Ваш підпис має своє значення і вплив на долю. Зробіть його щасливим!
Психологія

Ваш підпис має своє значення і вплив на долю. Зробіть його щасливим!

Вперше ми офіційно ставимо свій підпис на сторінках свого паспорта і після цього користуємося ним все життя. Однак, придумуючи собі красивий підпис, мало хто думає про те, що особистий автограф людини – це друк долі. Несприятливі елементи підпису можуть залишити свій відбиток на всій долі людини. У цій статті ми б хотіли розповісти про те, як придумати щасливий підпис, який буде приносити вам удачу.

Що означає перекреслений підпис

Досить часто дівчата, придумуючи собі красивий підпис, останнім розчерком прекреслюють його. А може бути, такий автограф і у вас? Тоді неодмінно позбудьтеся від зайвої лінії – навіщо самостійно перекреслювати свою удачу і залучати в життя все нові і нові випробування?

Не виключено, що саме перекреслений підпис став непрямою причиною того, що великий Христофор Колумб втратив даровані йому права і привілеї і закінчив життя в бідності і забутті.

Риска над підписом зверху

Не встановлюйте стелю своїми можливостями. Ця порада відноситься до тих, над чиїм підписом красується риска. Така лінія – все одно що кришка на квітковому горщику. Тобто пробитися до заповітних вершин власникові подібного автографа неймовірно складно

Риска – свого роду стеля, яку ви самі встановлюєте для своїх можливостей, заважаючи приходу грошей і любові. Хто знає, можливо, життя знаменитої Едіт Піаф склалася б набагато щасливішим, якби співачка скоригувала підпис, прибравши лінію над ним? ..

Лінія під підписом знизу

У той час як риска над підписом блокує потоки енергії і любові, підкреслення знизу, навпаки, допомагає залучити фінансове благополуччя і знайти вірного супутника життя, готового піклуватися і підтримувати в будь-якій ситуації.

Якщо ваш підпис не має підкреслення, підіть по прикладу знаменитої письменниці і актриси Джоан Коллінз і додайте цю лінію! За власним визнанням кінодіви, її життя складалося і продовжує складатися досить вдало!

Підпис знизу вгору

Якщо вам не вистачає цілеспрямованості і оптимізму, направте підпис вгору. Помічено, що люди з таким автографом володіють легким, життєрадісним характером, залізною волею до перемоги, а також повні творчої, творчої енергії. Таким людям простіше подолати невдачі і розчарування, які нерідко зустрічаються на шляху кожного, незалежно від характеру і переконань. Вони швидше приходять до успіху.

Серед володарів «успішного» автографа чимало політичних діячів і військових, а також всесвітньо відомих музикантів (Пол Маккартні, Володимир Висоцький).

Підпис притягує удачу

Ще кілька особливостей підпису, що притягує процвітання: він повинен мати нахил вправо, а також починатися і закінчуватися довгими хвостами вгору. Нахил вліво і елементи, що йдуть вниз, – ознака слабовілля, песимізму і фінансових негараздів.

Дуже небезпечний розчерк в підписі – вісімка. Неважливо, присутня вона в одній з букв або у вигляді додаткової «закарлюки» – у володаря такого розчерку життя буде йти по замкнутому колу, йому не звикати відчувати себе «білкою в колесі».

Підпис успішної людини завжди чіткий, впевнений, без розривів. Чим простіше підпис, тим легше його «господар» вирішує виникаючі проблеми. Погляньте на автографи Ейнштейна, Рокфеллера або Форда – може, варто запозичити у них якісь елементи?

Можливо, ви здивуєтеся, але удачу може принести навіть ручка, якою ви ставите підпис! Слідкуйте за тим, щоб вона добре писала, залишаючи чіткі лінії, і не бруднила папір і руки. Бажано також користуватися тільки своїм інструментом, а не запозичувати його у кого б то не було. Адже ручка має властивість «запам’ятовувати» енергетику свого власника.

Не можна змінити свою долю на краще, не докладаючи зусиль. Почніть з малого – скоректуйте свій підпис з урахуванням наших рекомендацій. Можливо, він стане тим крихітним шматочком пазла, якого вам так не вистачало для створення яскравої картини нового життя.

Щасливий підпис для дівчини

Жіночий «щасливий підпис» має свої особливості. Він повинен починатися з першої літери імені своєї власниці. Тоді з думкою дівчини неодмінно будуть рахуватися, а її авторитет – на роботі чи вдома – зросте. В іншому випадку панночці доведеться задовольнятися другими ролями, її амбіції так і залишаться нереалізованими.

Ще одна важлива умова – підпис повинен бути рівним, без «стрибаючих» букв, інакше дівчина ризикує прожити життя, кручене в хмарах. Зразки «правильних» жіночих підписів демонструють нам Катерина Друга і Валентина Терешкова – великі жінки, які досягли неймовірних успіхів, кожна на своєму терені.

підпис Катерини ІІ
підпис Валентини Терешкової

Джерело