Любов під зірками: сеkc-позиції за знаками Зодіаку
Цікаво знати

Любов під зірками: сеkc-позиції за знаками Зодіаку

Яка поза, якщо вірити гороскопу, допоможе отримати найбільше задоволення в ліжку 😉

ОВЕН
ПОЗА: «ВЛАСНА АМАЗОНКА»

Техніка виконання: Отримайте максимальне насолодження в домінуючій ролі. Подражніть чоловіка, грайливо зв’яжіть його шовковими стрічками і приміряйте роль владної наїзниці, яка сама задає потрібний їй темп, атмосферу і настрій. Будьте поблажливіше: не скупіться на ніжні дотики і ласки.

Сексуальна сумісність: у віці до 29 років – Лев і Стрілець, 29 – 41- Телець і Діва: після 41 – Терези і Близнюки.

ТЕЛЕЦЬ
ПОЗА: «ВИХОДЬ ЗА МЕНЕ!»

Техніка виконання: Партнери стають на коліна обличчям один до одного. Він спирається на праве коліно на манер закоханого Ромео, жінка робить те ж саме, намагаючись бути максимально близько до коханого. Щоб увійти в жінку, чоловікові необхідно трохи нахилитися вперед і задати потрібний ритм. Отримуйте задоволення!

Сексуальна сумісність: у віці до 29 років – Козеріг і Діва, 29 – 41 – Близнюки і Овен; після 41 – Скорпіон.

БЛИЗНЮКИ
ПОЗА: «О, ТАК, ТАК, ТАК!»

Техніка виконання: Жінка лягає на ліжко або на підлогу. Чоловік повинен встати на коліна, підняти партнерку за щиколотки і покласти її ноги собі на плечі. Після того як він увійде в кохану, вона може попросити його перемістити обидві її ноги на одне плече. Чутливість в позі “догори дригом” дуже висока!

Сексуальна сумісність: у віці до 29 років – Терези і Водолій; 29 – 41 – Телець і Овен; після 41 – Стрілець.

РАК
ПОЗА: «ОРЕЛ І РЕШКА»

Техніка виконання: Дуже зручна поза для сеkcy стоячи. Встаньте на край ліжка, широко розставте ноги і злегка зігніть їх в колінах. Партнер притримує жінку за сідниці, а жінка – охоплює руками його шию. Поспостерігайте і відчуйте, який ритм взяв чоловік і поступово починайте рухатися в такт з ним. Максимальне задоволення без додаткової стимуляції.

Сексуальна сумісність: у віці до 29 років – Скорпіон і Риби; 29 – 41 – Близнюки і Діва; після 41 – Козеріг.

ЛЕВ
ПОЗА: «ЖІНКА-КІШКА»

Техніка виконання: Чоловік сідає на ліжко або на підлогу, витягнувши ноги вперед. Партнерка розташовується зверху, розвернувшись до нього спиною, і повільно витягає ноги назад в сторону його плечей, а грудьми опускається між його колін. Ковзаючі рухи вперед-назад в цій позі розбурхують уяву.

Сексуальна сумісність: у віці до 29 років – Овен і Стрілець; 29 – 41 – Козеріг і Близнюки; після 41 – Терези і Скорпіон.

ДІВА
ПОЗА: «ТИГР, ЩО КРАДЕТЬСЯ. ДРАКОН, ЩО ЗАТАЇВСЯ»

Техніка виконання: Ви лягаєте на спину, притискаючи коліна до грудей. Партнер стає на карачки, обличчям до вас, і входить зверху. Така поза забезпечить глибоке проникнення під незвичайним кутом. Різну гостроту відчуттів дає зміна положення ніг жінки: їх можна зігнути ще сильніше або, навпаки, злегка випрямити. Поза підходить і тим парам, які хочуть зачати дитину.

Сексуальна сумісність: у віці до 29 років – Телець і Козеріг; 29 – 41 – Скорпіон і Лев; після 41 – Стрілець.

ТЕРЕЗИ
ПОЗА: «ВЕРТИКАЛЬНA МЕЖА»

Техніка виконання: Згадайте урок фізкультури. Жінка робить «берізку», підтримуючи корпус руками. Чоловік перекидає ногу через стегна партнерки, злегка згинає коліна і притримує кохану. Візуальна картинка в поєднанні з незвичайними фізичними відчуттями дарують незабутні відчуття.

Сексуальна сумісність: у віці до 29 років – Близнюки і Водолій; 29 – 41 – Скорпіон і Овен; після 41 – Риби і Стрілець.

СКОРПІОН
ПОЗА: «ДИКА ОРХІДЕЯ»

Техніка виконання: Жінка опускається на лікті і одне коліно, спираючись на передпліччя, партнер стає позаду неї на коліна. Він тримає партнерку за стегна, а вона витягує другу ногу назад. Приготуйтеся! Буде дуже гаряче!

Сексуальна сумісність: у віці до 29 років – Рак і Риби; 29 – 41 – Телець і Терези; після 41 – Стрілець і Водолій.

СТРІЛЕЦЬ
ПОЗА: «ЦАРСТВЕННИЙ СФІНКС»

Техніка виконання: Жінка лягає на ліжко обличчям вниз, злегка піднімає торс і згинає одну ногу. Спираючись на руки, чоловік схиляється над партнеркою і повільно входить в неї. Партнер задає ритм рухів, поступово збільшуючи їх. Жінка може повністю розслабитися і сконцентруватися на своїх відчуттях або піти чоловікові на зустріч, у всіх сенсах слова.

Сексуальна сумісність: у віці до 29 років – Лев і Овен; 29 – 41 – Діва і Близнюки; після 41 – Телець і Терези.

КОЗЕРІГ
ПОЗА: «Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ»

Техніка виконання: Трудоголікам по життю і любителям бурхливого сеkcу час від часу слід відпочити від експериментів в ліжку і прийняти розслаблену позицію. Партнери лягають на бік обличчям один до одного і міцно обіймаються. Жінка закидає одну ногу чоловікові за спину і притискається до нього всім тілом. Фінальний акорд – швидка зміна місць і ласки в позі 69.

Сексуальна сумісність: у віці до 29 років – Телець і Діва; 29 – 41 – Водолій і Скорпіон; після 41 – Риби.

ВОДОЛІЙ
ПОЗА: «НІАГАРСЬКИЙ ВОДОСПАД»

Техніка виконання: Наповніть ванну трохи менше, ніж наполовину. Попросіть чоловіка сісти в неї першим і опустіться на нього зверху в позі «наїзниця навпаки» – повернувшись спиною. Ритм задає жінка, партнер – лише заохочує кохану ніжними поцілунками і ласками. Для додаткової стимуляції можна використовувати масажну насадку для душу.

Сексуальна сумісність: у віці до 29 років – Близнюки і Терези; 29 – 41 – Діва і Овен; після 41 – Лев.

РИБИ
ПОЗА: «МУЗИЧНА СТРУНА»

Техніка виконання: Партнерка лягає на ліжко. Чоловік акуратно піднімає її за стегна. Вона лише злегка спирається на голову і плечі, практично не торкаючись ліжка пальцями ніг і повністю йому віддається. Щоб полегшити їй навантаження, а заодно і відпочити самому, партнер може встати на коліна.

Сексуальна сумісність: у віці до 29 років – Рак і Скорпіон; 29 – 41 – Терези і Водолій; після 41 – Діва.

За матеріалами