Ваше мовчання змушує чоловіка скучати? 11 речей, які це підтверджують
Життєві поради

Ваше мовчання змушує чоловіка скучати? 11 речей, які це підтверджують

Мовчання іноді може сказати чоловікові набагато більше, ніж слова. Звичайно, вам доведеться постаратися більше, ніж просто включити режим тиші. Але найчастіше результат того вартий…

Не ганяйтеся за чоловіком і не чекайте на нього. Просто насолоджуйтесь життям і намагайтеся не думати про нього надто багато. Він обов’язково це відчує і усвідомлює, які ви дорогі та кохані.

Отже, 11 способів, як використовувати «режим тиші», щоб чоловік почав сумував за вами:

1. Припиніть контакти.

Коли ви любите когось і сумуєте, то уникнути навіть мінімальних контактів досить складно. Рука так і тягнеться до телефону, хочеться чимось поділитися, написати…

Але ваше завдання — змусити хлопця сумувати, а будь-які контакти порушують «режим тиші», і, відповідно, зводять нанівець ваші зусилля.

Тому ви повинні відійти убік на якийсь час і показати своєму хлопцеві, що без вас — йому набагато гірше. Не пишіть йому, не дзвоніть та не зв’язуйтесь у соціальних мережах.

Він не почне скучати, якщо ви навіть час від часу нагадуватимете про себе. Проігноруйте його кілька разів і побачите, яким буде ефект.

Хлопець, напевно, відразу ж почне роздумувати над тим, що відбувається, і чому ви раптово втратили до нього інтерес.

Саме тому перше правило використання сили тиші: припинення будь-яких контактів.

Знаю, як це складно, коли любиш і хочеш почути рідний голос… але ж і він повинен так ставитися до вас, чи не так?

Дайте хлопцеві шанс довести, що він не сприймає вас як належне, а любить і дорожить вами – так само, як і ви ним.

2. Не біжіть відразу ж відповідати на його дзвінки та повідомлення

Ваш перший імпульс – негайно відповісти, коли хлопець пише чи дзвонить. Тим більше що ви так чекали, коли він це зробить, думали над тим, що напише, що скаже…

Повірте, якщо відразу ж кинетеся відповідати — хлопець негайно зрозуміє, як ви чекали на його звістки.

Тому покажіть, що у вас є справи важливіші, ніж чекати, доки він ухвалить рішення. Тим більше, переживати з цього приводу.

Хлопці люблять підкорювати вершини, і, проявивши трохи терпіння, ви дозволите йому відчути себе мисливцем, а вас – бажаною здобиччю.

Коли він напише або зателефонує, принаймні витримайте паузу. Це його тільки заведе ще більше.

На перший погляд, подібні ігри можуть здатися трохи дурними, але справа в тому, що вони працюють. То чому б не використати?

Занадто доступні дівчата не приваблюють хлопців. А ось загадка, таємничість, манять і притягують.

3. Закінчуйте розмову першими

Після того, як хлопець спробує зв’язатися, ви витримаєте паузу і нарешті відповісте, то маєте з ним поговорити. Але тільки трохи поговорити, не більше.

Якщо відповідаєте на повідомлення – тільки написати, не більше.

І що особливо важливо: першими повинні закінчити розмову саме ви. Тим самим показуєте, що вам було б приємно поговорити і більше, але зараз ви зайняті.

Ваша мета – змусити хлопця хотіти більшого. Грати важко, вірю. Це ще одна дурна гра, в яку граємо, щоб змусити чоловіків думати про нас. Але ж дієво!

4. Обов’язково увімкніть «режим тиші» та у соціальних мережах

Змініть на якийсь час вашу активність у соціальних мережах: не виставляйте регулярно нові фотографії, не пишіть пости так часто, як раніше.

І найголовніше – не спілкуйтеся з хлопцем у соціальних мережах.

Це означає не тільки те, що ви не пишите йому, а й те, що не коментуєте його пости, не ставите лайки. Повна тиша: нема вас.

Дайте йому зрозуміти, що ви занадто зайняті власним життям, щоб витрачати дорогоцінний час на соціальні мережі та відстеження новин у його профілі.

Повірте, хлопець регулярно перевірятиме ваші профілі. Він захоче дізнатися, чим ви займалися, але як? І тоді усвідомлює, що є лише один спосіб – зв’язатися з вами будь-яким шляхом! І негайно!

Крім того, його мучитимуть сумніви, чи не познайомилися ви з кимось. А отже, з’явиться страх втратити вас.

5. Користуйтесь парфумами, які він любить, під час зустрічі

Людина влаштована так, що певні запахи у неї асоціюються зі щасливими часами та близькими людьми. А значить — пробуджують спогади.

Якщо ви завжди будете використовувати одні й ті самі духи, коли будете поряд, він згадуватиме про вас щоразу, коли почує знайомий аромат.

Ви можете піти ще далі — вигадати, як залишити цей шлейф у нього вдома або поблизу.

Звичайно, розпорошити аромат біля вхідних дверей — ризиковано, але що поганого, якщо ви це зробите, будучи у нього вдома?

Це не виглядає підозріло, а свою «роботу» виконає.

6. Будьте веселими та загадковими

Хто не любить маленьких таємниць? Чоловікам це, безперечно, подобається ще більше, ніж нам, тому не варто відмовляти їм у невеликій пригоді. Дозвольте їм хіба що «випадково» відкрити, яким цінним «трофеєм» вони є!

