5 нахабних «хотілок» чоловіка, які він повинен засунути собі куди подалі
Життєві поради

5 нахабних «хотілок» чоловіка, які він повинен засунути собі куди подалі

Зіткнувшись із зрадою коханої чоловіка, жінка далеко не завжди йде від нього, голосно грюкнувши дверима… Вона вирішує залишитися з різних причин: спільні діти, житлоплоща, вона фінансово залежна, не хоче змін… Банально: любить і не може піти. Врешті, не має ілюзій щодо чоловічої вірності і підсвідомо завжди чекала чогось подібного.

Але навіть у найдемократичніших сім’ях, де дружина дає чоловікові негласне добро на «подорож ліворуч і назад», стосунки ніколи не будуть такими як раніше, як тільки правда про подробиці походу набік розкриється. І ті чоловічі вимоги, які раніше сприймалося як щось зрозуміле, тепер перейдуть у розряд неможливих.

Ось 5 вимог від чоловіка, що гуляє, яких більше не повинно бути у ваших стосунках:

1. Він забороняє спілкуватися з іншими чоловіками

Тепер можна і навіть потрібно, тому що порція чоловічої уваги жінці зараз потрібна, як повітря. Треба підняти самооцінку, довести собі, що все ще приваблива для протилежної статі, абстрагуватися від сумних думок. Зрозуміло, не варто при цьому платити коханому його монетою, щоб помститися.

Провівши ніч з іншим, на зло обманщику, нічого, крім нової порції болю та гидливості, ви не отримаєте, а ваша самооцінка ризикує постраждати ще сильніше. Якщо вже заводити стосунки «з продовженням», то лише заради себе. Зрозуміло, про них не варто розповідати зраднику, якщо ви з якихось причин вирішили з ним залишитися. Чоловік глибоко всередині ніколи не простить жінці невірність, навіть якщо він сам її спровокував.

2. Він вимагає вірити його слову

Довіра – річ тендітна і по клацанню пальців не відновлюється. З боку чоловіка наївно вважати, що після розкриття правди ваше спільне життя продовжуватиметься, як ні в чому не бувало. Зазвичай після «провалу місії» кмітливі подвійні агенти бігають, підібгавши хвостики, і виконують будь-які наші примхи.

Проте психологи одностайно радять: прощаючи, прощайте. Не варто нагадувати чоловікові при кожному зручному випадку про його помилку, це отруїть спільне існування і змусить супутника втекти (а адже ви хотіли його собі залишити …) Але дати зрозуміти, що ваші рани ще не загоїлися і чекати від вас безмежної довіри поки рано, безумовно, варто. Це чесно.

3. Він вимагає скоротити загальні витрати

Ось ще! Ви й так надто довго економили, доки він ховав гроші від родини, щоб витратити разом із «бойовою подругою». Старалися для нього, відмовлялися від зайвого, як вам здавалося, планували бюджет… заради чого? Страшно уявити, скільки задоволень ви були позбавлені весь цей час. Нехай чоловік шукає додаткові джерела доходу, щоб справляти враження на своїх подруг. А ви маєте повне право дозволити собі все, від чого відмовлялися довгий час, посилаючись на нестачу грошей, можливостей.

4. Він хоче, щоб ви якомога рідше йшли з дому

Дякую, насиділася вже. Набігалася в дитячий садок, нагладилася, наготувалася… І ще багато нудних обов’язків на себе звалила, перетворившись на дратівливу і вічно втомлену хранительку сімейного вогнища… Може тому супутник життя вирішив по-тихому звернути з вашого спільного шляху на бік? До веселішої, повітрянішої і менш обтяженої побутом жінки?

Настала ваша черга вбиратися, вирушати на манікюр, на зустрічі з подружками, а далі — за обставинами. Без жодних докорів совісті їсти всі ті радості, яких ви свідомо позбавляли себе «заради загального блага». Нарешті, вам зараз життєво потрібна можливість виговоритися і вилити душу людям, які вас зрозуміють, підтримають і відновлять втрачену віру в себе.

5. Він пропонує купити другу машину

…продамо квартиру і переїдемо жити за місто, візьмемо іпотеку, розпишемося… Будь-які далекосяжні плани зараз під питанням. І чоловік більше не має морального права на вас давити у цьому питанні. Навіть якщо сьогодні ви вирішили залишитися, це не означає, що ви не передумаєте.

Лише час покаже, чи зможете ви стати ближчими, ніж раніше, подолавши прірву, що утворилася між вами, або, навпаки, зрозумієте, що розбиту чашу не склеїти… Це стане ясно потім, зараз головне пам’ятати: його зрада – це не привід менше любити себе, навпаки, це чудовий шанс почати цінувати себе і свої бажання набагато більше, ніж раніше.

За матеріалами