Хто з 12 знаків Зодіаку не може протистояти спокусі?
Цікаво знати

Хто з 12 знаків Зодіаку не може протистояти спокусі?

Прийнято вважати, що з власними бажаннями потрібно бути гранично обережними. Езотерики рекомендують мріяти, але тільки в позитивному ключі. Особливо це твердження відноситься до тих представників, хто іноді може втратити контроль над власними емоціями в плані любові або грошей.

5 знаків Зодіаку не зможуть протистояти спокусі, тому що у них переважає бажання використовувати свої можливості по повній програмі.

Телець

Це цілком розсудливі і обережні особистості, які завжди продумують свої ходи наперед. Але перед чим вони не зможуть встояти, так це перед симпатичною людиною протилежної статі, в яку вони закохаються з першої зустрічі. А що стосується робочих моментів, то в цьому випадку вони не втратять голову, навіть якщо їх думки будуть зайняті зовсім іншими фантазіями.

Рак

Представники готові завжди закохуватися в перший об’єкт симпатії, але іскрометна спокуса не завжди приносить їм насолоду і втіху. Своєю ідеєю вони можуть бути просто одержимі, але це відбувається до того моменту, поки їх партнер викликає інтерес. Якщо зацікавленість пропадає, то вони легко піддадуться спокусі і змінять з іншою ледь знайомою людиною.

Діва

Здається, що такі прагматичні представники не здатні захоплюватися і віддаватися спокусі. Спокуса для них всього лише примха, яку вони можуть собі дозволити раз в сто років. І за представниками настільки бездоганно закріпилася репутація відповідальних людей, що вони зможуть собі дозволити зробити невеликий промах в діловій сфері. І від спланованої фішки вони тільки будуть у виграші.

Скорпіон

Представники будуть не тільки опиратися спокусам, а й сміливо йти їм назустріч. Для них важливо завжди отримувати цілющу життєву енергію. А вона, як відомо, виробляється у них з спокуси. І як би вони не тягнулися до спокуси, завжди проявляють обережність і перевіряють ситуацію. Життєва пристрасть і постійний контроль над емоціями – головний тандем манери поведінки знака. Це настільки раціональні особистості, що перед тим, як піддатися спокусі, вони наперед прорахують всі мислимі і приховані наслідки.

Козеріг

Вони вважаються найбільш обережними з зодіакального сузір’я, хоча люблять іноді ризикувати. Але моральна стійкість представників швидко похитнеться, якщо вони зустрінуть людину спорідненої душі. А якщо у нього вийде достукатися до їх серця, то представники не зможуть встояти під натиском спокуси, щоб піддатися новому почуттю.

Джерело