5 підказок для жінок, які допоможуть краще розуміти чоловіків
Життєві поради

5 підказок для жінок, які допоможуть краще розуміти чоловіків

Відомий американський психолог і коуч Сабріна Алексіс розповіла про 5 чоловічих звички, міняти які марно. Все що можуть зробити жінки – це прийняти їх і постаратися не руйнувати стосунки.

Багато хто звик думати, що чоловіки і жінки – це як полум’я і вода, тобто абсолютно різні. Насправді між ними мало відмінностей, просто людям складно приймати один одного справжніми, без масок. Дами стануть стверджувати, що часом чоловіки бувають нестерпними, вони розривають душу зсередини, змушують проливати сльози і злитися, але все ж кожен раз хочеться до них повертатися, оскільки один без одного жити не можуть.

Психологи протягом багатьох років вивчають взаємовідносини протилежних статей і прийшли до висновку, що жінки незалежно від національної приналежності і віку часто не розуміють причин тої чи іншої чоловічої поведінки. Хоча досить запам’ятати 5 простих істин, щоб знайти спільну мову з чоловіками.

П’ять підказок для жінок, які допоможуть краще розуміти чоловіків:

1. Хлопці не люблять листуватися

Складно уявити наскільки переживали дівчата за часів відсутності мобільного зв’язку. Але зараз вони точно знайшли собі розвагу – постійно писати хлопцям повідомлення і потім злитися, якщо ті не реагують. В дівочій голові виникає купа питань: «чому він не відповідає?», «Невже складно написати пару слів?» та інші. Формулювання може бути різним, але суть залишається однаковою. Потрібно зрозуміти, що якщо хлопець мовчить в мережі, це не означає, що він байдужий до вас, просто не вважає за необхідне листуватися, якщо все можна обговорити при зустрічі.

Зрозуміло, на початку стосунків постійні листування звичайне явище. Причому чоловік може надіслати вірш, довге побажання або описати свої почуття розгорнутими пропозиціями. І не варто розцінювати це як лицемірство, оскільки він дійсно намагається вас завоювати, не вважає за потрібне квапити події і йому просто цікаво з вами спілкуватися. Але коли стосунки переходять в стабільну стадію, коли він знає про вас багато, то необхідність постійно листуватися відпадає. А у вас ні.

До слова, науково доведено, чому представниці слабкої статі потребують такого спілкування. Суть в тому, що вони розкривають себе через гарне спілкування з іншими людьми, тому підтримка оточуючих для них є важливою. Чоловіки навпаки, намагаються реалізувати себе в роботі і для них в пріоритеті особисті досягнення. Крім того, для чоловіків не настільки доступна багатозадачність. Це дами можуть швидко відповісти на повідомлення, паралельно займаючись своїми справами, а чоловікам складно відриватися від роботи.

На превеликий жаль, таке нерозуміння зустрічається часто і призводить до розриву стосунків. Якщо хлопець не відповідає на повідомлення і не приділяє багато часу розмовам, дівчина розцінює це як байдужість і кінець любові. Це омана. Дамам варто переглянути свою позицію і концентруватися не так на кількості спілкування, як на його якості. Писати повідомлення краще в тому випадку, якщо справа дійсно невідкладна.

2. Про чоловічу любов потрібно судити за вчинками

Це стосується чоловіків, які щиро люблять своїх жінок. Оскільки багато таких, які раз у раз розповідають, яка ви сексуальна, приваблива, чудова та інше, а потім різко зникають на місяць або два. Звичайно, чоловіки знають, що жінки люблять словами, але також вони прекрасно знають, які слова є потрібними. А ось якщо крім слів немає ніяких дій, значить, такий чоловік не вважає за необхідне витрачати на жінку свої сили і час.

І зовсім інша ситуація, коли чоловік зовсім не говорить ніяких ласкавих слів, але при цьому він погоджується провести вихідні з вашою мамою, постійно закуповує продукти, готує для вас приємні сюрпризи та заїжджає за вами на роботу. Часто в такій ситуації жінка починає дивуватися, чому вже вона до сих пір не дочекалися від коханого три заповітних слова. І іноді жінка настільки одержима цією думкою, що зовсім перестає помічати хороше ставлення до неї.

Для багатьох хлопців слово «любов» асоціюється з нестримною пристрастю, але це зовсім не означає, що кожен з них вміє любити по-справжньому. Намагайтеся жити тут і зараз, а якщо улюблений наочно демонструє гарне ставлення до вас, не чекайте заповітних слів, просто насолоджуйтеся.

3. Чоловік хоче зробити жінку щасливою, але не знає як

Читаючи це, жінки повинні зберігати спокій, оскільки інформація може злегка шокувати. Люблячий чоловік більше всього на світі хоче ощасливити свою обраницю. Зараз почнеться маса претензій, ніби чоловіки навмисно ускладнюють життя коханих і зводять їх з розуму. Насправді вони намагаються дбати про прекрасну половину людства, просто не завжди розуміють, що саме потрібно робити.

Чоловіки не розуміють ніяких натяків, вони не хочуть розгадувати загадки, тому якщо жінка чогось хоче, їй потрібно прямо про це сказати. Не наполягати, не кричати, не погрожувати, а сказати спокійним тоном. У цьому весь секрет нормальних здорових стосунків.

Не менш важливий момент – жінки повинні показувати, наскільки вони цінують зусилля чоловіків. Вам складно уявити, наскільки кожному чоловікові приємно усвідомлювати, що жінка поруч з ним щаслива. А якщо він бачить тільки зневажливе ставлення, то вважає себе непотрібним і йде.

4. Чоловік завжди метушиться, якщо відчуває, що втрачає жінку

Користуватися цим знанням потрібно в міру, не можна випробовувати на міцність чоловічі нерви, оскільки ваш коханий дійсно може побачити у вас примхливу істеричку. Насправді істина проста – якщо він буде відчувати, що втрачає вас, то зверне гори для збереження стосунків, його вже не будуть хвилювати проблеми на роботі, він не буде відчувати втоми і скасує будь-які важливі зустрічі.

Чому так трапляється? Це можна назвати законом збереження чоловічої енергії. Тобто коли він буде відчувати безпеку у стосунках, то буде прикладати менше сил. Така поведінка легко пояснюється, наприклад, згадайте, як ви поводитеся на розпродажах – якщо побачите шикарне плаття зі знижкою 90%, ви ж не будете наполягати на оплаті його повної вартості? Аналогічна ситуація і з чоловіками, але якщо йому здасться, що ви можете піти до іншого, він докладе всіх зусиль і буде битися до останнього. Ось це і є показник справжніх почуттів.

5. Чоловіки дуже цінують свободу

Жінкам важливо усвідомити, що не можна обмежувати свободу чоловіків. Це може здатися наївним і смішним, але потрібно постаратися прийняти цей факт. Про те наскільки для вашого обранця важлива свобода можна судити по відсутності постійної переписки, частим походам до друзів і навіть страху перед серйозними стосунками.

Це зовсім не означає, що чоловік шукає будь-який спосіб, щоб втекти від вас. Просто дайте йому час для себе, а самі теж можете зайнятися розвитком поза стосунками. Жінки настільки схильні занурюватися в почуття, що забувають про подруг, походах до косметолога або закидають улюблену справу. А це велика помилка. Щоб створити дійсно здорові стосунки потрібно розвиватися самостійно, незалежно від партнера. Тому не варто забивати голову зайвими думками, дайте можливість відпочити своєму коханому і самі не втрачайте час даремно.

За матеріалами