8 способів, якими чоловіки знищують свій шлюб
Психологія

8 способів, якими чоловіки знищують свій шлюб

Шлюб – важка ноша для кожної людини. Ніколи не знаєш, як він може обернутися для вас. У будь-який момент він може набриднути, або стати просто нестерпним. Але завжди є певні причини, що викликають такий результат. Не потрібно сприймати цю статтю, як стверджувальне правило. Ми опишемо лише ті причини, через які більшість чоловіків руйнують свій шлюб. І жінки несуть рівно таку ж відповідальність в цьому, як і їхні чоловіки.

Всі повинні розуміти, що шлюб – це не завжди лише чиста любов. Це більше схоже на вибір, ніж почуття. Ви самі приймаєте рішення бути з тим, з ким сподіваєтеся пройти крізь лід і полум’я, заради якого можете пожертвувати своїм щастям. Так що це не просто любов. Вона, безумовно, важлива. Але це не єдиний визначальний фактор.

Давайте ж розберемося в тих вчинках, через які чоловіки можуть зруйнувати своє щасливе сімейне життя.

1. Невпевненість в собі

Розум жінки зрозуміти складно. Вони можуть помічати в своєму партнері те, чого не побачив би ніхто. Жінки йдуть за своїм чоловіком всюди, тому що люблять його. І кожен чоловік знає, наскільки боляче для неї відчувати себе непотрібною і невпевненою через один лише погляд на іншу. Незалежно від того, як сильно вас любить дружина, їй потрібно переконатися в тому, що ви все ще вірні їй, що вона як і раніше важлива для вас, що ви цінуєте ті почуття, заради яких і створили родину.

Якщо ви не будете звертати на це увагу, то рано чи пізно все обернеться проти вас. Віджартовуючись і скаржачись на те, що ваша дружина постійно перебільшує, ви лише зміцните в ній свою невпевненість.

Вступаючи в шлюб, не потрібно змушувати свого партнера відчувати себе небажаною. Звичайно, це нормально дивитися на інших жінок, але це не повинно впливати на стосунки. Особливо, якщо це створює дискомфорт для супутника життя.

Все що потрібно – це переконати дружину в своїй вірності. І це не так складно, як здається на перший погляд. У будь-якій ситуації, коли вона буде відчувати себе невпевненою, вона почне ставити багато питань. І це не ознака недовіри з її боку! Це означає лише те, що їй хочеться бути впевненою у вас і, тим самим, повернути втрачену самооцінку. Хіба складно відповісти на просте запитання: «Ти любиш мене?». Або «Я тобі подобаюся?». Не соромтеся відповідати, адже це так важливо!

Подаруйте їй впевненість в собі, давши зрозуміти, що вона найкраща жінка на планеті. Що вона красива і гідна щастя. Подивіться своїй другій половинці в очі і розвійте всі сумніви, які у неї могли виникнути.

2. Невеликі жести уваги

Якщо ваша дружина не відноситься до роду Рокфеллерів, то їй не потрібне діамантове намисто для щастя. Їй буде досить навіть невеликої уваги і простих речей, які ви зможете подарувати без особливих зусиль.

Навітьзвичайні прояви почуттів можуть вдихнути у стосунки нове життя. Концентруючись на чомусь більшому, ви можете змусити свою дружину думати, ніби ви хочете вибачитися за щось. Начебто ви зробили щось таке, про що навіть соромно говорити. Не потрібно ускладнювати! Навіть простої записки «Я люблю тебе» буде досить, повірте!

Дивуйте свою дружину, готуючи їй сніданок у ліжко. Подібні жести можуть творити чудеса! Або пограйте зі своїми дітлахами після роботи. Жінкам дуже подобаються чоловіки, які можуть ладнати з дітьми.

І ніколи не забувайте дату Дня народження своєї дружини! Інакше буде біда. Подбайте про те, щоб навіть через 15 років ця дата була знаковою в календарі.

