7 типів дотиків, які ваш чоловік так жадає отримати від вас
Життєві поради

7 типів дотиків, які ваш чоловік так жадає отримати від вас

Для кожного з нас дуже важливі дотики коханої людини. Завдяки дотикам встановлюється фізіологічний, емоційний і навіть духовний контакт між людьми.

Напевно, зараз саме час нагадати дружинам, як важливі дотики для їх чоловіків. Іноді жінки можуть віддалятися від чоловіків, тому що ті поводяться грубо або навіть не виявляють жодних емоцій.

Я сподіваюся, що мені вдасться допомогти вам достукатися до свого чоловіка і дати йому зрозуміти, як багато він для вас означає. Ніжно обіймаючи його, ви пом’якшите його поведінку.

Ось 7 типів дотиків, які ваш чоловік чекає від вас:

1. Коли він зайнятий справами по дому, принесіть йому напій, і це буде знаком для нього, що ви помітили, як він намагається зробити будинок затишним. Підійдіть до нього під час роботи по дому, і він оцінить це як подяку. Ці дії заохотять його займатися справами по дому частіше.

2. Залиште йому записку в сумці або покладіть її на консоль його автомобіля, і він буде думати про вас цілий день. Він буде дуже важко працювати, але завжди поспішатиме додому.

3. Я знаю, що масаж ніг може здатися вам плазування перед чоловіком, але, принаймі, прийміть цю пораду до уваги. Це буде сучасним еквівалентом миття ніг. Це принизливо і, можливо, навіть вульгарно. Проте, він оцінить цей жест, як турботу і вираження любові.

4. Швидше за все, ваш чоловік не жадає отримати букет квітів, але квиток на його улюблену гру буде прекрасним рішенням.

5. Плануйте свій день, щоб у вас залишалося достатньо енергії для чоловіка. Запропонуйте йому близькість. Не змушуйте його завжди бути ініціатором.

6. Приділяйте йому увагу в абсолютно різний час дня і ночі. У той час як, він дивиться телевізор, гуляє або знаходиться в ресторані. Публічний показ почуттів з вашого боку буде для нього чудовим проявом любові в його сторону. Це показує рівень вашої шани і турботи, що зараз дуже рідко можна зустріти в сучасному світі.

7. Зробіть йому масаж плечей. У більшості чоловіків стрес накопичується в області шиї і плечей. Ваші дотики допоможуть йому позбутися від важкого вантажу, який накопичився за день.

Нагорода за дотики:

Повірте мені, якщо ви зробите це хоч один раз, ефект буде вражаючим. Як тільки він піде з дому і сховається за поворотом, спостерігайте за ним з вікна. Попросіть благословення у Бога для нього, висловлюючи подяку за те, який чудовий подарунок дав вам Бог у вигляді вашого коханого Чоловіка. Він, можливо, не побачить вас і не дізнається, що ви робите це, але ваш дотик буде здійснено через руки Господа і з подякою йому за все, що він для Вас робить.

Приділяйте увагу своєму чоловікові. Він потребує цього. Не шкодуйте любові і турботи, адже у справжнього кохання немає кордонів і меж, вона безмірна і всепоглинаюча.

За матеріалами