Краще вийти заміж пізніше, ніж залишитися з неправильним чоловіком
Натхнення

Краще вийти заміж пізніше, ніж залишитися з неправильним чоловіком

Ти не зобов’язана виходити заміж в 20-25 років. Ти не зобов’язана знаходити свою любов, будучи в старших класах чи університеті. Ти не зобов’язана рано починати свою історію кохання.

Краще почекати, поки ти станеш старшою, щоб зустріти правильного чоловіка, ніж вийти заміж за неправильного, але поки ти молода.

Якщо ти зустрічалася в минулому тільки з токсичними людьми, тоді тобі не повинно бути погано одній. Ти повинна пишатися, що чекаєш когось кращого. Ти повинна бути щаслива, що вирішила не погоджуватися на менше.

Немає нічого ганебного в тому, щоб бути однією, коли тобі 20 чи 30. Ти можеш використовувати цей час, щоб знайти себе. Ти можеш використовувати цей час, щоб будувати кар’єру. Ти можеш використовувати цей час, щоб зустрічатися з неправильними людьми і вчитися на цьому досвіді. Немає правила, яке говорить, у скільки років ти повинна вийти заміж.

Навіть якщо всі твої ровесники вже сімейні люди, ти не повинна відчувати, ніби відстаєш. Краще зробити щось правильно, ніж швидко. Більшості людей не щастить зустріти свою людину в ранньому віці. Більшості людей доводиться чекати і шукати трохи довше.

Якщо тобі потрібно вибрати між тим, бути останньою з подруг, хто вийде заміж, або вийти заміж за неправильного чоловіка, аби бути як всі, вибирай перший варіант. Завжди вибирай справжнє щастя.

Краще вийти заміж пізніше, ніж залишитися з неправильною людиною. Використовуй свій час. Будь терпляча. Не переконуй себе, що ти повинна обзавестися сім’єю до певного терміну. В цьому немає дедлайнів. Якщо ти ще не готова до заміжжя, не поспішай.

Якщо твоїм стосунках судилося скластися, твій чоловік нікуди не дінеться, і неважливо, чи стоять у вас штампи у паспорті чи ні.

Не дозволяй суспільству переконати тебе поспішити і вийти заміж за першого зустрічного.

Ти не повинна погоджуватися вийти заміж, тому що тобі вже стукнуло стільки-то, або тому що всі навколо вже заміжні. Ти повинна вирішити це, тому що любиш людину, тому що хочеш провести з нею життя, тому що не уявляєш без неї майбутнього.

Поки ти не знайдеш того, хто гідний твоєї любові, ти повинна залишатися одна. Чекай правильних стосунків. Пообіцяй собі вийти заміж за правильну людину.

Просто тому що всі навколо одружуються і виходять заміж, не означає, що тобі пора робити те ж саме. Чекай свого чоловіка, навіть якщо на це підуть роки. Навіть якщо на це піде все життя.

За матеріалами