Чому чоловіки віддаляються. Справжні причини і як це зупинити
Життєві поради

Чому чоловіки віддаляються. Справжні причини і як це зупинити

Чоловіки можуть віддалятися від жінок з різних причин. Але всіх поєднує одне: їм з вами погано. Вони почуваються нещасними, а отже колишні почуття та пристрасть залишаються в минулому. Все змінюється мало не відразу. Хоча насправді все почалося давно і тривало досить довго.

То чому ж вони віддаляються? Як дізнатися? Запитати — не дадуть відповіді або промовчать. Або взагалі відмахнуться. «Яка справжня причина?» — ось питання, яке непокоїть і мучить багатьох дівчат і жінок. Що робити, коли ви відчуваєте, що чоловік почав віддалятися, чи змінився? Як реагувати, що робити, як зупинити його, зрештою? Як повернути колишні почуття і чи можливо це?

Чому чоловіки віддаляються

Давайте обговоримо деякі з найпоширеніших причин, чому чоловіки усуваються від нас, а потім перейдемо до «істинних», які узагальнюють інформацію і справді все пояснюють.

1. Він зайнятий чи стурбований якимись своїми речами чи подіями.

Таке справді буває досить часто. Чоловіки, на відміну від жінок, не схильні до того, щоб одразу ж ділитися своїми переживаннями та почуттями навіть із найближчими людьми. Виною тому наше суспільство, в якому їм нав’язується роль мачо, які ніколи не плачуть. Проте хлопці — такі ж, як усі, а отже, відчувають стрес через роботу, непорозуміння та неприємності в сім’ї тощо.

Це зовсім не означає, що їм не хочеться ходити на побачення, або вони розлюбили. Ні. Просто їм зараз складно і непросто, що зовні може виглядати як прояв недружелюбності чи байдужості. Якщо ви помітили, що чоловік думає про щось своє, витає десь за милі від вас — це справді може бути проблемою.

Найгірше, що ви можете зробити в цьому випадку, – це почати дорікати йому або ображатися. Це лише посилить ситуацію.

2. Якоїсь миті він виявляє все менше активності та ініціативи — можливо, вважає, що ви надто недоступні.

Про це вже багато разів писали та говорили, але жінки чомусь забувають: чоловікам подобається, коли ви першими виявляєте ініціативу. Або хоча б даєте зрозуміти, що вони вам небайдужі. Інакше хлопець може вирішити, що у вас хтось є чи він недостатньо добрий, і відступає. Його рішення дистанціюватися — логічне та виважене. Він упевнений, що так буде правильно.

3. Він соромиться, а то й… боїться вас.

Іноді хлопці відступають і відмовляються від тих, хто їм дуже подобається, зовсім з кумедної причини: їх лякає ваша краса, впевненість у собі чи успіх у інших чоловіків. На щастя, таких хлопців небагато, але вони є, і про це не слід забувати. До речі, зовні вони можуть бути сильними та впевненими, а от усередині — наповненими страхами та комплексами.

4. Він відчуває, що ще не готовий до серйозних стосунків.

Нерідко ми навіть не можемо пояснити, що відчуваємо. Чоловік, усвідомивши, як ви серйозно зацікавлені у серйозних стосунках, може… злякатися. Або зненацька зрозуміти, що це зовсім не те, чого хоче. Щоб не брехати вам і не давати хибних ілюзій — віддаляється, а згодом взагалі йде. Йому здається, що так чесніше. Якщо вдуматися, то він дійсно нічого вам не обіцяв, то певна логіка в подібній поведінці присутня.

5. Ви для нього надто доступні.

Чоловіки за своєю природою — мисливці, тому якщо ви аж надто відверто фліртуєте і мало не заганяєте його в «капкан», то це лякає. Він може вирішити, що ви — надто легкий, а тому — нецікавий «трофей». Провести разом вечір чи ніч, потанцювати на вечірці, з’їздити кудись у галасливу компанію, — на це він готовий. Але настає ранок та «стосунки» закінчуються.

Не всі чоловіки люблять розбивати серця і грати почуттями дівчат, тому просто делікатно віддаляються. Про те, що ви в голові вже намалювали план вашого кохання і навіть будиночок на березі моря, вони навіть не підозрюють.

6. Він не може впоратися з коханням, що наринула.

Можливо, чоловік справді відчуває до вас сильний потяг, а може навіть закохався, як ніколи раніше. І відбувається неймовірне: це його лякає. З ним подібне — вперше, він не знає, як реагувати, тому поки що воліє триматися на безпечній відстані.

7. Він боїться, що ви спричините біль.

Деякі чоловіки настільки травмовані нещасним коханням у минулому, що вже, як кажуть, дмухають навіть на холодне молоко. Вони панічно бояться болю, який довелося пережити, і намагаються все прорахувати до дрібниць. Це не означає, що він вас не любить чи не планує серйозних стосунків.

Причина в іншому: чоловік ще переживає минулі невдачі або рани на серці ще не загоїлися. Він дистанціюється, щоб не бути вразливим, — так спокійніше та безпечніше.

8. Він не зацікавлений у стосунках із вами.

Неприємно, прикро, але так у житті буває. Адже ніхто не знає, чому нас притягує до одних людей, і залишають абсолютно байдужими — інші. Будь ви найкрасивіші, добрі, розумні і веселі, але це не є гарантією, що хлопець закохається по вуха. Ви можете йому сподобатися, зацікавити, але ненадовго. У цьому ніхто не винний. Ні він, ні тим більше ви. Так, бо так.