Не розповідайте йому про себе все одразу. Примусьте замислитися та постаратися зрозуміти вас.

Хлопець зовсім не хоче відразу дізнатися всю історію вашого життя. Йому подобається відкривати вас – поступово і день за днем.

Тому тримайте деякі таємниці при собі. Ви матимете достатньо часу, щоб «дозовано» відкривати їх один за одним. Чоловіки це люблять.

Бути чесними та щирими – це добре, але часто призводить до того, що хлопцям стає нудно і вони просто втрачають інтерес.

Якщо ж зможете зберегти інтригу, підігріти його цікавість, здивувати, він захоче вас ще більше.

Ще одна річ, яка подобається чоловікам не менше, ніж таємниці, це розваги. Поки з вами весело, він захоче бути поряд — якнайчастіше.

Додайте трохи азарту у побачення. Замість вечері чи походу в кіно, наприклад, запропонуйте прогулятися нічним парком.

Повірте, коли ви включите «режим тиші», йому буде дуже бракувати цієї веселості та загадковості.

7. Залишіть щось на згадку про себе

Навіть найменші та незначні речі нагадують нам про улюблених людей і змушують нудьгувати. Що, якщо, прибираючи свою кімнату, хлопець «випадково» натрапить на ваші сережки?

Це, напевно, змусить його подумати про вас.

Просто залиште свою особисту річ, будучи в нього вдома в гостях. Це має бути щось миле і непомітне, щоб одразу не помітив. Наприклад, шпильку для волосся.

Не перестарайтеся у своїй запопадливості, тому що, якщо залишите, наприклад, зубну щітку, то це просто злякає. А ось чарівна шпилька для волосся або сережка зроблять свою справу.

Як тільки він знайде цю річ, згадає про те, як сумує, як йому вас не вистачає. До речі, непогано, якщо це буде ваш шарфик із ароматом його улюблених парфумів. Адже він пахне вами, пахне тими днями, коли вам було так класно разом.

Необов’язково «забувати» щось у домі. Можна і в машині, і на роботі.

Якщо ці нехитрі хитрощі працюють, то гріх було б не скористатися.

8. Нехай він заслужить ваше кохання

Чоловікові необхідно відчувати, що він завоював вас, а не просто простягнув руку і одразу отримав все, що хотів. Для нього такий варіант розвитку подій надто нудний.

Так, з ним варто фліртувати, натякаючи, що ви не закохані до смерті, але все можливо, все можливо … Хлопцям подобається боротьба, полювання і все, що занадто просте і нехитре, швидко набридає.

Дайте йому зрозуміти, що ваше кохання необхідно заслужити. Перемога для нього буде тим ціннішою, чим більше йому доведеться працювати.

Не «віддавайте» своє серце занадто легко, і тоді ви станете ще більш бажаними.

Коли ви почнете зустрічатися, буде достатньо часу для поцілунків та фізичної близькості, а поки що – нехай завоює! Очікування його ще більше притягує.

9. Дайте йому час та свободу.

Коли ми закохуємось у когось, ми хочемо проводити з ним весь свій час. Це природно, але в той же час виникає відчуття, що свободи набагато менше. А для хлопців вона – життєво необхідна.

Тому замість того, щоб проводити з ним цілі вихідні, посилайтеся на те, що ви домовилися зі своїми подругами і десь розважаєтеся.

Не тусуйте весь час зі своїм хлопцем – це піде на користь вам обом. Ви зможете розслабитися та зустрітися з друзями, а він – усвідомити, як сумує.

Дайте йому час і свободу і побачите, що хлопець захоче проводити з вами ще більше годин і днів. Крім того, йому буде цікаво, як ви проводите час і з ким.

Зустрічайте інших людей і пам’ятайте, що вам не потрібно нічого йому пояснювати. Якщо він хоче знати, де ви, нехай подзвонить і запитає.

10. Допоможіть хлопцеві зрозуміти, як він сумує за вами.

Веселіться! Покажіть, що у вас все добре без нього.

Сходіть на вечірку і розмістіть у соціальній мережі фотографії, на яких просто сяєте від щастя. Це не тільки нагадає йому про вас, а й трохи викличе заздрість.

Він розуміє, що ви не збираєтеся сидіти і чекати, поки він нарешті вийде з комп’ютера і не подумає кудись піти. Ви чудово справляєтесь і без нього!

В даному випадку наша мета — нагадати хлопцеві, як йому нас не вистачає, але насправді це дійсно дуже важливо, щоб у вас було власне життя.

Справа в тому, що дівчата часто роблять помилку, роблячи чоловіка центром Всесвіту і нехтуючи рештою. Це погано не тільки для нас, а й для чоловіків, в очах яких ми виглядаємо нецікавими та зацикленими виключно на стосунках. Хлопці цікавляться дівчатами, які живуть цікавим життям!

11. Зміни своє життя і стань найкращою версією себе.

Ми часто робимо помилку, зосереджуючись виключно на своєму хлопцеві, коли хочемо, щоб він зрозумів, як сильно він сумує…

Натомість необхідно зосередитися на собі, що з більшою ймовірністю змусить хлопця скучати.

Змініть звичний уклад і перебіг життя! Працюйте над собою! Вчіться радіти та насолоджуватися!

Якщо щось і здатне привернути увагу хлопця, то це коли він побачить, що ви стали найкращою версією себе.

За матеріалами