Чоловік знайшов гарну жінку, яка не виносить мозок, і… розлучився з нею через 3 місяці
Цікаво знати

Чоловік знайшов гарну жінку, яка не виносить мозок, і… розлучився з нею через 3 місяці

Теорія про ідеальну жінку дала збій.

Нещодавно наш приятель розлучився. У принципі, у цій події не було б нічого примітного, 70% шлюбів у країні розпадаються рано чи пізно, якби не один нюанс. Його дружина була справді ідеальною жінкою.

Висока блондинка з тонкими рисами обличчя, володарка унікально-довгих ніг, тонкої талії та фарфорово-білої шкіри могла б стати моделлю глянцю або на крайній випадок зіркою соціальних мереж. Вона підходила під визначення «ідеал» зовнішністю, віком (прекрасні 23 роки), освітою (вища) та найголовніше – легким ставленням до життя. Ніхто й ніколи не чув від неї жодного слова докору.

Чесно кажучи, я навіть не знаю, чому така розкішна жінка обрала саме Віталіка – чоловіка середньої зовнішності та середньої ланки, що підробляє водієм. Думаю, у цьому був якийсь черговий доказ її природної ідеальності. Але факт залишався фактом. Блондинка, якій для створення ефекту неземної краси досить було прокинутися, почистити зуби та прийняти душ, перевезла свої речі у звичайну двокімнатну квартиру до 34-річного бойфренда, що дісталася йому від бабусі.

Ошалевший від щастя Віталік відразу ж зробив красуні пропозицію руки і серця, і та радісно погодилася, не висунувши при цьому жодної умови зі звичайного переліку меркантильної дівчини. Їй не потрібно було пишного весілля, гостей, фотографа, дорогих лімузинів та ляльки на капоті. Весь її віш-лист, як це модно зараз говорити, складався з короткої білої сукні та величезного букету червоних троянд, які Віталік цілком міг собі дозволити (раз на рік так точно). Наречена була скромна, красива та адекватна. А щасливий молодий – неймовірно гордий і навіть трохи зарозумілий, демонструючи наречену приятелям.

І раптом жахлива новина – Віталік розлучається. Навіщо чому? Ця справа вимагала всебічного розслідування, і ось учора, нарешті, вдалося розставити всі крапки над “і”. Наречена, виявляється, попалася «з брачком» – поводилася дивно і якось не по-жіночому.

Почалося з дрібниць. Увечері Віталік залишив у мийці брудний посуд. Спробував прикинути, чи молода дружина на нього бурчатиме. Вона не бурчала, а безтурботно лежала на дивані. Віталік вирішив, що все гаразд, і посуд буде помито. Але на свій подив вранці виявив у раковині ще й тарілку, залишену дружиною. Коли посуд почав тхнути, Віталик зі скрипом вимив його. Але з того часу почав спостерігати.

Наступним каменем спотикання стала підлога. На відміну від колишньої, що виносила мозок, нинішня ніколи не вимагала від Віталіка пилососити по черзі, не заходилася в крику, не нервувала. Вона трохи підмела площу перед диваном, постелила на неї свій килимок для йоги і почала безтурботно розтягуватися. Надаючи Віталіку самому думати, що робити з бардаком у квартирі.

Незабаром Віталік, з якого поволі почали сповзати рожеві окуляри, почав помічати, що молода дружина не готує. Як він раніше не бачив цього, адже одружився зі своєю волею та тверезий? З роботи Віталіка чекав не гарячий борщ, а голодна дружина, яка чекає на можливість замовити з його картки роли. Своєї картки дівчина не мала:

– Віталіку, ти ж знаєш, як непросто знайти роботу молодому фахівцю. Потерпи, чому ти нервуєшся на рівному місці.

Не чекаючи появи спадкоємців, Віталік терміново подав на розлучення. Теорія про ідеальну жінку, яка ні коли не пристає до чоловіка з докорами, десь дала збій. Але де саме – Віталік поки що так і не зрозумів.

За матеріалами: Морена Морана