Завжди проводьте її спати ніжними словами, влаштовуйте невеликі сюрпризи, відпрошуючись з роботи і організовуючи маленьку вечірку. Намагайтеся проводити з дружиною більше часу, навіть якщо робота того не дозволяє. Простий дзвінок може зігріти душу не гірше за романтичний вечір.

3. Коли гнів бере верх

Скільки разів, коли чоловік відчуває труднощі в своєму житті, він зривається на своїй жінці? Це жахлива помилка! Кожен прояв агресії по відношенню до жінки закріпачує її. А з часом, вся злість і образа лише накопичується і отруює зсередини. Не потрібно розповідати, до чого це може привести, чи не так?

Кожна жінка прекрасно відчуває, коли її чоловіка щось тривожить. І якщо ви не даєте їй вам допомогти, значить говорите їй про те, що вона не варта.

Ваша дружина лише хоче допомогти. Все це робиться, щоб бути ближче до вас. Підтверджувати ті слова, які говорилися на початку кожної нової сім’ї: «в радості і печалі».

Саме так переживає прикрості свого чоловіка будь-яка дружина. Кожен раз, коли ви ігноруєте її розпитування про те, що ж сталося, ви відштовхуєте її. Більш того, вона почне думати, що причина в ній самій. Ви можете запобігти такий хід подій, давши зрозуміти, що це всього лише чергова трудність, з якою ви зможете впоратися разом. Не потрібно відштовхувати свою дружину і мовчати. Все дуже просто.

4. Безвідповідальний чоловік

Дуже часто чоловіки можуть звинувачувати своїх коханих в своїх невдачах. Інакше, це зачіпає гордість. Супутниками такої поведінки часто стає алкоголь, або любовна інтрижка на стороні.

Ви можете звинувачувати її в своїх недоліках, замість того, щоб самому брати на себе відповідальність і рухатися вперед. «Я не відчуваю турботи з її боку, тому зоаджую їй». Скажіть це собі в дзеркало і зрозумійте, наскільки безглуздо це звучить.

Будь-яку помилку можна виправити. Будьте чоловіком і несіть відповідальність за свої вчинки. Таким чином, ви ще можете спробувати врятувати шлюб. Не потрібно звинувачувати когось у своїх невдачах. Для того, щоб навчитися чинити правильно, потрібно почати визнавати помилки.

Справжній чоловік розуміє, що певна невдача спіткала його не через когось, а через нього самого. Як тільки ви навчитеся думати так само, ви відразу поліпшите своє життя. В іншому випадку, ви завжди будете все заперечувати і знищите все, що колись було таким дорогим для вас.

Якщо ви в шлюбі і ваша дружина почала перетворювати життя на пекло, то знайдіть в собі мужність і скажіть їй про це, в кінці-то кінців! Якщо вона любить вас, то зміниться і все налагодиться. У будь-якому випадку, всім стане легше, яким би не був результат.

5. Поспішний шлюб

Запам’ятайте залізне правило: ніколи не поспішайте вступати в шлюб! Це можна порівняти з марафоном. Спочатку все просто, але чим далі, тим складніше йти вперед. Багато чоловіків на це не зважають.

Жінка, яка спочатку була несумісна з чоловіком до шлюбу, не зміниться після. Тим більше, якщо вона звикла домінувати у стосунках. Так що не варто сподіватися. Тут немає ніякої магії.

Ще одна вічна істина: не кожна дівчина годиться для шлюбу. Багато з них просто не готові до такого важливого етапу. В силу молодості, все здається легким. Але пізніше дівчина може переконати себе в тому, що все це було помилкою. Тому не варто поспішати. Обмірковуйте кожен крок і кожну деталь перед прийняттям такого важливого рішення.

Багато чоловіків допускають ще одну помилку: вони вірять в те, що зможуть виправити депресивну дівчину. Навряд чи після весілля щось зміниться. Повірте!

Одне можна сказати напевно: виберете не ту жінку – чекайте розлучення. Будьте реалістом! Як чоловік, так і жінка може піддатися легким початковим почуттям любові, які затуманюють раціональне мислення. Думати в такі моменти нелегко, але потрібно постаратися. Від цього залежить ваше подальше життя!

