Хижачка чи природжена господиня? Найкраща характеристика жінок за знаком Зодіаку!
Цікаво знати

Хижачка чи природжена господиня? Найкраща характеристика жінок за знаком Зодіаку!

У кожній дівчині живе особлива натура! Хтось є хижаком, а хтось природжена господиня. Характеристика знаків зодіаку жінок допоможе нам в цьому розібратися. Дізнавшись більше про себе, ви зможете розкрити нові таланти і навчитися вибудовувати своє життя під потрібним кутом.

Терези

Легка, повітряна, талановита, але при цьому дуже грайлива. Жінки Терези володіють особливим шармом. Не варто спокушатися. Ці дамочки справжні мисливці. Вони вибирають собі чоловіка і дуже швидко завойовують його серце! Це вмілі і вправні спокусниці. Немов тигриці в шкурі м’якого і пухнастого кролика.

Водолій

Дуже товариська і щира особа. Вона позбавлена ​​всяких забобонів. Найголовніший шарм цих дамочок – простота! Багатьом чоловікам подобаються такі жінки, які мають легкий підхід до життя. Якщо ви її завоюєте, то вона стане для вас тою самою людиною, яка завжди вас розумітиме!

Діва

Відповідальна, вдумлива жінка. Діви вміють “закидати вудочки” на чоловіків. Вони заманюють своїх жертв, застосовуючи розумні рішення. Ці жінки люблять грати зі своєю здобиччю. То вони добрі і ніжні, то дивують своєю холоднокровністю. Єдиний мінус (а може і великий плюс) – це те, що ці жінки злегка позбавлені емоційності.

Близнюки

Ці дамочки такі непостійні. Вони вміють яскраво проводити час, привносити у стосунки особливу нотку гри. Чоловік поряд з такою жінкою буде відчувати себе захисником і справжнім «самцем». Дамочки-Близнюки вміють загравати і швидко викликати прихильність чоловіків.

Овен

Гарячі і палкі особи. Не люблять поступатися чоловікам ні в чому! Якщо вони закохані, то перетворюють стосунки в феєричний світ задоволень. Це прекрасні коханки і дружини в одному флаконі. Від таких дамочок чоловіки рідко ходять «наліво».

Риби

Повільні, нерішучі в стосунках жінки. Саме цією самою скромністю вони і завойовують серця чоловіків. Вони настільки обережні, що для них любов – це просто лотерея, в яку вони не завжди вірять. Іноді таким жінкам варто проявляти більше активності.

Лев

Артистична та пристрасна особа. Завжди висуває особливі вимоги до свого обранця. Найчастіше саме вона робить перший крок у стосунках. Підступний маніпулятор, який домагається від чоловіків всього, чого забажає. З такою жінкою можна бути як за кам’яною стіною, головне їй догоджати.

Рак

Це класичний образ наївної жінки. Закохатися в таку леді зовсім не складає труднощів. Такі дамочки дивляться на пошук чоловіка, як на риболовлю. Вони спочатку вибирають потрібне місце, потім підгодовують, закидають приманку і чекають. Якщо «клюне», то вони ніколи вже не упустять свого “улову”!

Скорпіон

Ці жінки ставляться до чоловіків як до «жертв». Скорпіони застосують всю свою пристрасть, чарівність, сексуальність і пустять в хід всі свої «жіночі штучки». Якщо чоловік буде міцним і вистоїть бій, то жінка Скорпіон стане самою відданою й поступливою. В іншому випадку вона кине чоловіка.

Стрілець

Ця жінка оптимістка і вона бачить все навколо тільки в «рожевих тонах». Ця дамочка буде до останнього шукати свій ідеал. Для того, хто буде підходити під їх досконалий типаж, вони зроблять все! Свого чоловіка із мрій енергійні жінки-Стрільці викупають у своїй любові. Проте завоювати їх серце буде не так і просто.

Телець

Ця дама приймає людей такими, якими вони є! Вони вміють знайти підхід до кожного чоловіка. Навпаки ця схема не працює. Часто Тельці женуться за успіхом і не приділяють увагу відносинам. Однак, якщо вони знаходять чоловіка своєї мрії, то ніколи з ним не розлучаються.

Козеріг

Ця жінка дивиться на чоловіків зверхньо. Вона ніколи не буде задоволена, якщо у неї на гачку «маленька рибка». Вона завжди женеться за успіхом! Ці жінки горді, але шалено інтригуючі. Їм заважає знайти свій ідеал, тільки песимізм.

Знаючи свої плюси ви зможете їх розвинути до небувалих висот і знайти того чоловіка, який оцінить вас по достоїнству. Чоловіки, володіючи такою інформацією, зможуть вибрати собі відповідну за характером даму. Адже жінки часто ховаються за масками, щоб сподобатися іншим.

За матеріалами