7 «романтичних фраз», які насправді можуть занапастити стосунки
Життєві поради

7 «романтичних фраз», які насправді можуть занапастити стосунки

Існує безліч «романтичних фраз», які мають на увазі інші наміри і сенс. Пам’ятайте, що іноді слова говорять набагато більше, ніж ми чуємо.

Хоча наведені нижче фрази на перший погляд і здаються невинними, але якщо добре придивитися, вони можуть бути досить токсичними і показувати справжню натуру людини.

1. “Без тебе я ніхто”

Це явна ознака серйозних проблем із залежністю. Людина, яка говорить ці слова, відчуває, що без вас її життя було б нікчемним. Він покладається на вас сильніше, ніж слід, і вважає, що не зможе нормально функціонувати без вашої присутності у його житті.

Перетворення вас на сенс свого існування носить токсичний характер незалежно від вашого ставлення до цього і незмінно веде до розчарування.

2. «Ти – єдине, що робить мене по-справжньому щасливим/щасливою»

Ще одна серйозна ознака залежності, яка говорить про те, що ваш партнер нездатний знайти щастя в собі, хоча повинен це робити.

Ми не повинні нікого доповнювати. Щастя приходить зсередини, і якщо ви цього не відчуваєте, то не варто намагатися знайти своє щастя в іншому. Крапка.

3. «Я недостатньо хороший/хороша тобі»

Ця фраза змушує вас відчувати, що ви недооцінюєте свого партнера. Навіть якщо ви нічого не зробили, щоб змусити його сказати таке, він сам зводить вас на п’єдестал, чого не повинен робити.

Якщо ви надто високої думки про когось у своєму житті, то рано чи пізно він незмінно вас підведе, навмисне це чи ні.

4. «Ти прекрасна такою, якою ти є/яким ти є»

Звичайно, всім хочеться, щоб їх приймали такими, якими вони є. Але ви також повинні мати можливість змінюватися так, як вважаєте за потрібне. Усі ми люди, ми постійно адаптуємось і знаходимо в собі щось нове.

Якщо ваш партнер зациклений на людині, якою ви були на момент першого знайомства, і відмовляється дозволяти вам рости, то у ваших стосунках з’явилася серйозна проблема.

5. «Ти набагато кращий за мого колишнього/мою колишню»

Не можна порівнювати кохану людину з її попередником. Кожен веде свою боротьбу у цьому світі, і навіть якщо ви не приносите партнерові той біль, який приносив йому хтось у його минулому, одного лише факту порівняння достатньо, щоб залишити гіркий присмак у роті.

Не можна жити справжнім, якщо ви постійно повертаєтеся до думок про минулі стосунки.

6. «Якби ти любив/любила мене, то…»

Наш партнер не має права змушувати нас робити речі, які ми не хочемо робити. Якщо ви зіткнулися з подібним ультиматумом, біжіть. Ваше кохання не повинно будуватися на умовах.
Той факт, що ви кажете «ні» і захищаєте свої межі, не означає, що ви не відчуваєте почуттів до партнера.

7. «Я хочу проводити з тобою весь свій час»

Людям потрібен час на себе та можливість побути наодинці, окремо від свого партнера. Немає нічого поганого в тому, щоб провести час із друзями або зайнятися своїми справами.
Якщо ваш партнер настільки залежить від вас, що не дає вам жодної хвилини спокою, значить потрібно щось міняти.

За матеріалами