Хто ви по Зодіаку Майя? Точність цього гороскопу вражає!
Цікаво знати

Хто ви по Зодіаку Майя? Точність цього гороскопу вражає!

Ось повний список всіх знаків Зодіаку за версією індіанців Майя:

Ні у кого не викликає сумнівів, що індіанці Майя мали тяму в астрології. Ось їх Зодіак!

Чень: 2-21 січня.

Люди, що народилися під знаком Чень, – це люди ночі. Їх енергія починає рости відразу після того, як сідає сонце.

Повний місяць робить цих людей відчайдушними, дикими і неймовірно цілеспрямованими.

Щоб приборкати свій характер і впоратися з потоком думок у своїй голові, індіанці Майя рекомендували людям цього знака практикувати медитацію.

Йаш: 22 січня – 10 лютого.

Поведінкою цих людей в значній мірі керує планета Венера. Саме вона подарувала їм вроджену любов до природи і всього живого.

Ви – людина ніжна і турботлива. З таких, як ви, виходять відмінні дипломати і переговорники. Ви народжені для того, щоб згладжувати конфлікти і мирити непримиренні сторони.

Найвища цінність для вас – гармонія. Хіба не так?

САК: 11 лютого – 2 березня.

Люди, народжені під знаком Сака, найкраще працюють і виявляють себе в полудень. Їм найбільше підходить денний час. Вони ростуть разом з сонцем, дуже працелюбні і завжди беруться за справу будь-якої складності.

Ваше улюблений напрямок – північ, а ваш талісман – жаба. Ви сильні і проявляєте гнучкість, як ці тварини.

Найбільше в житті ви цінуєте швидкі зміни. Темп і радість змін – ваше все.

КЕН: 3-22 березня.

Люди, народжені під знаком Кена, люблять природу і часто стають активістами в області захисту навколишнього середовища. Їх пристрасть – вогненна, їх улюблений колір – червоний, а головна їх цінність – міць і енергія!

Людям на кшталт вас індіанці Майя рекомендували проводити якомога більше часу на природі – особливо, в лісі. Це допоможе додати вам оптимізму і зарядити вас новою енергією.

Ваше тотемна тварина – олень.

МАК: 23 березня – 11 квітня.

Знак Мак – одна з найбільших загадок індіанців Майя. Люди на кшталт вас обожнюють секрети, таємничість і загадки.

Безумовно, ви теж ховаєте від зовнішнього світу свою справжню суть.

Вам здається, що головна цінність цього світу – знання. Якщо ви знаєте людину, її слабкості на 100%, значить, її воля – у вашій кишені.

Ваша улюблена цифра – 3. Це число – символ одночасно балансу і божественності.

КАНКІН: 12 квітня – 1 травня.

Люди, народжені під знаком Канкіна, гостріше інших відчувають любов до землі і сонця над головою. Вони визнають необхідність багато працювати заради досягнення щастя.

Якщо вже ви взялися за якусь справу, то ніколи не заспокоїтеся перш, ніж доведете її до кінця.

Тварина, яка підходить вам по духу – собака. Як і ці благородні істоти, ви славитеся своєю лояльністю, відданістю і міцністю характеру.

МУВАН: 2-21 травня.

Ці люди – одне суцільне протиріччя. У них відразу два елементи – Вогонь і Вода. Що відбувається, коли вони з’єднуються? Гроза!

Ви сповнені невгамовної енергії, яка постійно б’є з вас ключем назовні. Управляти ви нею не завжди в змозі, тому схильні до імпульсних вчинків і необдуманих вчинків.

Все це дивним чином поєднується у вас з мудрістю. Ось чому ваша тотемна тварина – сова! Тільки ви можете дивитися в темряву і побачити там Істину.

Пекс: 22 травня – 10 червня.

Люди, народжені під знаком Пекс, є природженими лідерами. Вони черпають силу з оточуючих людей і, як правило, рухаються тільки прямо і тільки вперед.

Їх елемент – водяна пара: це суміш води, землі і вогню.

КАЙАБ: 11-30 червня.

Це люди Місяця. Вони обожнюють все духовне і складне для розуміння. Ви, ймовірно, маєте куди більш глибокі погляди на світ, ніж всі навколишні.

Про приземлені речі ви міркувати не любите. Так само як і про те, як облаштувати свій побут. Ви народжені для більшого!

Ви краще за інших вмієте читати між рядків і з самої молодості славитеся своєю неймовірною мудрістю.

