Які жіночі імена заряджені на самодостатність
Психологія

Які жіночі імена заряджені на самодостатність

Ім’я – це не просто те, як нас називають, це цілий набір якостей, таємних значень і символів, який ми несемо через усе життя. Називаючи дитину, потрібно ретельно підходити до вибору імені. Кажуть, що ім’я визначає долю.

Залежно від імені буває легше влаштувати особисте життя або складніше знайти успішну роботу. Є навіть імена, які припускають, що їх власники будуть самотніми. Саме про ці імена ми поговоримо сьогодні.

Ми розповімо, які три імені носять жінки, які віддають перевагу самотності. Їм легше одним, ніж поруч з чоловіком.

Світлана

Значення імені Світлана – «світла». Хоча характер у цих жінок аж ніяк не простий. Не можна назвати Світлан байдужими, скоріше, недовірливими. Вони строго оцінюють кавалерів, відлякуючи потенційних женихів суворим відбором. Ці жінки насторожено ставляться до чоловіків. Варто відзначити, що практично всі власниці цього дивовижного імені користуються популярністю у чоловіків.

Вони ніколи не поспішають заміж, відтягуючи цей момент усіма можливими способами. Щоб вступити в шлюб, їм потрібно ретельно все обдумати, довіритися обранцеві і прийняти виважене рішення. Якщо в кінці цього довгого шляху Світлану очікує невдача, швидше за все, це змусить її надовго забути про стосунки, щоб відновити душевний спокій.

Світлані чоловік потрібен не для вирішення своїх проблем, вони з усім здатні впоратися самі. Сильні, незалежні і наполегливі, ці жінки здатні подолати будь-які труднощі. Часом їм просто зручніше залишатися на самоті, ніж заводити стосунки.

Інга

Значення імені Інга – знаходиться під захистом Інгви. Своєрідне ім’я наділяє свою власницю особливими рисами. За характером Інги – владні, волелюбні і трохи самозакохані жінки. Вони не звикли слухати інших, власна думка для них важливіше за все. Саме це і стає головною перешкодою, коли ці жінки намагаються побудувати стосунки.

Вони не готові йти на поступки. Їм простіше жити одним, ніж проявляти гнучкість і розуміння. Ще вони не терплять критики і не готові змінюватися на догоду чиїмось інтересам. Найчастіше вони самі використовують чоловіків в своїх цілях. Власниці цього імені часто красиві жінки, чим активно користуються.

Інзі складно вибудувати стосунки. Вона не вміє бути дипломатичною. Коли закохується, може ставати необачною і показувати всю глибину своїх почуттів. Але часто любов змінюється розчаруванням і образою. Тому їй простіше бути на самоті.

Віра

Значення імені Віра буквально, тобто звучання і трактування однакові. Ще одна сильна жінка, для якої важливі свобода і незалежність. Віра сповнена протиріч: з одного боку, вона розумна і розважлива, з іншого – надто наполеглива в питаннях досягнення мети. Віра не мріє про принца на білому коні, з самого дитинства вражаючи всіх своїм здоровим поглядом на світ. Їй потрібна перспективна людина, яка зможе надати фінансову підтримку.

Часом Віри надходять необачно і поспішають вийти заміж, щоб не залишитися на самоті. Але частіше спостерігається протилежна ситуація, коли жінка вважає за краще залишитися одна. Віра уразлива, пихата і завжди наполягає на своєму. Цій жінці непросто будувати стосунки, тому частіше вона вважає за краще самотність.

Звичайно ж, не можна сказати, що ці жінки черстві або що вони не вміють любити. Ще як уміють. Часом у них виходить побудувати міцні сім’ї, навіть частіше за інших, адже вони ретельно підходять до вибору обранця і довго обмірковують свій вибір. Так що не можна сказати, що всі ці жінки залишаються самотніми на все життя. Просто їм комфортно на самоті, вони цілком гармонійно відчувають себе без партнера.

Не думаю, що варто списувати ці імена з рахунків, називаючи дитину. Все ж це сильні імена, у їхніх власниць буде стійкий характер, впевненість в собі і ясний розум. Це ті жінки, які вміють самі за себе постояти і довести свою незалежність.

А як ти думаєш, це правда?