.

Він просто не може собі дозволити впасти в бруд обличчям, поруч з настільки розкішною і цілеспрямованою жінкою.

Близнюк ніколи не влаштовує скандали на порожньому місці, не буде вічно «пиляти» обранця, вона просто дасть зрозуміти, що він може набагато більше. Він вселяє впевненість в чоловікові, дає йому необхідну підтримку і наповнює його енергією.

Заради своєї богині він гори готовий згорнути, і в один прекрасний момент і не помітить, як опиниться на самій вершині, під руку зі своєю жінкою-талісманом.

Скорпіон

Вона стане його маяком. Коли чоловік заблукає в темряві і стане безцільно блукати в лабіринтах життя, Скорпіон вкаже йому шлях до світла.

Завдяки своїй інтуїції вона безпомилково визначає, що принесе найбільший прибуток її чоловікові. Також відчуває наближення біди й уміло відводить її від свого благовірного.

Непомітно Скорпіон пробирається в усі сфери його життя. Вона дотримується хитрої стратегії, начебто дає чоловікові вибір, пропонує кілька варіантів: – «Тобі вирішувати, милий!».

Він перебуває у впевненості, що повністю володіє ситуацією, він глава в сім’ї. А насправді у нього немає вибору, все давно продумано і вирішено за нього.

І ця методика працює. Чоловік упевнений, що повністю володіє ситуацією, а жінка-Скорпіон продовжує впевнено керувати їх кораблем любові, і вони неодмінно знайдуть свій острівець щастя.

Риби

Лагідне і тихе створіння, часто занурене в свої думки, непомітно стає найдорожчою людиною в житті чоловіка. Він просто не мислить свого існування без милої Рибки і її усмішки.

В чому секрет? Її непохитна віра, вона ламає всі перепони і розбиває стереотипи. Риба ніколи нікого не буде слухати, вона цілком і повністю належить чоловікові і вірить в нього.

Вона щодня говорить йому, що грандіозний успіх не за горами. Адже її коханий гідний тільки найкращого, і він неодмінно зможе забрати у долі свій шматок пирога, якого гідний.

Жінка-Риби піднімає самооцінку у свого чоловіка, заряджає оптимізмом. Адже якщо ми самі віримо в успіх, і неухильно дотримуємося своєї мрії, то все збувається.

І на ділі виявляється, що чоловік готовий зробити неможливе можливим, тільки б не розчарувати свою кохану.

За матеріалами