Жінки за знаком Зодіаку, в яких закохуються одні негідники
Цікаво знати

Жінки за знаком Зодіаку, в яких закохуються одні негідники

Коли стосунки тільки починаються, все, що відбувається, бачиться в райдужних тонах. Кожен із партнерів хоче здаватися ідеальним. Але нерідко буває так, що з часом чоловік, переконавшись, що жінка у нього на гачку, починає показувати справжнє обличчя і просто виявляється мерзотником.

Хто вони, принци-негідники?

Астрологію багато хто не сприймає як точну науку, але саме вона здатна пояснити деякі закономірності. Вважається, що найчастіше інших розбивають серця прекрасним жінкам представники цих трьох символів:

Овни

Чоловіки-Овни – вроджені лідери. У їх характері нерідко домінують егоцентризм, а спалахи агресії часом просто лякають. Вони не звикли підбирати слова, не замислюючись про те, як можуть поранити. Звичка йти вперед напролом робить їх дещо жорсткими, згодом може здаватися, ніби вони припиняють звертати увагу на почуття партнерок.

Водолії

Перед чарівністю чоловіка-Водолія складно встояти. Він розумний, начитаний, легкий на підйом готовий на будь-які авантюри, крім однієї – пожертвувати своєю свободою. Для нього нормально зникати, коли стосунки його тяжіють, та повертатися, щоб приємно провести час. Майбутнє з ним може бути прекрасним, але він не схильний прив’язуватися до людей.

Близнюки

Будувати стосунки з чоловіками-Близнюками дуже непросто, оскільки вони й самі не розуміють, чи потрібні ці зобов’язання їм взагалі. Їхні слова – бальзам для жіночих вушок, але часто представники цього знаку діють більше у своїх інтересах. Жінки можуть набридати їм, до того ж вони звикли жити в ритмі постійних змін.

Хто з прекрасних жінок у групі ризику?

Як правило, один за одним негідник з’являється в житті тієї жінки, яка відрізняється надмірною чутливістю чи наївністю. Часто це представниця одного з наступних знаків:

Раки

Жінка-Рак хоче знайти любов і сім’ю, вона довірлива і здатна віддавати набагато більше, ніж отримує. Пороки партнера представниці цього знака не бачать доти, доки відчувають у них надійну опору та захист. Вони не завжди розуміють кордон між турботою та контролем, часто не розуміють, коли слід сказати тверде «ні». Стосунки навіть із негідниками вони рвуть неохоче, сподіваючись, що все ще налагодиться, але іноді знаходять їм заміну.

Діви

Хоча жінки-Діви надзвичайно розумні та прозорливі, маніпулювати ними досить легко. Вони люблять похвалу, а негідники часто бувають майстрами лестощів. Діви вчаться на своїх помилках, але погані хлопці ваблять їх наче магнітом. Перш ніж порахувати стосунки серйозними, вони ретельно все зважують і не поспішають приймати рішення. Часто Діви закохуються в людей негідних, спочатку звикнувши до них, а потім можуть страждати.

Козероги

Якщо негідник розумний і має гарне почуття гумору, навіть раціональна і зважена все зважувати жінка-Козерог далеко не відразу зможе розглянути його натуру. Її партнер має бути цікавим і задерикуваним, а стосунки – досить рівними, але з періодичними гучними скандалами. Про те, що з чоловіками Козерогам не щастить, вони замислюються не одразу, бо вірять, що кохані.

Негідник може зустрітися будь-якій жінці, головне – вчасно його розпізнати, розпрощатися і пам’ятати про хоч і негативний, але такий цінний досвід. Але що про думку астрологів ви думаєте? Можливо, ви знаєте про магніти для негідників і серед представниць інших знаків?

За матеріалами