Кумка: 1-20 липня.

Ці люди – природжені політики і маніпулятори. Вони обожнюють дебати і суперечки, славляться своїм інтелектом і мудрістю.

Для вас немає нічого солодшого, ніж перемога в інтелектуальному змаганні. При цьому всім ви швидко думаєте, швидко приймаєте рішення. У тому, що стосується вміння пристосовуватися, вам справді немає рівних!

Зміни ніколи не лякали вас. А влада – завжди вабила як магніт.

ВЕЙЕБ: 21-25 липня.

Майя вважали людей, народжених під цим знаком, справжньою аномалією. Воно й зрозуміло: днів під цей знак відведено мало, тому таких людей апріорі не може бути багато.

Вейеб приходить в світ для того, щоб принести йому гармонію, а людям – вміння йти на компроміси і домовлятися. Ви – людина балансу, інтелекту і рідкісної удачі. Якщо в світі і є щось, чого ви терпіти не можете, так це негатив!

Де б ви не з’являлися, вам завжди буде супроводжувати успіх і удача. А люди навколо будуть раді вас бачити!

ПОП: 26 липня – 14 серпня.

Люди цього знаку – теж лідери. Але їх особливість – пристрасть до грандіозних масштабів і задумів. Вам завжди було мало своїх досягнень, ви невпинно прагнете в гегемонії в усьому, за що беретеся.

Ви відчуваєте себе спокійно і комфортно тільки в тому випадку, якщо зайняті якоюсь екстраординарною справою.

ВУ: 15 серпня – 3 вересня.

Ці люди дуже схожі на тих, хто народився під знаком Чень. Ваш час – ніч, ваша головна риса – мудрість. Але в той же час ви вмієте черпати енергію і від сонця. У цих суперечностях – вся ваша суть і загадка.

СІП: 4-23 вересня.

Люди, народжені під цим знаком, відомі своєю великодушністю і благородством. Ваша сила – у вашій чесності і потребі в справедливості. Ваше улюблене місце – ліс, а ваша тварина-тотем – олень.

Люди на кшталт вас, зазвичай, досягають великих успіхів життя і користуються безумовним авторитетом серед своїх оточуючих.

СОТЦ: 24 вересня – 13 жовтня.

У цих людей є дві тотемні тварини: кажан і риба. Це означає, що ви легко адаптуєтесь до будь-якого, навіть самого нового середовища проживання і при цьому не відчуваєте ніякого дискомфорту.

Найкраще ви себе відчуваєте в двох стихіях: повітря і море. Чим би ви не займалися в житті, вам все одно буде легко і комфортно. Весь секрет – у вашому особливому, «легкому» ставленні до життя.

Але будьте обережні: навколишні вам заздрять і не упустять шансу зіпсувати вам долю. Просто зі шкідливості.

СЕК: 14 жовтня – 2 листопада.

Люди на кшталт вас мають і чарівність неба і красу Всесвіту в цілому. Тільки ви можете вирішувати проблеми так ефективно! І тільки ви можете знайти відразу кілька рішень для «нездійсненних» завдань.

Для своїх колег і партнерів по життю ви – справжній подарунок. Тому що ви завжди знаєте, що робити, куди рухатися і чим варто займатися, а чим – ні.

КСУЛ: 3-22 листопада.

Люди, народжені під цим знаком, особливо тісно пов’язані зі світом духів. Ваш тотем – собака, тому для інших ви – втілення вірності, відданості і дружелюбності.

Ви дуже сильні, впевнені в собі, а ваша головна цінність – ваша сім’я.

ЯКСКІН: 23 листопада – 12 грудня.

Ці люди вважалися прямими нащадками бога сонця Ах Кіна. Ваша мета і ваше покликання – допомагати іншим, захищати людей від темряви і хвороби.

Ось чому вас часто називають цілителем від природи, навіть якщо ви зайняті якоюсь іншою професією. Саме до вас найчастіше приходять поплакатися в жилетку.

Єдиний ваш недолік – нерішучість. На жаль, виправити це фактично не можна. Так що краще навчитеся приймати себе таким (-ою), яким (якою) ви є.

МОЛ: 13 грудень – 1 січня.

Моли – це люди, які приносять іншим щастя і благословення. Індіанці Майя зверталися до них, коли просили вищі сили про дощ. З таких людей, як ви, найчастіше виходять сильні духовні лідери.

За матеріалами