Форма нігтя – що вона говорить про ваш характер?
Психологія

Форма нігтя – що вона говорить про ваш характер?

Руки – наша візитна картка. Якщо у співрозмовника пітніють долоні, він ховає їх за спиною, у нього тремтять пальці – ми вже багато чого можемо зрозуміти про людину. Якщо нігті брудні та недоглянуті, ми теж можемо зробити чимало висновків. Однак існує думка, що навіть просто форма нігтів вже багато може розповісти про характер.

Розрізняють 7 найбільш поширених форм. Знайдіть свою.

1. Вертикально-витягнута

Ви людина творча і товариська. Люди люблять перебувати поруч з вами. Ви в хороших стосунках з більшістю знайомих. Ви романтичні та трохи образливі. Ви часто приділяєте занадто багато уваги дрібницям і втрачаєте з поля зору загальну картину.

2. Горизонтальна/широка

Ви з тих, хто не боїться різати правду-матку і говорити людям в обличчя те, що думаєте. Ви дійсно бажаєте допомогти іншим, тому часто говорите те, що вони не хочуть чути, хоча і знають, що це правда. Ви точно знаєте, чого хочете в житті. Ви амбітні та наполегливі. Ці риси приваблюють до вас людей, але також іноді роблять вас відстороненим і нетерплячим.

3. “Кругле яйце”

Ви не з тих, хто женеться за шаленим темпом життя – у вас свій ритм. Він допомагає вам жити в злагоді з собою і зберігати душевну рівновагу. Ви завжди говорите тверезо і логічно, як слід зважуєте всі варіанти, перш ніж зробити крок. Ви з тих, хто вміє зберігати дружбу на довгі роки.

4. Квадрат/прямокутник

Ви дуже смілива людина, але вмієте бути терплячим. Тому ви не боїтеся приймати ризиковані рішення. Ці якості дуже знадобляться вам, якщо ви станете начальником або вирішите почати власний бізнес. Ви людина серйозна, і люди поважають вас за це. Ви відразу помічаєте, якщо хтось намагається обдурити вас або перешкодити здійснити задумане. Однак з близькими людьми – з сім’єю, друзями, коханою людиною – ви не боїтеся бути розслабленим і навіть грайливим.

5. Трикутник

Вітаємо! Ви геній (принаймні, у вас є всі шанси). Ви не тільки здатні генерувати ідеї, які не приходять в голову іншим, ви ще й прагнете все доводити до досконалості.

6. Мигдалеподібна

Ви доброзичлива і правдива людина. У вас добра душа, і рідні люди завжди можуть на вас покластися. Люди люблять проводити з вами час, тому що ви завжди намагаєтеся говорити правду і часто робите компліменти. Але добра душа не заважає вам залишатися рішучим і твердим у важкій ситуації – ви завжди знаходите вихід.

7. “Клинок”

Ви амбітні та працелюбні, ви готові докласти максимум зусиль, щоб досягти своєї мети. Ви завжди все доводите до кінця і не боїтеся виходити зі своєї зони комфорту, щоб отримати новий досвід.

Неймовірно, але дещо справді збігається! А у вас?

За матеріалами