Кохання – це як ходити на підборах…
Мотивація

Кохання – це як ходити на підборах…

Кажуть, є простий секрет правильної ходи на підборах: треба відчути спиною простір позаду себе і відкинутися на нього, ніби це пружна зручна подушка. А неправильна постава трапляється, коли несешся, як таран, нахилившись уперед і долаючи зустрічний вітер. Якщо трохи подумати, виявляється, що кохання майже як і підбори вимагає впевненої спини, а не рішучого натиску. Ні, у чоловіків все може бути інакше, але вони й шпильки рідко носять.

Вступаючи в нові стосунки, страшенно хочеться кинутися, схопити щастя, можливо навіть у стрибку, приголомшити, підкорити енергією та перевагами. А іноді хочеться просто погладити по щоці, простежити пальцем лінію підборіддя, поцілувати кудись у шию, куди доведеться, і обов’язково в куточок губ.

Якщо навпроти вас сильна вільна людина, зацікавлена ​​у близькості, це спрацює. Але найчастіше, окрім цікавості та пожадливості, вас зустрічають чужі амбіції, страхи та комплекси, і тоді краще б вам почухати шийку акулі, ніж надто енергійно тягнути ручки до цієї людини.

Може статися, що «на тому боці» чекають не кохання і навіть не сеkсу (ах, якби все було так просто), а лише можливості почухати об вас своє самолюбство. І знадобиться якийсь час для з’ясування, що мета партнера — не пережити разом щось хороше, а лише нераціонально вас використати. І «нераціонально» тут ключове: люди регулярно один одного використовують, але краще, якщо для взаємної радості та задоволень, а не щоб мучити.

Один з найтяжчих варіантів – коли вас залучають до боротьби волі. Людина не розваг жадає, а лише вас перемогти, і в цьому її головна насолода. Зазвичай, такі люди користуються декількома інструментами. Перший – ваші власні комплекси.

Якщо відчуваєте, що співрозмовник легко натискає пальцями вашими ймовірними больовими точками і натискає там і там, не сподівайтеся, що це еротичний масаж. Можливо, він шукає слабину. “Ти така пухка, просто диво. Цікаво, як це мати справу з не надто молодою жінкою! Не зробила кар’єру? У твоєму то віці!” Виявивши, що ви в чомусь не надто задоволені собою, він стане розхитувати вашу самооцінку, регулярно зачіпаючи хворе місце.

Також добре діють докори. Він буде ретельно шукати приводи для невдоволення, дуже намагатиметься образитися й посильніше. Тут можливі пастки та провокації. Найлегша схема — «давай посміємося з моїх недоліків». Дуже швидко, у перші зустрічі, людина недбало закидає гачок — щось на кшталт «Нічого, що маю невелику зарплату?» або щось зовсім дивне, “У мене трохи незвичайний запах шкіри”, наприклад.

Неважливо, про що мова, ви здивувалися, знизали плечима і відповіли, що це вас не турбує. Ага, задоволено констатує співрозмовник, вона справді маленька (або «я знав, що ти помітиш цей запах»). Потім він змінить тему, але в наступні зустрічі повернеться до неї у вигляді жарту: «Бідні чоловіки змушені бути добрими коханцями», «Зате я миюся частіше за інших». Це прозвучить досить весело і викличе у вас усмішку.

Інший раз він захоче репліки у відповідь, і ви трохи поговорите про це. Він розкаже відповідний анекдот. Поступово ви розслабитеся і теж упустите щось смішне: неможливо оминати тему, яку співрозмовник наполегливо підіймає. Ще пара діалогів, і він раптом весело відзначить ваше бажання потикати у чутливе місце. Вважайте, що ви попалися.

Тому що з цього часу будь-яка фраза про гроші/запах сприйматиметься як натяк. Оп! І ви вже нетактовний агресор. Ви попались. І він, найімовірніше, спробує викликати у вас фрустрацію. Для цього достатньо з’ясувати ваші очікування від цього зв’язку та відмовити у них. Шукали кохання? «Пробач, люба, мені з тобою чудово, я дуже щасливий, але щось не зрослося». Бажаєте сеkсу? Його стане менше, або він буде не тим, що ви любите.

Бажали довірчих розмов, спільних поїздок чи чесання спинки? Що б не було ваше найсильніше бажання, воно не буде задоволене. І ось зовсім небагато часу минуло, а ви вже неповноцінна, груба і незадоволена жінка, яка сама все зіпсувала, але нікуди не подінеться, бо кому вона така потрібна.

І не думайте, що я вигадую екзотичні жахи, цей сценарій зустрічається досить часто, і це тільки один з можливих неприємних варіантів. Питання у тому, як їх уникнути. Допоможуть тільки впевненість, самоповага і спокій – та сама подушка за спиною, яку ви напрацювали протягом життя.

Досвід минулих років підтверджує, що ви є досить цінною, розумною і успішною, щоб отримати ці прості речі: повагу, прийняття, турботу, а коротко кажучи — нормальні стосунки.

Тому не кидайтеся в новий зв’язок з ентузіазмом, подивіться, хто перед вами, і чи точно він хоче саме вас, а не тренажер для власного его. Просто відкиньтеся назад, відчуйте теплий вітер за спиною і повільно йдіть від стегна, ніби на підборах, які роблять ноги нескінченними.

За матеріалами