Водолій не бреше, а Скорпіон згущує фарби. Яка ви обманщиця за знаком Зодіаку?
Цікаво знати

Водолій не бреше, а Скорпіон згущує фарби. Яка ви обманщиця за знаком Зодіаку?

Інколи ми робимо це на благо, але іноді брехня може обернутися сумними наслідками. У цій підбірці ми розповімо про те, як брешуть представниці різних знаків Зодіаку, вказавши на унікальні особливості брехні у кожної з них…

Овен

Жінки цього сузір’я брехати майже не вміють і використовують всілякі відмовки, щоб не бути спійманими на якісь недоліки. Їх упертість дозволяє вперто стояти на своєму і на ходу придумувати ситуації, які повністю їх виправдають.

Телець

Жінки-Тельці здатні на витончену брехню, щоб отримати бажане. Вони не зупиняться і будуть продовжувати обплутувати павутиною брехні вибраний об’єкт — найчастіше, щоб домогтися від нього симпатії і близьких відносин. Намітивши собі мету, вони намагаються викликати до себе довіру і привернути увагу оточуючих до своєї персони.

Близнюки

Дівчата-Близнюки використовують брехню як засіб досягнення вигоди і добробуту. Для них це своєрідна гра і можливість проявити свою інтелектуальність і артистизм. Володіють відмінною фантазією і, щоб уникнути покарання, придумують правдоподібні історії, які їх виправдовують.

Рак

Раки брешуть у виняткових випадках, найчастіше — на спасіння. Вдаючись до «неправди», дами цього Знака намагаються вберегти почуття і емоції дорогих серцю людей, спотворюючи і пом’якшуючи негативні сторони неприємностей.

Лев

Левиці завдяки своєму аристократизму і високому інтелекту здатні збрехати так, що їх практично неможливо буде звинуватити. Вони як би роблять оточуючим послугу, розповідаючи грандіозні і чудові історії, які неможливо перевірити. Їм приносить задоволення заінтриговувати людей, не даючи найменшої зачіпки для сумнівів.

Діва

Дівам брехня не до лиця. Вони можуть збрехати, але часто невпевненість і нескладність розповіді з головою видає дам цього зодіакального сузір’я. Діви використовують інші методи, так як їх честолюбство не дозволяє їм брехати.

Терези

Терези обманюють, щоб уберегти власний внутрішній світ від зазіхань. Часто дамам цього Знака зовсім не хочеться брехати, але оточення не залишає їм іншого вибору. Буває і так, що вони обманюють самих себе, сподіваючись, що неприємності випаруються самі собою без всяких зусиль.

Скорпіон

Скорпіони брешуть, щоб натиснути на жалість. Від них часто можна почути трагічні історії їх невдачі. У гонитві за співчуттям представниці цього Знаку можуть піти на крайні заходи і зробити все, щоб їх не запідозрили у брехні.

Стрілець

Стрільцям брехня необхідна з-за власного характеру. Вони просто не можуть собі уявити, що праві виявляться не вони. Однак їх спроби збрехати рідко залишаються непоміченими, і в гонитві за повагою дами цього Знака вигадують неіснуючі подробиці і факти, які порядком дратують оточуючих.

Козеріг

Дами цього сузір’я вдаються до брехні, коли їм необхідно змусити оточуючих вірити у власний добробут і незалежність. Їх марнославство потребує постійного підживлення, тому Козероги прагнуть вийти вперед, прикрашаючи власні гідності.

Водолій

Найчастіше представниці сузір’я Водолія не брешуть. Вони не повідомляють всієї правди, замовчуючи деталі. Їх звичка покладатися у всьому лише на себе робить їх закритими і неговіркими.

Риби

Жінки-Риби володіють багатою фантазією, і найчастіше їх брехня нагадує добре продуманий сюжет книжки чи фільму. Вони намагаються переконати оточення в реальності їх придуманого світу і щире ображаються, коли їх викривають і спускають з небес на землю.

Джерело