12 речей, за які чоловік обожнює жінку
Мотивація

12 речей, за які чоловік обожнює жінку

Що змушує чоловіка любити жінку? Ні, не зовнішня краса. Є й інші речі, на які чоловіки звертають увагу і які змушують їх знову і знову шукати з вами зустрічі…

Чоловіки люблять жінок з характером

Жінка, яка не боїться бути собою, успішна і пишається своїми досягненнями, притягує як магніт. Правда, багато чоловіків таких осіб побоюються. Але це вже їхні проблеми: нехай люблять здалеку і крадькома.

Чоловіки люблять жінок з власною думкою

Нескінченно підтакуючи йому і всім навколо, ви можете справити тільки одне враження – аморфної нудною особи без принципів і розуміння життя.

Чоловіки люблять жінок, які їм відмовили

Чоловіки пам’ятають далеко не всіх жінок, котрі сказали їм «так». Але не забувають тих, хто сказав «ні». Адже людям взагалі властиво бажати недосяжного. Плюс ніщо так не хвилює чоловічу натуру, як легкий виклик, і невеликий удар по самолюбству.

Чоловіки люблять жінок, яких бояться втратити

Чим сильніше він упевнений, що ви завжди поруч і нікуди не подінетеся, тим менше варто розраховувати на його обожнювання. А ось «вислизаюча краса» розбурхує і інтригує. Це сексуально. Тільки не перестарайтеся, уникаючи.

Чоловіки люблять унікальних жінок

Немає нічого гіршого, ніж бути як всі. Чоловіки не шукають «модель стандартної комплектації». Вони мріють, щоб їх супутниця життя була особливою, яка виділялася б серед інших. І це не про яскраво-рожевий колір волосся, а про особистість.

Чоловіки люблять спонтанних жінок

Не милих зірвиголов, а саме спонтанних. Тобто веселих життєрадісних осіб, відкритих до авантюр і пригод. У таких завжди дуже ненудне незвичайне життя. І чоловіки, які здебільшого «тонуть» в рутині, раді бути його частиною.

Чоловіки люблять жінок, з якими легко в спілкуванні

Немає нічого більш привабливрю за жінку, яка іскриться, як келих шампанського, осяваючи енергією і позитивом все навколо. А якщо вона при цьому ще й за словом в кишеню не лізе, вміє пожартувати і підтримати тему розмови, – будь-хто буде біля її ніг.

Чоловіки обожнюють мудрих жінок

Доведено: жіноча психіка в 9 разів сильніша і гнучкіша за чоловічу. Гріх не скористатися цією перевагою, тому у кожної мудрої жінки є арсенал хитрощів, які дуже полегшують життя – їм самим і їх партнерам.

Чоловіки люблять жінок, які знають собі ціну

Є мудрий вислів: «Ви не зобов’язані мене любити, але ви зобов’язані мене поважати». Це означає, що жінка не дозволить погано до себе ставитися. Вона поважає інших людей і вимагає такого ж ставлення у відповідь. Це дуже підкуповує.

Чоловіки люблять жінок, які гідно переживають розрив

Він сказав, що все скінчено, і ви розревілися. Ви маєте право на сльози, але це все одно виглядало жахливо. Інша справа – коли ви у відповідь посміхнулися і знизали плечима: мовляв, «все ОК, нічого страшного». Це реакція, якої він не очікує. Це демонстрація сили духу (нехай вночі під ковдрою ви все ж пустіте сльозу). І це викликає захоплення, а то і бажання негайно вас повернути.

Чоловіки обожнюють виборчих жінок

Чим ретельніше ви вибираєте, ким себе оточити, тим сильніше чоловік прагне до цього кола обраних.

Чоловіки люблять жінок, яких хочуть їх друзі

Чоловіки як павичі: люблять «розпустити хвіст»: «Її хотіли всі, а отримав я!». Іншими словами: чим більше ви будете подобатися його приятелям і захоплювати їх, тим привабливішою будете для нього. Тільки не здумайте фліртувати з ними.

За матеріалами