7 повідомлень для того, хто використовує тебе тільки для розваг
Життєві поради

7 повідомлень для того, хто використовує тебе тільки для розваг

Коли тобі щиро хтось подобається, жахливо відчувати, що для нього ти лише іграшка. Він дзвонить чи пише, тільки коли йому хочеться, коли йому зручно чи нудно. Він не дає тобі справжніх стосунків, які ти хочеш, але й не відпускає, а приділяє рівно стільки уваги, скільки потрібно, щоб ти нікуди від нього не поділася.

Якщо тобі здається, що саме так і відбувається з тобою, то треба знати, як відповідати таким людям, бо ніхто не заслуговує на таке ставлення. Наступного разу, коли він тобі зателефонує чи напише, ось як треба йому відповідати:

1. Не поспішай з відповіддю.

Особливо, якщо він пише тобі о другій годині ночі. Відклади відповідь до ранку, написавши йому приблизно: «Вибач, я спала. Але не відмовлюся від ранкової кави в кафе, ти як?». Або взагалі проігноруйте його нічні виклики. Так ти швидше зрозумієш, чого він насправді хоче від тебе і на що готовий.

2. Спробуй домовитися про щось у реальному житті.

Є такі хлопці, які люблять лише переписуватись. Може, це лестить їхню самооцінку, може їм просто нудно. А може, він пише, щоб ти не забувала про нього між рідкісними зустрічами на сеkс. У будь-якому разі, якщо тебе це не влаштовує, запропонуй йому зустрітися у реальному житті. І якщо в нього раз за разом не виходитиме, значить він і не хоче нічого справжнього.

3. Називай усе своїми іменами.

Якщо ти запитуєш його, чи в силі ваші плани, а він знову «відморожується», то йому й скажи. “Минулого разу ти теж так казав, і ми так і не зустрілися”. Не чекай на нього. Не залишай для нього вільні дні чи вечори. Будуй свої плани з друзями чи рідними і в жодному разі не жертвуй цим часом заради нього.

4. Говори прямо.

Не соромся прямо запитати, чому він пише тобі тільки вночі або чому не хоче зустрітися. Не грубо і різко. Це ознака твоєї впевненості та зрілості: ти цінуєш свій час і хочеш знати, чи вартий він того.

5. Переоціни свої очікування.

Якщо тебе цілком влаштовують такі «стосунки», якщо ти можеш відсторонитися від своїх очікувань великого кохання (хоча б на якийсь час), тоді й не обов’язково розривати з ним зв’язок. Тільки будь чесна із собою. Не чекай від нього більшого. Насолоджуйся моментом, якщо ці моменти справді приносять тобі задоволення.

6. Сприймай його компліменти з іронією.

Швидше за все він тобі писатиме, коли ти викладеш нове класне селфі. Він почне писати тобі стандартні компліменти, але ж ти знаєш, чого він хоче, правда? Відповідай йому з іронією чи навіть сарказмом, пограйся, запропонуй зустрітися на твоїх умовах. Нехай знає, з ким має справу.

7. Повністю розірви з ним зв’язок.

Якщо тебе дістало таке недбале ставлення до тебе, тоді настав час розставити всі крапки над «i». «Я так скучив за тобою», — «Якби ти скучив, то знайшов би час побачитися. Було цікаво дізнатися, що в нас могло вийти, але відтепер я зосереджуся на людях, у яких більше часу та енергії для мене. Хай щастить!».

За матеріалами