Гумористичний гороскоп: яка дупа чекає вас найближчим часом?
Гумор та позитив

Гумористичний гороскоп: яка дупа чекає вас найближчим часом?

Овен

Овнів чекає пристрасна дупа. Накачена така, еротична, засмагла. Овни взагалі істоти гарячі і веселі. Немає дупи – не біда. Є дупа – є з ким повеселитися.

Телець

Тельців чекає серйозна дупа. Тому що вони будуть сприймати її занадто серйозно, до того ж даремно. Деякі речі нахрапом брати сенсу немає. Досить разок копитом підчепити. Втім, якщо Тельці будуть розвивати діяльність на кілька фронтів, то дуп на них не вистачить і вони точно матимуть успіх.

Близнюки

Близнюків чекає подвійна дупа. Яка начебто і дупа, а ніби й ні. Начебто і повна, а ніби і рухається. В результаті тактовні Близнюки на всякий випадок обійдуть її стороною і полетять далі. І більше нічого не буде їм заважати на їхньому шляху.

Рак

Раків чекає маленька-маленька дупка. Навіть дупочка. Але Раки будуть нею так приголомшені й обурені, що образяться на всіх і підуть. Всі дуже здивуються і повернуть не тільки Раків, але і їх душевну гармонію.

Лев

Левів чекає волохата дупа. Ця дупа нахабно встане у нього на шляху і буде пукає про щось про своє. Втім, Лев на те і Лев, щоб царствено рикнути, та так, що все волосся на тій дупі встане дибки. А там і дупа ретирується, поки жива.

Діва

Діві дістанеться естетична дупа. Дупа завчасно обговорить умови приходу, звірить годинники, прийде в призначений час, чисто вимита і надушена. Дупа ввічливо сяде за стіл, поп’є чаю, від душі подякує Діві і так само чинно піде.

Терези

Терезам дістанеться врівноважена дупа. Обидва “полудупія” будуть абсолютно рівних розмірів і пропорцій. Втім, Терези знайдуть до чого прикопатися. То їм на одній сидничці – смітинка, то інша – силіконова… Загалом, дупа віддасть перевагу втекти куди подалі.

Скорпіон

Скорпіони отримають свою фатальну дупу, причому дуууже несподівано. Там, звідки зовсім не чекали. Наприклад, якщо вони будуть повністю викладатися на роботі, то дупа протилежної статі прийде в особисте життя, плюхнеться на диван і влаштується надовго. В кінцевому рахунку виявиться, що до дупи прикладаються і інші частини тіла, але Скорпіони до останнього будуть іменувати її Дупою з великої літери.

Стрілець

Стрільцям дістанеться вертка дупа. Вона буде з усіх сил намагатися порушувати їх внутрішній спокій і гармонію. Вона буде непомітно псувати повітря то тут, то там. Мета Стрільців – з’ясувати епіцентр подій і вистрілити туди, де велика ймовірність попадання. Поспішати не треба. Справжній Стрілець вкладе в постріл всю душу, зате потім буде хвалитися трофеєм на стіні над каміном.

Козеріг

Козероги істоти вперті, але практичні. Така ж буде у них і дупа. Уперта, що не обійдеш, не перескочиш. Але Козероги і цю дупу розгорнуть і використовують з користю для себе. Козероги знають, що якщо підлога вислизнула з-під ніг – можна встати на стелю, а якщо хтось наставив їм роги, то їх лобова атака стане набагато небезпечнішою.

Водолій

Водоліїв чекає метушлива дупа. У тому плані, що всі навколо будуть метушитися, а Водоліям дуже захочеться натиснути на паузу і піти від усіх в монастир. Правда, знаючи багатьох Водоліїв, монастир цей буде в Гімалаях, там Водолії вивчать бойові мистецтва, збудують в своїх багатовимірних мізках плани із захоплення Всесвіту і як завжди переможуть!

Риби

Риб чекає повна дупа. Ще й темна, як у афроамериканця. Але впавши в ступор Риби попливуть за течією, а тече вода тільки туди, куди тече. Таким чином, Риб, незважаючи ні на що, винесе кудись і повз чогось, а вже до чого пристати вони самі виберуть, їм не вперше.