Шлюб вимагає безжальної віддачі як від чоловіка, так і від дружини. Кожен день потрібно буде боротися зі своїми недоліками і рухатися вперед. І крім цього, не можна забувати про почуття – про любов!

6. Випробування тишею

Це найгірше, що може трапитися в шлюбі. Будь-які недомовлені речі будуть висіти в повітрі мертвим вантажем, захоплюючи на дно ваші стосунки. Кожну сутичку і суперечку зі своєю половинкою потрібно обговорювати. Навчіться правильно реагувати на проблеми і не мовчати. Це сильно віддаляє подружжя один від одного.

Спілкування – запорука успішного шлюбу. Мовчання не тільки може зруйнувати шлюб, але і зробити вас абсолютно чужими людьми. Воно породжує порожнечу, яка буде збільшуватися, в залежності від того, як часто ви будете пускати все на самоплив. Абсолютного взаєморозуміння досягти складно, але емоційна близькість важлива, тому контактуйте зі своїм партнером частіше.

Деякі чоловіки можуть віддалятися від своїх дружин через свіій характер. Вони не люблять говорити, вважаючи за краще думати поодинці. Ніби ніхто не може їм допомогти. Такі чоловіки дуже недооцінюють здатність жінок розуміти подібні проблеми. А якщо ви вступили в шлюб, то потрібно вчитися говорити.

Примхи характеру – не привід для розриву сім’ї та ігнорування дружини.

Почніть обговорювати свої сни, діліться планами, в яких ви виділяєте особливу роль своєї супутниці. Не потрібно деталізувати. Просто насолодитеся розмовою про щось легке і прекрасне. Таким чином, ви зможете зміцнити шлюб, а любов і визнання дружини буде проявлятися яскравіше.

7. Роль судді

Дивно, але багатьом чоловікам потрібно нагадувати, що жінки – це дуже чутливі створіння. У них, як і у всіх, можуть виникнути власні проблеми. І звичайно ж вони захочуть, щоб хтось їх вислухав! Навіть не потрібно вирішувати їх. Досить просто бути поруч, поки вони самі не знайдуть рішення.

Але деякі чоловіки вважають за краще виявляти зайву завзятість, звинувачуючи її в дурості або засуджуючи за той чи інший вчинок. Це обмежує її свободу. І з цього часу жінка може почати відчувати себе менш захищеною і обмеженою в правах. Немов птах, замкнений в клітці.

Ніхто не ідеальний. Кожна людина має свій набір недоліків, страхів та інших негативних речей. Але шлюб не терпить засуджень. Шлюб – це вічний пошук компромісу. І рішення чоловіки бути суддею в сім’ї не зовсім вірне. Так, усталені норми вимагають від чоловіків прийняття важливих рішень. Але ніхто не давав їм права засуджувати. Тим більше своїх дружин. Правильніше було б запропонувати їм свою допомогу або дати пораду, але ні в якому разі не судити і примушувати до чогось.

8. «Вибач» – це рідкість.

Всі люди в шлюбі проходять через сварки. І весь фокус у тому, щоб не перейти ту межу, яка може зруйнувати сімейне життя. Просто задайте собі питання, що для вас важливіше: шлюб або власна правота?

Іноді, поступившись в суперечці, ви можете лише посилити любов з боку своєї половинки. Подібний крок зміцнює стосунки. Якщо ви можете завершити суперечку, принісши свої вибачення, то зробіть це. Не поступайтеся своєму его. Якщо ваш партнер любить вас, то він ніколи не дозволить собі знизити вашу самооцінку, продовжуючи суперечку.

Слово «вибач» означає, що ви готові піти на все, щоб зберегти шлюб. Багато чоловіків думають, що вибачення зачіпає їх гордість. Але насправді, це дає вашій дружині зрозуміти, що вона може на вас покластися і пережити з вами будь-які негаразди.

За матеріалами