Як знайти й утримати гідного чоловіка: 11 законів мудрої жінки
Життєві поради

Як знайти й утримати гідного чоловіка: 11 законів мудрої жінки

Як часто ми чуємо від жінок про те, що вони хочуть бачити поруч із собою справжнього чоловіка. І це правильно! Більш того, це нормально і природно. На цю тему проводиться безліч тренінгів та вебінарів, семінарів та курсів. Ми теж маємо свій погляд, який хочемо викласти, користуючись моментом.

Треба уточнити, що в нашому розумінні справжній чоловік – це успішний, самодостатній, незалежний чоловік. І такий не бігатиме за жінкою в прямому сенсі слова. Він може красиво залицятися і своїми вчинками, діями демонструвати ставлення. Але не бігати, принижуючись, щоб довести свою любов. Звичайно, якщо це не юнацький романтизм, коли грають гормони. Але нам же потрібен Чоловік з великої літери!

Ми знайшли 10 порад від жінки, чий стаж в шлюбі близько 40 років. Так що варто прислухатися.

Її рекомендації адресовані виключно жінкам, тому що потрібно починати з себе – змінюватися, чепуритися, переглядати поведінку, словниковий запас, коло інтересів. Тільки з себе! Дорослу людину, чоловіка, змінювати неможливо. Поки він сам не захоче. Тому залиште цю затію, не витрачайте час і сили.

Вся увага – на себе.

  • Доглядайте за собою, любіть своє тіло, свою фігуру. Тоді і образи, створювані вами для зустрічей з чоловіком, буду гармонійними.
  • Усміхайтеся частіше. Щиро і доброзичливо.
  • Будьте чарівними – це набагато більше цінується, ніж холодна краса.
  • Уважно слухайте співрозмовника, проявіть зацікавленість в тому, що він говорить, а не просто кивайте головою.
  • Не перебивайте його, навіть якщо вам є що сказати.
  • Не намагайтеся здатися розумнішими його, а й дурепу з напіввідкритим ротом не зображуйте.
  • Не придушуйте своїм розумом, застосуєте його в даних обставинах для того, щоб дати чоловікові відчути його значимість для вас. Вразити знаннями завжди встигнете. Але потім.
  • Будьте доброю господинею, вмійте порадувати чоловіка смачними стравами, красивою сервіровкою столу, створенням затишку, якщо вже справа дійшла до запрошення в будинок. Офісної обстановки йому і на роботі вистачить.
  • Залишайтеся для чоловіка загадкою як можна довше. Не треба відразу розповідати про все, що ви любите або не любите, які у вас є хобі і захоплення (а вони точно повинні бути!).
  • Переконайте себе в тому, що чоловік вам потрібен для обміну енергіями, знаннями, вивчення нового. І не посоромтеся дати зрозуміти це вашому візаві, щоб відчути, потрапили ви з ним на одну хвилю чи ні. Може, у нього зовсім інші цілі.

І найголовніша порада. Якщо ви хочете, щоб у вашому житті з’явився гідний чоловік, з яким будете створювати стосунки мрії, то всі ваші дії повинні проходити з одним лейтмотивом: «Як мені зробити його щасливим?». Не себе, а його. Це різні речі. А ось результат може бути чудовим!

Ви згодні з такими пунктами? Поділіться своєю думкою, вже дуже актуальна тема для багатьох.

Успіхів, дівчатка!

Джерело