У такому разі віддалення чоловіка – це акуратний сигнал, що ви йому не цікаві. Образити вас він не хоче, але й прикидатися — не стане.

9. У нього є інша дівчина – реально чи на прикметі.

Якщо він зустрічається з кимось ще або зітхає про дівчину, яка поки що «зайнята», це означає лише те, що ви є запасним аеродромом. Рідко хто погодиться на подібну роль, тому вам боляче та прикро. Це нормально. Можливо, він познайомився з цією дівчиною вже коли був з вами у стосунках.

А, можливо, таємно зітхає про когось мало не зі шкільної парти. Це зовсім не означає, що він гравець чи негідник. Просто ви зустрілися в невідповідний час, або він поки не готовий до серйозних стосунків.

10. Він навмисне маніпулює вами.

З іншого боку, існує чимало чоловіків, які дійсно люблять грати та маніпулювати дівчатами. Вони навмисне то наближаються, то віддаляються вас, щоб привернути і закохати в себе. Тому одного дня такий чоловік може бути ласкавим і ніжним, засипати квітами та подарунками, а наступного — зникнути і навіть не дзвонити.

Такий чоловік – гравець. Хоча не виключено, що просто чокнутий. У будь-якому випадку будувати з ним стосунки все одно що на піску малювати. Однак… якщо любите завдавати собі болю, можете ризикнути.

Справжні причини, чому чоловіки віддаляються

Ми проаналізували найпоширеніші причини віддалення хлопців. Як ми це бачимо, скажемо так. Однак існують більш глибокі мотиви, причини та мотивація, про які хлопці часом навіть не зізнаються. А іноді – і не здогадуються.

1. Він більше не асоціює вас з чимось позитивними та захоплюючими.

Основна причина, через яку хлопці дистанціюються від дівчат, полягає в тому, що стосунки перестають дарувати їм радість. Захоплення. Щось світле та рідне. Не виключено, що цьому передувала якась подія, випадково кинуте слово та інше, що охолодило запал.

Якщо хочете “наблизити” чоловіка назад – доведеться добре проаналізувати, що могло його засмутити. Можливо, ви були надто критичні, постійно вимагали і звинувачували… Або порівнювали з кимось. Або фліртували з іншими, вважаючи, що це безневинно і навіть весело. Не обов’язково, щоб ваш хлопець пам’ятав конкретно про той чи інший випадок. Йому достатньо того, що почувається чомусь пригніченим. Так, наче хтось в одну мить вкрав радість.

У такому разі настав час вам змінити «тактику» і виявляти більше такту, турботи. Стосунки – це вулиця з двостороннім рухом. Ви теж повинні дарувати радість та тепло партнерові – тільки так це працює.

2. Він відчуває, як змінюється поряд з вами, і йому це не подобається.

Коли чоловік сильно закохується (або навіть коли перебуває лише в «процесі», але бурхливо виявляє почуття та емоції), то хоче чи не хоче — змінюється. Воно й не дивно: він вчиться жити заради когось, прислухатися, відчувати іншу людину. Крім того, ви проводите багато часу разом, розмовляєте, смієтеся, подорожуєте. Звичайно, хлопець стає вже не таким, яким був до зустрічі з вами. Найсумніше у тому, що це чоловікам не завжди подобається. Вони ж звикли гуляти самі по собі, а тут зобов’язання, проблеми та інше.

Хлопець з кожним днем ​​усвідомлює все більше, що його життя змінюється, і… панікує. Він не впізнає себе нового. Він розчарований чи засмучений.

Подібна ситуація зовсім не тупикова. Щоб дозволити дилему, дозвольте йому повернутися до свого істинного «Я», надайте більше особистого простору і свободи. Поясніть, що зовсім не хочете міняти його та його колишній життєвий уклад. Він може і повинен йти своїм шляхом, просто поруч будете ви. І то виключно для того, щоб любити і підтримувати, а не повчати і спрямовувати.

3. Ви дуже рано перестали бути для нього загадкою.

Нарешті, найпоширеніша причина, через яку хлопці відступають, – це те, що ви відразу ж, як на сповіді, розкрилися перед ним. Занадто багато сильних емоцій, занадто багато часу, проведеного разом, занадто багато особистих розмов і дуже рано, все це може налякати. Тим більше, статечного та неквапливого чоловіка, який нікуди не поспішає.

Він хоче відкривати вас поступово, насолоджуючись кожним новим відкриттям. Читати вас, наче книгу, а не збірку коміксів із 15 сторінок. Йому важливо переконатися, що ви вмієте контролювати свої емоції, вмієте чути іншу людину, по-справжньому відчувати її. Спринтерські забіги — це точно не те, про що мріє більшість чоловіків. Хіба що йдеться про гравців або чокнутих. Але з такими вам — точно не по дорозі.

Як бачите, якими б різними не були причини, через які хлопці віддаляються, основна — через негативні асоціації. Якщо чоловік вам дорогий, коханий, ви не хочете втратити цю людину – ви повинні зробити так, щоб йому хотілося до вас повертатися знову і знову. Щодня та все життя. Мова не про гарні слова, дорогу білизну або кулінарні шедеври. Йдеться про те, що йому має бути добре та безпечно з вами. Так, як ні з ким іншим, і ніколи раніше. Це називається кохання, – все просто.

За матеріалами