Друге дихання або Як я заново закохала в себе власного чоловіка
Мотивація

Друге дихання або Як я заново закохала в себе власного чоловіка

Ось і настав момент Х. Ваші стосунки з букетно-цукеркової фази непомітно перейшли в рутинно-побутові. А сімейний човен прибило до, здавалося б, нерозв’язних труднощів.

Хто ж винен у тому, що на зміну палкої любові і пристрасті прийшла банальна звичка? Звичайно, завжди винні обидва. Але сьогодні ми розвінчаємо міф про слабкість жіночої статі і візьмемо ситуацію в свої руки. Як я, через 15 років начебто і щасливого, але дуже вже повсякденного сімейного життя, знову підкорила власного чоловіка і підвищила градус наших стосунків.

Повернувшись якось додому з відпустки, я очікувала теплої зустрічі з чоловіком і була у всеозброєнні: нова зачіска, білосніжне плаття на шоколадній шкірі, соковитий, але ніжний відтінок помади… Швидко піднялася по сходах, а там…

Ні, я не відчула аромату французького парфуму. І не виявила там юної німфи. Навпаки. Все чудово. Сім’я, за 2 тижні моєї відпустки відчула мамину відсутність і зараз непідробно рада: два карапузи і дочка-підліток зустрічають в дверях і навіть собака привітно махає хвостом. Я заспокоїлася: «Вдома Щастя… Чи ні? А де тато?» І тут же почула десь із глибини квартири: (як виявилося, в спальні йшов футбол) «Мила, це ти? Привіт. Значить, скоро вечеря?»

Я чекала цієї зустрічі (а хтось – просто вечерю). Так, ми разом цілу вічність – 16 років. Але мене ж не було цілих 2 тижні і я чекала! Чекала квітів, обіймів, поцілунку. Але нічого! І ж праві ті, хто каже, що найкращий спосіб не розчаровуватися в людях – нічого від них не чекати.

Нова зачіска одним рухом руки перетворюється в пучок, чергову зачіску 90% молодих мам і домогосподарок. Помаду з’їв рушник, халат поглинув неоціненне чоловіком плаття. «Я миттю», – кинула я і занурилася у власні думки і справи.

«Коли в наших стосунках щось змінилося, і як допомогти чоловікові розгледіти в мені не просто мати, дружину, домогосподарку, а молоду жінку, привабливу для оточуючих і здатну викликати інтерес чоловіка?»

І, знаєте, саме в цей момент я зрозуміла важливу річ – ПОЧИНАТИ ПОТРІБНО В ПЕРШУ ЧЕРГУ З СЕБЕ. І я почала.

1. Добре слово і чоловікові приємне

Я кохаю чоловіка. Я вдячна йому за багато: за наші хвилини щастя, з яких склалися дні і роки, за наших дітей, за те, що він такий і є в моєму житті. І тут мене осінило: а чи знає він про це? Коли в останній раз я висловлювала подяку чоловікові? Адже будь-якому чоловіку дуже важливо щире визнання і захоплення від своєї жінки: «Ти – молодець, я пишаюся тобою!»

Неважливо, що це буде: сполоснув тарілку, подав плащ, будьте вдячні, не скупіться на приємні слова.

2. Згадуйте частіше про хороше

Здавалося б, все добре, любов, сім’я. Але емоції і пристрасті вщухли. І мені відновити колишні стосунки допоміг один невеликий секрет – «наше».

Люди, пов’язані почуттями і часом, завжди мають щось «наше». Те, що знають тільки вони і що їх робить одним цілим. Подумайте, які моменти найбільш вам дорогі. Місце першого поцілунку, першого побачення, в загальному, те, що подарувало приємні емоції обом.

3. Робота над собою

Я не відкрию вам Америку, якщо скажу, що чоловіки, як і 300 років тому, сьогодні все ще люблять очима. І по тому, як виглядає супутниця, чоловік розуміє, як вона до нього ставиться. Якщо ви, заглянувши в свій гардероб, жахнулися від того, скільки там домашніх халатів і футболок-сорочечок, то вам прямо в магазин жіночого одягу.

Сексуальні халатики по фігурі, костюми з топів і шортів – ось, що допоможе вам навіть в домашніх умовах виглядати Принцесою, а не Попелюшкою після закінчення балу. Спробуйте! І тоді ваш потенційний мисливець, як і мій, ніколи не піде на пошуки нової жертви, музи. Як завгодно. Чоловік обов’язково повинен бачити і розуміти, що ви приділяєте собі увагу і робите це для нього теж.

4. Це час лише для вас

Мабуть, найважливіше, що я для себе зрозуміла – навчитися абстрагуватися від усіх: домашні улюбленці, будинок, діти та їхні нескінченні проблеми, родичі. Знайдіть, нехай пару хвилин лише для вас двох і «нехай весь світ зачекає».

А ще дуже важливо в сімейних стосунках навчитися грамотно відпочивати один від одного. Так-так, навіть найбільш люблячим парам часом необхідні 30 хвилин тиші. Адже всі ми різні і настрій буває не найкращим. Чоловік не в дусі? Дозвольте йому побути наодинці з собою і видихнути. Самі ж присвятіть 10-20 хвилин собі і проведіть їх з користю.

5. Ініціатива не карається або дійте-дійте-дійте

Чи замислювалися ви коли-небудь про те, чим чоловіки відрізняються від нас? Всі вони з Марсу, це само собою, а тому любов і секс сприймають зовсім по-іншому, як ми. Так, більшість чоловіків щиро вважають, що їх люблять=займаються з ними сексом.

Тому ваша половинка зовсім точно оцінить, якщо ви приміряєте на себе роль ініціатора. Це важливий пункт для чоловіків. А далі думайте самі… Сидіти і чекати біля моря погоди або зіграти провідну роль у вашому любовному спектаклі і отримати в 3 рази більше від вдячного чоловіка.

6. Щоразу вони розлучалися, щоб нарешті зустрітися…

Це досить небезпечний спосіб повернення колишньої пристрасті. Паузи в стосунках, розставання на час – ризикований крок. Це як ва-банк. Саме в момент свободи людина розуміє, що ви їй або як повітря необхідні, якщо почуття все ж залишилися, або (і таке теж має місце бути), йому комфортно і без вас. І тут уже нічого не вдієш. Розлучення і дівоче прізвище.

7. Ніякого Дня Бабака

Згадайте те, як зазвичай проходили ваші побачення. А тепер забудьте і не згадуйте ніколи! Зробіть все по-новому! Ви вже 10 років вечеряєте щодня в вітальні з маминим фамільним сріблом? Зберіть рюкзак – і на пікнік з самого ранку!

Обов’язково міняйте і викреслюйте з життя те, що не дає вам позитивний заряд.

Знаєте, тепер я можу сказати, що в нашому житті настав другий медовий місяць, і триває він вже близько 5 місяців. Я розкрила секрет сімейного щастя і довголіття стосунків.

За матеріалами