Ці 5 знаків Зодіаку – найскладніші люди у стосунках
Цікаво знати

Ці 5 знаків Зодіаку – найскладніші люди у стосунках

Існує безліч причин, з яких вас можуть вважати важкою людиною у стосунках. Бажаєте дізнатися, у чому ваша складність – шукайте себе серед цих 5 знаків Зодіаку:

Діва

Діва — самодостатній знак, вона не вважає, що стосунки запропонують їй те, чого вона не зможе досягти сама. Відносини з нею подібні до судового процесу. Вас детально вивчатимуть з усіх боків і дізнаватимуться про ваші таємниці, слабкі місця та пристрасті.

Діва також суб’єктивна та відсторонена. Вона воліє тримати вас на відстані витягнутої руки, тому що їй подобається відчувати, що вона контролює ситуацію. Майже неможливо змусити її відкритися, тому що вона надто зациклена на самоконтролі.

Скорпіон

Скорпіон дуже пристрасний і водночас холоднокровний у стосунках. Він може бути дуже ласкавим і ніжним зараз, а за хвилину відстороненим і сердитим. За його змінами настрої дуже складно встигати, але, що найгірше, його неможливо передбачити.

Скорпіон активно захищає своє серце, перш ніж відкритися комусь, і не дозволити собі бути сприйнятливим до кохання. Вам доведеться докласти багато зусиль, щоб пробити його захисний панцир недовіри. Крім того, якщо він все ще не зрозумів, як ставиться до вас, він може бути емоційно нестійким та непередбачуваним.

Стрілець

Стрілець не любить прив’язуватися, він — шанувальник близьких зв’язків, які ні до чого не зобов’язують. Йому більше подобається сам процес залицянь і початковий етап стосунків, потім він самоусувається з шляху партнера.

Стрілець віддає перевагу флірту та знайомству з новими людьми, замість серйозних стосунків. Він також легковажний та імпульсивний.

Козеріг

Козерогу було б легше у стосунках, якби він не був таким обережним. Його практична натура виграє у всіх сферах, крім кохання, що передбачає ризик, на який Козерогу важко наважитися.
Для Козерога набагато спокійніше вступати в легкі зв’язки, які ні до чого не зобов’язують, замість того, щоб до когось прив’язуватися і боятися, що йому завдають біль.

Козеріг надто діловитий для побачень. Зустріч з новим партнером може більше бути схожою на інтерв’ю, ніж на побачення, тому що Козеріг методичний і послідовний. Він довіряє своїй голові набагато більше, ніж серцю.

Водолій

Водолій – незалежний знак. Крім того, він відчужена людина, яка воліє бути на самоті, ніж стати вразливою перед кимось. Це робить його холодним та віддаленим. Він хоче захистити себе від болю чи непорозуміння, тому вважається дуже складною у стосунках людиною.

Його відчуження та його численні маски не дозволяють його потенційним партнерам зрозуміти його повністю.